Lifestyle.Lelum.pl > Marta Manowska

Marta Manowska

Waldemar i Dorota
26.04.2024 17:14 Rodzina Waldemara z Rolnik szuka żony się powiększy?

Waldemar i Dorota lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Związek z programu “Rolnik szuka żony” kwitnie w najlepsze. Okazuje się, że para zamierza jeszcze bardziej zacieśniać relację i planuje wspólne życie.

Sanatorium miłości
26.04.2024 09:53 Maria z "Sanatorium" o chorobie swojego syna. Rozpaczliwe wyznanie. To nim się opiekuje

Trwający obecnie sezon “Sanatorium miłości” dostarcza fanom mnóstwa emocji i wrażeń. W najnowszym odcinku nie zabraknie również wzruszeń, a to wszystko z powodu nieoczekiwanego wyznania jednej z uczestniczek. Okazało się, że Maria skrywała rodzinną tajemnicę.

Sanatorium miłości
17.04.2024 17:20 Andrzej z "Sanatorium miłości" przed programem mieszkał w domu opieki

Andrzej  z "Sanatorium miłości" wywołał wokół siebie niemałe zamieszanie. Uczestnik nie tylko przykuł uwagę kuracjuszy i internautów swoją umięśnioną sylwetką, ale również informacją o swojej sytuacji finansowej. Krótko przed rozpoczęciem show mężczyzna mieszkał w domu opieki! Jak sytuacja wygląda obecnie?

Uczestnicy "Sanatorium Miłości": Andrzej, Teodozja i Ryszard
11.04.2024 13:39 "Sanatorium miłości": Teodozja i Ryszard na randce w ekskluzywnym hotelu

Temperatura uczuć w „Sanatorium miłości” rośnie z odcinka na odcinek. Wyjątkowo gorąco zapowiada się 6. odcinek programu, w którym uczestników czeka zacięta rywalizacja i romantyczna randka. Co czeka widzów w najnowszym odcinku i czy Teodozja zmieni swój obiekt uczuć, porzucając Andrzeja na rzecz Ryszarda?

Andrzej i Ryszard
08.04.2024 13:00 Andrzejowi z Sanatorium puściły hamulce. Ostre słowa o Ryszardzie

Najnowszy odcinek “Sanatorium miłości” był, być może, zarzewiem szerszego konfliktu. Wyraźnie zauroczonemu w Teodozji Andrzejowi, co przyznawał otwarcie, nie spodobało się wkroczenie do gry Ryszarda. Pojawiła się zawiść i niepewność, zawiedzione oczekiwania i chęć walczenia o swoje. Teodozja natomiast po prostu cieszy się chwilą.

Andrzej z "Sanatorium miłości"
05.04.2024 12:59 Andrzej z "Sanatorium miłości" zdenerwował widzów. Co się stało?

Program “Sanatorium Miłości” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Kilka tygodni temu telewidzowie poznali nową grupę seniorów, którzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień swojego życia. Jeden z kuracjuszy zdążył już kilkukrotnie oburzyć widzów. Tym razem to jego słowa o relacji z synem rozjuszyły internautów.

Małgorzata z Sobótki, Janina z Warszawy
03.04.2024 13:05 Mają go dość! Konflikt między kuracjuszami w Sanatorium miłości

W najnowszej edycji programu “Sanatorium miłości” atmosfera się zagęszcza. Już w poprzednich odcinkach programu narastały emocje wokół trójkąta miłosnego między Małgorzatą, Teodozją i Andrzejem, ale wygląda na to, że kuracjusz zdenerwował jeszcze więcej osób. 

Stefan z Szemud
31.03.2024 17:22 Sanatorium miłości: Najpierw smutek, a poźniej nietypowa randka, tak zaszaleli

Program „Sanatorium miłości” już od pierwszego odcinka 6. edycji wzbudza w widzach wiele emocji. Dość głośno mówi się o trójkącie miłosnym między Teodozją, Małgorzatą i Andrzejem, ale to nie jedyni kuracjusze, których los zaangażował widzów. Ostatnio wiele mówi się także o Stefanie, którego historia bardzo poruszyła fanów programu randkowego dla seniorów.

