Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
14.03.2024 11:13 Katarzyna Dowbor niknie w oczach! Niestety, to nie efekt diety

Za Katarzyną Dowbor intensywny czas. Niemal rok temu dziennikarka straciła posadę prowadzącej w programie “Nasz Nowy Dom”. Wówczas nie kryła, że tak nagłe rozstanie z show było dla niej ogromnym ciosem. W tamtym momencie zaczęła martwić się o swoją karierę, jednak nie na długo. Nagrała swój własny program “Dowborowa od nowa”, a od stycznia objęła stanowisko gospodyni w “Pytaniu na Śniadanie”. Te wszystkie ekscytujące zmiany miały jednak swoją ciemną stronę i odbiły się na jej zdrowiu. Fani niepokoją się, ponieważ ich idolka niknie w oczach.

Katarzyna Dowbor pokazała córkę
02.03.2024 09:18 Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani są zdumieni, ależ podobne

W życiu Katarzyny Dowbor w ostatnim czasie dużo się pozmieniało. Musiała pożegnać się z prowadzeniem programu “Nasz Nowy Dom”, a w zamian tego pojawiła się w nowym formacie “Dowborowa od nowa” oraz rozpoczęła swoją przygodę z “Pytanie na śniadanie”. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała swoją córkę. Fani nie mogli oderwać oczu. 

Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor?
12.02.2024 14:04 Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor? Zbieramy szczękę z podłogi

Katarzyna Dowbor jest dziś jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich prezenterek. Mało kto wie, jaki kierunek studiów i specjalizację wybrała sympatyczna dziennikarka. Większość osób może być pod ogromnym wrażeniem jej ambicji.

Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor
06.02.2024 11:15 Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor. Reakcja otworzyła nam szeroko oczy

Katarzyna Dowbor spełnia się obecnie w roli prowadzącej kultowy program “Pytanie na śniadanie”. W tym czasie pewien ekspert od wystroju wnętrz postanowił ocenić, w jakich warunkach mieszka dawna gwiazda telewizji Polsat. To, co powiedział, mocno zszokowało internautów.

Siedziba TVP
02.02.2024 21:29 Nowe wieści o "Pytaniu na śniadanie". Polacy już nie wytrzymali

Zmiany w Telewizji Polskiej wciąż nabierają tempa. Z każdym tygodniem dowiadujemy się kolejnych wieści dotyczących wszelkich modyfikacji. Zwolnienia trwają, a niektóre z nich są szczególnie kontrowersyjne. Dziś poznaliśmy nowych prowadzących “Pytania na Śniadanie”. Odbiór tej informacji raczej nie był pożądany.

Katarzyna Dowbor
02.02.2024 21:04 Spadły gromy na Katarzynę Dowbor po debiucie w PnŚ

Katarzyna Dowbor po długiej przerwie powróciła do prowadzenia programu “Pytanie na Śniadanie” Od początku jej występy spotykały się z mieszanymi uczuciami ze strony odbiorców. Ostatnio jednak dziennikarka posunęła się do czegoś, co wyjątkowo oburzyło oglądających. Zasłużyła na taką krytykę?

Filip Antonowicz o Katarzynie Dowbor, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” prod. TVP
30.01.2024 08:18 Od niedawna prowadzi z Katarzyną Dowbor „PnŚ”, teraz podsumował ją w 3 słowach, mocne wyznanie

Program „Pytanie na śniadanie” w ostatnim czasie przeszedł wiele gruntownych zmian. Wśród najszerzej dyskutowanych jest z pewnością wymiana kompletu prowadzących, co jest dość negatywnie oceniane przez fanów. Internauci nie kryją swojego niezadowolenia tak mocną rewolucją w formacie. 

