Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hakiel weźmie ślub z Dominiką? Prawda wyszła na jaw niespodziewanie
Julia Bogucka
Julia Bogucka 09.06.2024 09:03

Hakiel weźmie ślub z Dominiką? Prawda wyszła na jaw niespodziewanie

Marcin Hakiel, Dominika Serocka
Fot. AKPA

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Marcin Hakiel i Dominika Serocka spodziewają się dziecka. Internauci są ciekawi, czy i kiedy dojdzie do ich potencjalnego ślubu. Do tej pory para konsekwentnie milczała, teraz padła wymowna odpowiedź.

Marcin Hakiel i Dominika Serocka spodziewają się dziecka

Pod koniec maja, podczas imprezy z okazji 18. urodzin “Pudelka”, cała Polska dowiedziała się, że znany tancerz i jego partnerka spodziewają się dziecka. Dominika Serocka pokazała wtedy wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Plotki na ten temat przewijały się przez sieć już od pewnego czasu, sama para żartowała z okazji Prima Aprilis, że ich rodzina się powiększy. Teraz okazało się, że być może już wtedy nie był to psikus.

Marcin Hakiel jest już ojcem dwójki dzieci z poprzedniego małżeństwa z Katarzyną Cichopek - 11-letniej Helenki oraz 15-letniego Adama. Teraz wejdzie w tę rolę po raz trzeci. Co ciekawe, istnieje nawet prawdopodobieństwo, że Dominika Serocka urodzi więcej niż jedno dziecko. Partnerka tancerza zdradziła w wywiadzie ze “Światem Gwiazd”, że ma genetyczne uwarunkowania do ciąży mnogiej.

Mam w rodzinie bliźniaki, więc zobaczymy. Może wszyscy będą zadowoleni, bo będzie i chłopiec, i dziewczynka - powiedziała.

akpa20240523_18pudelek_2_pp_30941.jpg
Fot. AKPA
Wszystkie ukochane Marcina Hakiela. Nie tylko Cichopek szalała w “Tańcu z Gwiazdami” Dominika od Hakiela pokazała ciążowy brzuszek. Fani zachwyceni

Czy Marcin Hakiel i Dominika Serocka są po ślubie?

Już od pewnego czasu w sieci roi się od plotek, jakoby para była już po ślubie lub planowała go w najbliższej przyszłości. Niedawno Dominika Serocka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z tancerzem z okazji jego urodzin. Wymowny opis fotografii sprawił, że spekulacje rozbudziły się na nowo. Partnerka Marcina Hakiela tytułowała się w nim jako “Pani Hakielowa”. 

Dzisiaj urodziny obchodzi mój ulubiony ziomeczek! Wszystkiego najlepszego kochanie!! Życzę Ci 100 lat ze mną!! Zróbcie hałas dla Marcina Hakiela z okazji jego święta! Kocham Cię! Pani Hakielowa.

Co więcej, para konsekwentnie unika jednoznacznej odpowiedzi na pytania o ślub. Nie wzbudza wątpliwości jednak fakt, że jeśli do niego doszło lub dojdzie w przyszłości, Dominika najpewniej przyjmie nazwisko swojego partnera.

Marcin_Hakiel_i_Dominika_ae4cfc9a39.png
Fot. _de_bonbon_/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Cichopek idzie w ślady Hakiela? To zdjęcie przepowiada jedno

Marcin Hakiel i Dominika Serocka wymownie o swoim ślubie

Niedawno na profilu instagramowym kobiety zorganizowana została sesja Q&A. Obserwatorzy mogli zadać jej pytania, a ona udzielała na nie bardziej lub mniej dokładnej odpowiedzi. W pewnym momencie na tapet ponownie został wzięty temat potencjalnego ślubu Dominiki Serockiej i Marcina Hakiela. Jedna z internautek nie owijając w bawełnę, zapytała:

Będzie ślub?

Zamiast samej odpowiedzieć na to pytanie, Dominika skierowała je do swojego partnera: “Marcin, będzie, czy nie będzie?”. Tancerz odpowiedział równie wymownie i tajemniczo.

Najstarsi górale tego nie wiedzą.

Wszystko wskazuje na to, że na konkretne informacje na temat ślubu lub jego braku będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Póki co para konsekwentnie go unika i nie zdradza internautom żadnych szczegółów. Być może prawda wyjdzie na jaw już niedługo.