Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Byłam pewna, że to siostra". Kim naprawdę jest mama Sandry Kubickiej?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.06.2024 10:19

"Byłam pewna, że to siostra". Kim naprawdę jest mama Sandry Kubickiej?

Sandra Kubicka, Baron
Fot. KAPiF

Od pewnego czasu Sandra Kubicka skupia się na swoim życiu prywatnym. Modelka niedawno urodziła syna, a wraz z mężem finalizuje wykończenie domu. W radościach i smutkach wspiera ją jej mama. Kobieta wygląda na o wiele młodszą, niż jest w rzeczywistości. Już wiadomo, po kim celebrytka odziedziczyła urodę.

Sandra Kubicka założyła swoją rodzinę

Modelka przez lata rozwijała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych, aby ostatecznie osiąść w Polsce i to tu stać się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Sandra Kubicka chętnie pojawiała się w mediach, wystąpiła między innymi w programie “Taniec z Gwiazdami”, prowadziła również format randkowy “Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć”.

KAPIF_oryginal_K1101385F.jpg
Fot. KAPiF

W ostatnim czasie celebrytka postanowiła skupić się na swoim życiu prywatnym i przeprowadzić w nim prawdziwą rewolucję. Od 2021 roku Sandra Kubicka spotyka się z muzykiem Aleksandrem Baronem, nieco później doszło do ich zaręczyn. Po dwóch nieudanych związkach modelka w końcu poznała miłość swojego życia. 6 kwietnia tego roku para powiedziała sobie “tak”.

Ogromna wpadka w “Kole fortuny”. Uczestniczka chciała zapaść się pod ziemię Kammel ostro o TVN. Nie gryzł się w język

Sandra Kubicka przywitała na świecie synka

Pod koniec ubiegłego roku celebrytka podzieliła się ze swoimi odbiorcami radosną nowiną. Sandra Kubicka spodziewała się dziecka, a synka przywitała na świecie 16 maja. Nie był to łatwy okres jej życia, bowiem była przez dłuższy czas zagrożona. Ostatecznie Leonard urodził się jako wcześniak i przez pierwsze tygodnie musiał przebywać w szpitalu

Modelka mogła wówczas liczyć na wsparcie swoich bliskich, przede wszystkim męża Barona. W życiu Sandry Kubickiej jest jednak jeszcze jedna osoba, która kocha ją całym sercem i dzieli z nią zarówno radości, jak i smutki. To jej mama, która również jest aktywna w swoich mediach społecznościowych. To jej mama Grace, która chętnie chwali się na Instagramie swoją piękną córką i — od niedawna — pociesznym wnukiem.

ZOBACZ TEŻ: Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce

Tak wygląda mama Sandry Kubickiej

Jeśli widzimy mamę modelki po raz pierwszy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że uznamy, że jest to jej siostra. Młody wygląd z pewnością wspiera aktywność fizyczna, której z pasją oddaje się Grace Kubicka. Pracuje bowiem jako trenerka personalna. Gdy jednak wczytamy się w posty, które publikuje na Instagramie, dowiadujemy się, że w rzeczywistości kobieta niedawno została babcią.

  • To jest mama Sandry?! Nie znam jej rodziny, ale byłam pewna, że to siostra.
  • Pani jest mamą Sandry? Nie śledzę zbytnio mediów polskich.... Myślałam, że Pani jest jej siostrą.

Tak pisali obserwatorzy, gdy zorientowali się, z kim tak naprawdę mają do czynienia. O Grace Kubickiej wiemy jeszcze, że na co dzień mieszka w Łodzi i to tam chętnie odwiedza siłownię. Zaskoczyć może również fakt, że imię, którym kobieta posługuje się w sieci, w rzeczywistości jest inne. Mama Sandry Kubickiej ma tak naprawdę na imię Grażyna.