Katarzyna Dowbor, Karolina Domaradzka
29.01.2024 15:41 Kto tak ubrał Katarzynę Dowbor? “To zupełna pomyłka”

Choć zmiany w telewizji publicznej trwają już od ponad miesiąca, wciąż wywołują wiele emocji. Wszystko dlatego, że dotyczą między innymi uwielbianych przez widzów formatów, takich jak popularne “Pytanie na Śniadanie”. Niedawno dowiedzieliśmy się o pożegnaniu wszystkich dotychczasowych prowadzących program oraz powołaniu nowych. Jedną z osób, które pojawiły się na ekranach milionów Polaków, jest Katarzyna Dowbor. Po trzech dniach spędzonych na planie formatu oceniono ją od stóp do głów.

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz, Grażyna Szapołowska
28.01.2024 21:55 Internauta zmieszał z błotem Katarzynę Dowbor: "Mało pani pieniędzy? Czas zrobić miejsce młodym". Szapołowska skomentowała

Od przeszło miesiąca obserwujemy zmiany zachodzące w mediach publicznych. Jednym z programów, które wyraźnie dotknęły modyfikacje, jest “Pytanie na Śniadanie”. Wymieniono w nim cały skład prowadzących i powołano nowych. Jedną z osób, która pojawiła się ostatnio na antenie telewizyjnej “Dwójki”, jest Katarzyna Dowbor. Spotkało się to z różnym przyjęciem. 

Ten szczegół w „Pytaniu na śniadanie” od razu rzucił się w oczy, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” prod. TVP
28.01.2024 09:05 Takiego widoku w "Pytaniu na śniadanie" nie było od lat. Poprzedni zarząd by na to nie pozwolił. Dowbor rozwścieczy fanów moment po powrocie?

Nie milkną echa gruntownych zmian, jakie zostały w ostatnich dniach wprowadzone w „Pytaniu na śniadanie”. Teraz przyszedł czas na kolejny drobiazg, który prawdopodobnie nie przeszedłby w państwowej telewizji za poprzedniej władzy. 

Katarzyna Dowbor
27.01.2024 10:59 Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje

Pogłoski o tym, że Katarzyna Dowbor zasili szeregi “Pytania na Śniadanie”, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. 26 stycznia władze stacji potwierdziły te informacje w oficjalnym komunikacie. W sobotni poranek dziennikarka wraz z partnerującym jej Filipem Antonowiczem powitali zebranych przed telewizorami widzów. Z pewnością na długo zapamiętają oni słowa, które skierowała do nich w tamtej chwili Katarzyna Dowbor. Bardziej emocjonującego przemówienia po latach nie mogliśmy sobie wyobrazić.

To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ"
26.01.2024 18:16 Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest

Od jakiegoś czasu obserwujemy zmiany, jakie dzieją się za kulisami Telewizji Polskiej. Teraz wielka metamorfoza dotknęła również dział rozrywkowy i kultowy program “Pytanie na śniadanie”. Niedawno poinformowano o tym, że funkcję prowadzącej przejmie Katarzyna Dowbor. Niewiarygodne, kto stanie u jej boku.

Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?
22.01.2024 12:48 Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?

Jakiś czas temu cała Polska żyła niespodziewanym zwolnieniem Katarzyny Dowbor z prowadzonego przez nią show “Nasz nowy dom”. Okazało się jednak, że dziennikarka nie zamierza rezygnować z telewizji, a już niedługo podpisuje całkiem nowy kontrakt. Czy to możliwe, że gwiazda po latach powróci do TVP? 

Wieści o córce Katarzyny Dowbor
07.01.2024 16:25 Napływają nieoczekiwane wieści o córce Katarzyny Dowbor. Miał być ślub, a teraz...

Niespodziewanie na jaw wychodzą nowe wieści na temat córki Katarzyny Dowbor. Maria Dowbor-Baczyńska już niedługo miała planować swój wymarzony ślub. Czy to możliwe, że nie dojdzie do tej wyczekiwanej uroczystości?