Marta Manowska
29.03.2024 17:07 Show w “Sanatorium miłości” skradł nieoczekiwany gość

Program „Sanatorium miłości” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie śledzą kolejne odsłony matrymonialnego show, w którym seniorzy szukają drugich połówek, z którymi mogliby spędzić jesień swojego życia. W nadchodzącym odcinku twórcy show mają dla fanów pewną niespodziankę. 

Uczestnicy Sanatorium miłości
27.03.2024 09:32 “Sanatorium miłości” zdjęte z niedzielnej ramówki. TVP miała ważny powód

Za nami trzy odcinki “Sanatorium miłości”, a niedzielny seans czwartego z nich stanął pod znakiem zapytania. Okazało się, że TVP postanowiło wprowadzić zmianę do ramówki. Zamiast na turnus, wybierzemy się w inne miejsce. Towarzyszyć nam będzie Marta Manowska.

Małgorzata, Andrzej z „Sanatorium miłości”, Fot. kadr z programu „Sanatorium miłości” prod. TVP
26.03.2024 12:37 Afera w "Sanatorium miłości"? Uczestniczka zapłonęła gniewem. Padły mocne deklaracje

W minioną niedzielę widzowie programu „Sanatorium miłości” mogli obejrzeć kolejny odcinek popularnego formatu, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień życia. W najnowszej edycji nie brak silnych osobowości. Już na samym początku wywiązała się także silna rywalizacja o serce jednego z uczestników. W kolejnych odcinkach będzie gorąco?  

Marta Manowska, Elżbieta
25.03.2024 17:32 Bohaterka “Sanatorium miłości” mieszkała w nieludzkich warunkach

Za nami trzeci odcinek szóstego sezonu “Sanatorium miłości”. Kuracjusze znają się coraz lepiej, a widzowie dowiadują się kolejnych faktów z ich życia. Tym razem przed Martą Manowską otworzyła się Elżbieta. Kobieta opowiedziała o swojej trudnej sytuacji z przeszłości.

dziecko, Marta Manowska
14.03.2024 10:12 Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem

“Rolnik szuka żony” to kultowy program TVP, który cieszy się wśród widzów ogromnym zainteresowaniem, natomiast osoby, które wystąpiły na jego łamach, szybko zdobywają popularność. Fani jeszcze długo po zakończeniu emisji śledzą losy swoich telewizyjnych ulubieńców, regularnie sprawdzając, co dzieje się w ich życiu. Fakt, że Sara, jedna z bardziej rozpoznawalnych bohaterek, zaszła w ciążę, wywołał wśród internautów ogromne poruszenie. Kobieta właśnie powitała maleństwo na świecie! Fani są wniebowzięci.

Sanatorium miłości
12.03.2024 09:18 Widzowie grzmią po tym, co zobaczyli w “Sanatorium miłości”

Za nami premierowy odcinek szóstej edycji programu “Sanatorium miłości”. Uczestnicy turnusu dojechali właśnie do Krynicy-Zdrój i od razu otrzymali pierwsze zadania. Podczas szybkich randek seniorzy i seniorki nie mogli się nudzić. Jednak to, co wydarzyło się później, wzbudziło wiele dyskusji. Myślicie, że produkcja przesadziła?

„Sanatorium miłości” 6, Marta Manowska
11.03.2024 11:29 "Sanatorium miłości": zaskakujące wymagania uczestników nowej edycji

10 marca na ekranach telewidzów zadebiutowała nowa odsłona programu „Sanatorium miłości”, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień swojego życia. Nowa edycja rozgrywa się w Krynicy-Zdroju, a zgodnie z zapowiedziami Marty Manowskiej i twórców formatu, na widzów ma czekać wiele niespodzianek. 

