Lifestyle.Lelum.pl > Dominika

Dominika

Marcin Hakiel Dominika
01.07.2024 15:58 W takich warunkach mieszka Hakiel. Szykuje już pokój dla nowego dziecka?

Związek Marcina Hakiela i Dominiki od samego początku budzi ogromne zainteresowanie fanów. Gwiazdor po burzliwym rozstaniu z Katarzyną Cichopek buduje swoje życie na nowo i nawet spodziewa się dziecka. Niewiarygodne, jak obecnie mieszka tancerz.

Marcin Hakiel, Dominika Serocka
09.06.2024 09:03 Hakiel weźmie ślub z Dominiką? Prawda wyszła na jaw niespodziewanie

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Marcin Hakiel i Dominika Serocka spodziewają się dziecka. Internauci są ciekawi, czy i kiedy dojdzie do ich potencjalnego ślubu. Do tej pory para konsekwentnie milczała, teraz padła wymowna odpowiedź.

Marcin Hakiel, Dominika
04.06.2024 17:18 Dominika od Hakiela pokazała ciążowy brzuszek. Fani zachwyceni

Marcin Hakiel i Dominika nie ukrywają, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. Niedawno zakochani ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Teraz pochwalili się efektami swojej niedawnej ciążowej sesji zdjęciowej.

Marcin Hakiel z partnerką
23.05.2024 21:17 Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek

Marcin Hakiel po raz trzeci zostanie ojcem. Jego obecna partnerka Dominika pokazała na evencie zaokrąglony brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na świecie pojawi się nowy członek rodziny. Pozostaje życzyć szczęścia przyszłym rodzicom!

Dominika, Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
24.04.2024 11:00 Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie

Związek Marcina Hakiela i Dominiki rozkwita. Para chętnie okazuje sobie uczucia, a kobieta do niedawna wspierała swojego partnera w udziale w programie Polsatu. Obserwatorzy wciąż jednak żyją ciekawością dotyczącą byłego małżeństwa tancerza z Katarzyną Cichopek. Sama Dominika przekonała się o tym na własnej skórze.

Marcin Hakiel, Dominika, Katarzyna Cichopek
25.03.2024 15:37 Pierwsze tak stanowcze słowa ukochanej Hakiela o Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli w małżeństwie przez czternaście lat. Miłość nawiązana na parkiecie okazała się jednak nie być tak silna, bowiem w 2022 roku zdecydowali się na rozwód. Dziś tancerz pojawia się na salonach z nową partnerką, która ma konkretną opinię o byłej żonie Marcina Hakiela.

Dominika
18.01.2023 11:29 Dominika pracowała na ginekologii. Na widok ostatniej pacjentki przeżyła wstrząs. „Przykleił się na Amen”

Ta wizyta będzie ją prześladowała do końca życia. Dominika odbywała staż w gabinecie ginekologicznym. Sądziła, że podczas swojej praktyki widziała już wszystko, jednak ten widok wprost odebrał jej mowę. Wizyta u ginekologa powinna mieć stałe miejsce w naszym kalendarzu. Według specjalistów, dla własnego zdrowia, kobiety powinny odwiedzać gabinet co najmniej raz w roku — przynajmniej w przypadku braku chorób i problemów. Tymczasem kontrola wciąż potrafi być utrapieniem — zarówno dla pacjentek, jak i lekarzy.