Katarzyna Dowbor zwróciła się do fanów z ważnym apelem, fot. Instagram/katarzyna_dowbor_official
30.12.2023 09:11 Katarzyna Dowbor nagle zwróciła się do fanów, nie mogła z tym dłużej czekać. Wydała ważny apel

Katarzyna Dowbor jest znaną wielbicielką zwierząt. W jej domu na wsi ma prawdziwy zwierzyniec. Tuż przed końcem roku dziennikarka wystosowała ważny apel za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Katarzyna Dowbor, choinka
25.12.2023 21:54 Katarzyna Dowbor zapamięta to Boże Narodzenie do końca życia. Wspomnienia po latach wciąż wywołują łzy

Kilka dni temu wyszło na jaw, że Katarzyna Dowbor nie spędzi tych świat z rodziną w komplecie. Okazuje się, że Maciej Dowbor wraz z rodziną opuścił Polskę, natomiast dziennikarka zdecydowała się pozostać w domowym zaciszu. Dziś opublikowała w swoich mediach społecznościowych wzruszającą relację. To Boże Narodzenie wzbudziło w prezenterce wiele emocji.

Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor
10.12.2023 21:15 Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało

Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich internautów swoim najnowszym projektem zawodowym. Okazało się, że po zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom” dziennikarka nie zamierza zwalniać tempa i właśnie zaangażowała się w całkowicie nowy format telewizyjny.

Katarzyna Dowbor
05.12.2023 15:44 Katarzyna Dowbor własnie przekazała! Widzowie zobaczą ją w nowym show, szykuje się prawdziwy hit

Fani Katarzyny Dowbor mogą podskakiwać z radości. Gwiazda właśnie przekazała radosne wieści, na które widzowie czekali już od dawna. Po odejściu Kasi z “Nasz nowy dom” przyszedł czas na nowy format. Już na dniach odbędzie się wielka premiera. Gdzie zobaczymy Kasię i na czym będzie skupiał się nowy program?

Katarzyna Dowbor
22.10.2023 19:18 Katarzyna Dowbor... wraca do TVP?! Właśnie się wygadała."Wszystko jest takie inne"

Politycy opozycji, którzy prawdopodobnie utworzą nowy rząd, hucznie zapowiadali wielkie zmiany personalne w TVP. Odejść ma spora część kadry, a co za tym idzie, sporo osób trzeba będzie zatrudnić. Czy jest szansa na wielkie powroty? Na ten temat wypowiedziała się Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska
20.10.2023 14:03 Katarzyna Dowbor zaszokowana słowami Romanowskiej. Nie gryzła się w język, NIGDY by czegoś takiego nie zrobiła

Katarzyna Dowbor zakończyła przygodę z programem “Nasz Nowy Dom” niemal pół roku temu, jednak mimo upływu czasu jej fani wciąż nie pogodzili się z tym, że dostała zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Od tego czasu dziennikarce kilkukrotnie zdarzyło się zabrać głos na temat swojej następczyni. To, co obecnie dzieje się w programie, nie wywołało aprobaty Dowbor. Szczerze powiedziała, co myśli o takim zachowaniu Romanowskiej.

Katarzyna Dowbor dodała zdjęcie z głosowania
15.10.2023 18:14 Katarzyna Dowbor właśnie oddała głos. Internauci od razu zauważyli na zdjęciu jedno

W niedzielę 15 października odbywają się długo wyczekiwane wybory 2023. Z tej okazji wiele polskich gwiazd podzieliło się zdjęciem z tego wydarzenia, za pomocą którego zachęca rodaków do wypełnienia obywatelskiego obowiązku. Jedną z nich jest Katarzyna Dowbor. Niestety, czyżby niechcący ujawniła więcej, niż zamierzała?

Katarzyna Dowbor
12.10.2023 10:18 Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy rozwody, a nagle wspomniała o ślubie. Planuje wyjść za mąż?