Marta Manowska, Fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
09.03.2024 15:15 "Rolnik szuka żony": Manowska zapowiedziała niespodziakę. Fani zdumieni

Marta Manowska zasłynęła dzięki programom „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Prowadząca jest uwielbiana przez uczestników formatów, którzy wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Wraz z wielkimi zmianami, jakie w ostatnich miesiącach wydarzyły się w Telewizji Polskiej, niektórzy fani obawiali się, że prezenterka podzieli los wielu innych gwiazd. Wygląda jednak na to, że prezenterka wróci w kolejnych sezonach. Ostatnio podzieliła się nowymi informacjami na temat uwielbianego formatu „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska zdradziła, czego można się spodziewać po najnowszej edycji „Sanatorium miłości”, fot. kadr z programu „Sanatorium miłości” prod. TVP
12.02.2024 17:44 "Sanatorium miłości". Nowy sezon wykracza poza wyobrażenia

Program „Sanatorium miłości” niezmiennie pozostaje hitem stacji TVP. Widzowie z zainteresowaniem oglądają show, w którym kolejne grupy seniorów wyruszają do sanatorium na poszukiwanie miłości, z którą mogliby spędzić jesień życia. Już wkrótce telewidzowie będą mogli śledzić losy kolejnej grupy kuracjuszy. 

Marta Manowska
23.01.2024 08:28 Marta Manowska ostro o zwolnieniu z TVP. Aż poleciały iskry, nie pozostawiła złudzeń. “To jest przykre”

Marta Manowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w polskim show-biznesie, więc fakt, że w sieci krąży o niej mnóstwo plotek, nie jest zbyt zaskakujący. Jednak gdy fani usłyszeli o jej rzekomym odejściu z TVP, zaczęli poważnie się niepokoić. W ostatnim czasie decyzje nowych władz stacji nie pozostawiły złudzeń, w związku z czym pracownicy zaczęli drżeć o swoje posady. Czy dotyczy to również Marty Manowskiej? Dziennikarka właśnie postanowiła wypowiedzieć się o krążących na jej temat spekulacjach.

Marta Manowska popędziła do księdza
26.12.2023 22:37 Na jaw wyszły pogłoski o powiększeniu rodziny Marty Manowskiej. Popędziła do księdza w ważnej sprawie

Marta Manowska największą rozpoznawalność zyskała dzięki swoim występom w roli prowadzącej dwóch kultowych programów TVP - “Rolnik szuka żony” oraz “Sanatorium miłości”. Okazało się jednak, że obecnie bardziej, niż na swojej karierze, dziennikarka skupia się na życiu prywatnym. W tym celu udała się nawet do księdza!

Marta Manowska
03.11.2023 22:21 Marta Manowska jak Angelina Jolie. Fani: kto to jest? Śliczna, szczęśliwa ogłasza wielkie zmiany

Marta Manowska jest jedną z najbardziej popularnych obecnie sylwetek w polskim show-biznesie. Od lat prowadzi najpopularniejsze programy, a widzowie uwielbiają ją za sympatyczne usposobienie i autentyczność. Prezenterka właśnie opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, które wzbudziło wiele poruszenie wśród jej fanów. Wielu internautów jej nie poznało!

Marta Manowska / Asia i Kamil
10.09.2023 10:14 Dlaczego Marta Manowska nie przyjechała na ślub Asi i Kamila z "Rolnika"? Powód był tylko jeden

Asia i Kamil z programu „Rolnik szuka żony” niedawno wzięli ślub. Młoda para wyglądała zachwycająco i radośnie, a samo wydarzenie wywołało szereg pozytywnych emocji. Wszystkich zastanawia jednak wielka nieobecna: na uroczystości zabrakło bowiem Marty Manowskiej. Dlaczego prowadząca show się nie pojawiła?