Katarzyna Dowbor przez dekadę była związana z programem „Nasz nowy dom”. W obecnym roku w jej życiu nastąpiło wiele zmian – najpierw prezenterka pożegnała się ze stacją Polsat, ale na nowe propozycje nie musiała długo czekać. Czy 2023 rok przyniesie Katarzynie Dowbor także zmianę stanu cywilnego? 

Katarzyna Dowbor wystąpiła w teledysku do piosenki Ralpha Kaminskiego, fot. YouTube/ralphkaminski
29.09.2023 20:20 Ralph Kaminski zwrócił się w 8 słowach do Dowbor. Ripostę Katarzyny zapamięta na zawsze

Katarzyna Dowbor po zwolnieniu z programu „Nasz nowy dom” ma nieco więcej wolnego czasu. Dziennikarka chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych i wykorzystuje czas na odpoczynek, ale także angażuje się w nowe projekty. 

Katarzyna Dowbor nie ogląda nowych odcinków programu „Nasz nowy dom”, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
27.09.2023 08:15 Katarzyna Dowbor nie może oglądać programu "Nasz nowy dom". Szczerze do bólu wyznała, co sądzi o nim po zmianach

Kilka miesięcy temu zaskakująca informacja wstrząsnęła fanami programu „Nasz nowy dom”. Niespodziewanie zwolniono twarz formatu – Katarzynę Dowbor – która współtworzyła remontowe show od samego początku. Wielu fanów od razu zapewniło, że nie będzie oglądać kolejnych odcinków. Teraz była prowadząca ujawniła, czy ona sama to robi. 

Katastrofalne wyniki oglądalności "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską, fot. Facebook/Nasz Nowy Dom
25.09.2023 15:31 Tragedia, katastrofa, ciężko znaleźć słowa po tym co się stało. Fani "Nasz nowy dom" załamani

Katastrofalne doniesienia dotyczące programu “Nasz nowy dom” właśnie obiegają Polskę. Fani nie zdążyli się jeszcze otrząsnąć po tym, jak niespodziewanie, bez ostrzeżenia, po tylu latach ciężkiej pracy zwolniono Katarzynę Dowbor. Teraz nadszedł kolejny cios, widzowie są załamani.

Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści
14.09.2023 13:19 "Wreszcie mogę Wam powiedzieć". Katarzyna Dowbor nie mogła już wytrzymać, przekazała TAKIE nowiny, że nogi się uginają

Katarzyna Dowbor jeszcze niedawno była na ustach wszystkich z powodu swojego niespodziewanego zwolnienia z prowadzonego przez nią przez lata programu “Nasz nowy dom”. Wiele fanów talentu dziennikarki obawiało się wtedy o jej przyszłość zawodową. Teraz gwiazda przekazała radosne wieści.

Katarzyna Dowbor
12.09.2023 14:30 Smutna informacja na profilu Katarzyny Dowbor z dzisiaj. "Jest najdzielniejszym pacjentem", morze wsparcia

Po ostatnich pozytywnych wiadomościach, które napłynęły na temat Katarzyny Dowbor ze świata show-biznesu, dziennikarka właśnie przekazała swoim fanom przygnębiające wieści. Na swoich mediach społecznościowych opowiedziała, co spotkało Wojtusia. Do całej relacji załączyła zdjęcia, które poruszyły jej obserwatorów. W komentarzach zalało ją morze wsparcia!

Katarzyna Dowbor, Jann
03.09.2023 18:11 Katarzyna Dowbor ujawniła zaskakujący fakt o... Jannie. Zna go od bardzo dawna

Katarzyna Dowbor wprawiła w osłupienie swoich fanów niespodziewaną informacją na temat Janna. Okazuje się, że dziennikarka miała okazję poznać utalentowanego wokalistę wiele lat temu w zaskakujących okolicznościach. Jak przebiegło ich najnowsze spotkanie?