Marta Manowska
21.08.2023 17:08 Skandaliczne zachowanie uczestników "Sanatorium miłości". Marta Manowska nie zostawiła na nich suchej nitki

Marta Manowska nawiązała już wiele bliskich relacji z uczestnikami programów, które prowadzi, w szczególności z seniorami z “Sanatorium miłości”. Jak się jednak okazuje, zdarzyło się, że niektórzy bohaterowie show ją zawiedli. W jaki sposób?

Marta Manowska
05.08.2023 22:03 Tak na dzisiejszy ślub Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości" ubrała się Marta Manowska. Bardzo odważnie

Można zaryzykować stwierdzenie, że niewiele osób w tym kraju dostaje więcej zaproszeń na śluby niż Marta Manowska. Ta w końcu poza swoimi bliskimi i rodziną jest też często brana pod uwagę przez uczestników programów miłosnych, które prowadzi: “Sanatorium miłości” i “Rolnik szuka żony”. Dziś zjawiła się na jednej z takich ceremonii.

Oburzające komentarze o Marty Manowskiej po weselu Ady i Michała
25.07.2023 18:20 Oburzające komentarze o Marcie Manowskiej po weselu Ady i Michała. To jest skandal, o co się czepiają gwiazdy

Michał Tyszka był uczestnikiem ostatniej edycji „Rolnik szuka żony”. Jego cel został osiągnięty – za sprawą programu randkowego poznał Adriannę Jasiaczek. Para zaręczyny potwierdziła jeszcze w finałowym odcinku. Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu, czym chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Młode małżeństwo zaledwie tydzień po ślubie pojawiło się także w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedzieli o swoim wyjątkowym dniu.

Ksiądz wypatrzył Martę Manowską w kościele, fot. KAPIF; Pexels/MART PRODUCTION
08.07.2023 08:06 Ksiądz wypatrzył Martę Manowską w kościele. Niespotykana sytuacja, zwrócił się do niej TYMI słowami

Marta Manowska ma na swoim koncie mnóstwo wyswatanych par, które do tej pory prowadzą wspólne szczęśliwe życie. Tak właśnie jest w przypadku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego, na których weselu niedawno bawiła się prezenterka. Właśnie w miejscowości zakochanych gwiazda została dostrzeżona przez prowadzącego mszę świętą księdza.

Marta Manowska pokazała zdjęcia ze ślubu, fot. TRICOLORS/East News; Instagram/@martamanowska
01.07.2023 08:03 Marta Manowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Tak szczęśliwa i roześmiana dawno nie była

Marta Manowska zaskoczyła wszystkich kilkoma zdjęciami, które pojawiły się na jej profilu na Instagramie. Gwiazda gościła niedawno na weselu Pawła Bodziannego i Marty Paszkin. Teraz pokazała, jak bawiła się na uroczystości uczestników “Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska
16.06.2023 18:13 Marta Manowska przerwała milczenie i ujawniła prawdę o swoich związkach. Smutne, co wyznała

Marta Manowska jest obecnie znana z prowadzenia takich programów jak „Sanatorium miłości” czy „Rolnik szuka żony”, w którym pomaga uczestnikom w odnalezieniu prawdziwej miłości. Przez niektórych z nich jest nawet nazywana „matką chrzestną ich związków”.Jak ujawniła jednak w niedawnym wywiadzie dla TVP, ona sama nie ma szczęścia w miłości. 

Marta Manowska
26.04.2023 12:05 Marta Manowska zdradziła, kiedy się zakocha. Na wizji padły mocne słowa, "chyba zamknę się na klucz"

Marta Manowska i Józef, który został mianowany królem turnusu w ostatniej edycji “Sanatorium miłości” gościli dziś w “Pytaniu na śniadanie”. Z Łukaszem Nowickim i Małgorzatą Opczowską rozmawiali o wiośnie i wiążących się z nią emocjach. Prezenterka zdecydowała się na szczere wyznanie.Wyjawiła bowiem, kiedy najłatwiej jej się zakochać. Nie ma wątpliwości, że wielu adoratorów spróbuje wykorzystać tę informację.