Lifestyle.Lelum.pl > Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski
11.04.2024 20:38 Prawnik ocenia wyrok Wiśniewskiego. Mówi o błędach

Michał Wiśniewski od pewnego czasu ma zatarg z wymiarem sprawiedliwości. Wszystko przez pożyczkę, którą miał wyłudzić. Wyrok w jego sprawie już zapadł. Obrońca Wiśniewskiego wylicza w nim błędy. 

Michał Wiśniewski, Fot. KAPiF
22.03.2024 10:14 Wiśniewski cały czas brał pożyczki? Nowe fakty w aferze finansowej

Michałowi Wiśniewskiemu ciężko odmówić wielkiej popularności. Był czas, gdy każdy znał hity zespołu Ich Troje, które co chwila pojawiały się na antenie radia. Sporo popularności przyniosło mu także burzliwe życie uczuciowe, które przyniosło mu pięć żon i szóstkę dzieci. Ostatnio głośno zrobiło się o nim jednak za sprawą problemów prawnych i wizji więzienia. Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie. 

Michał Wiśniewski
25.02.2024 14:13 Największy przebój Michała Wiśniewskiego nie miał być jego

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego charakterystycznego wizerunku i niezwykłego wokalu. Wraz z grupą “Ich Troje” artysta podbił listy przebojów i zawojował nawet scenę eurowizyjną. Ich utwory osiągnęły wiele sukcesów, ale niedawno okazało się, że jeden z hitów mógł być wykonywany przez kogoś innego. Dalibyście wiarę, że prawie z niego zrezygnowali?

Wiśniewski nie wytrzymał
23.02.2024 12:51 Wiśniewski nie wytrzymał i gorzko podsumował Eurowizję

Konkurs Piosenki Eurowizji od dłuższego czasu wywołuje w Polakach skrajne emocje. Tegoroczne preselekcje odbiły się szerokim echem w sieci, a już teraz wiadomo, że w Szwecji reprezentować nas będzie wokalistka Luna. Niespodziewanie głos w sprawie muzycznego wydarzenia zabrał Michał Wiśniewski, który nie ukrywa swojego oburzenia. 

Kłopoty Michała Wiśniewskiego rosną
13.02.2024 21:18 Najpierw wyrok, a teraz to. Kłopoty Michała Wiśniewskiego rosną

Michał Wiśniewski od dawna zmaga się z poważnymi kłopotami. Wszystko zaczęło się od nieprawomocnego wyroku w 2023 roku. Teraz jednak na jaw wyszły informacje na temat kolejnych problemów, jakie może mieć wokalista.

Michał Wiśniewski
05.02.2024 21:27 Wiśniewski grał koncerty dla Leppera. Polityk dawał mu ogromne kwoty

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Jego ognistoczerwona czupryna jest znana zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Artysta był zaangażowany w wiele inicjatyw muzycznych oraz społecznych. Udzielał się również w tematach politycznych i występował dla szeregu ugrupowań. Wiadomo, ile kasował za występy dla Andrzeja Leppera. 

Michał Wiśniewski, Grażyna Wiśniewska
24.01.2024 13:21 Mama Michała Wiśniewskiego rozważała najgorszy krok. Cudem ją uratowano. „Rozpacz zjadała mnie od środka”

Mimo iż udało mu się zrobić w Polsce zawrotną karierę, to Michał Wiśniewski nigdy nie był rozpieszczany przez życie. Dzieciństwo spędził w domu dziecka i kilku rodzinach zastępczych, ponieważ jego rodzice zmagali się z uzależnieniem od alkoholu, więc muzyk nie mógł liczyć na ich wsparcie. Wiśniewski przez wiele lat miał ze swoją mamą bardzo trudne relacje, dziś jednak żyją w zgodzie. Nie zmienia to jednak faktu, że kobieta ma za sobą bardzo trudną przeszłość, której kulisy zdradziła w swojej książce. 

Michał Wiśniewski
25.12.2023 09:50 Michał Wiśniewski pokazał fotki z Wigilii. Kto by pomyślał, że tak to u nich wygląda. Jedna rzecz zadziwia

Boże Narodzenie to czas, który przede wszystkim powinno się spędzić z rodziną. W przypadku tych patchworkowych, po przejściach nie zawsze jest to jednak możliwe. Wydawać by się więc mogło, że Michał Wiśniewski nie spędzi świąt w rodzinnym komplecie. A tu proszę.

Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagram/m_wisniewski1972
24.12.2023 19:40 Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie. Mają apel do wszystkich fanów

Michał Wiśniewski pod koniec październik usłyszał wyrok skazujący go na karę pozbawienia wolności i wysoką grzywnę. Artysta od razu zapowiedział, że będzie odwoływać się od decyzji sądu. 

Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego
23.12.2023 09:13 Jacek Borkowski goni Wiśniewskiego. Właśnie wziął czwarty ślub. Fani nie wytrzymali, gdy zobaczyli jego nową żonę

Jacek Borkowski znany jest nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale również bujnego życia uczuciowego. Gwiazdor nigdy nie ukrywał, że nie potrafi żyć w pojedynkę i uwielbia otaczać się pięknymi kobietami. Widać, że aktor idzie śladami Michała Wiśniewskiego, bo dokładnie wczoraj faktem stało się jego czwarte już małżeństwo!

Wiśniewski drwi z emerytur artystów
21.12.2023 15:06 „Nie odkładałeś, to nie masz”, Wiśniewski drwi z emerytur artystów. Poruszył nawet Zdzisławę Sośnicką

Temat emerytur polskich artystów nieustannie przewija się w opinii publicznej, a kolejne gwiazdy dokładają swoje zdanie na temat niskich świadczeń, jakie będą otrzymywać w przyszłości lub które otrzymują już teraz po latach ciężkiej pracy. Teraz głos zabrał Michał Wiśniewski, który przyznał, że nie rozumie tego problemu.

Michał Wiśniewski
12.12.2023 12:27 Michał Wiśniewski tak wypowiedział się o Polsce. Niektórzy mogą wyjść z siebie, mocne słowa aż zatykają

Ostatnie miesiące były dla Michała Wiśniewskiego nie lada wyzwaniem. Po sądowej batalii artysta usłyszał nieprawomocny wyrok sądu, który okazał się dla niego bardzo krzywdzący. Od tego momentu minęło już trochę czasu, jednak echo tamtych wydarzeń nie przestaje dręczyć wokalisty. By nieco odpocząć od medialnej wrzawy wokół swojej osoby, Wiśniewski udał się na krótkie rodzinne wakacje. Powrót do Polski skłonił go do podzielenia się swoimi dosadnymi przemyśleniami.

Michał Wiśniewski w wyznaniu życia
11.12.2023 20:24 Michał Wiśniewski w wyznaniu życia. Płomienne słowa jak wołanie o pomoc

Michał Wiśniewski to postać polskiego show-biznesu, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Niegdyś szalenie popularny skandalista, obecnie nieco bardziej stateczny, choć nie mniej kontrowersyjny celebryta, po raz kolejny szokuje opinię publiczną. Jego wyznanie brzmi jak wołanie o pomoc.

Michał Wiśniewski, prawnik
03.12.2023 13:36 Pilny apel prawnika Michała Wiśniewskiego. Gwiazdora czeka 1,5 roku za kratami? Teraz sytuacja jest jasna

Nieco ponad miesiąc temu media w całej Polsce obiegła wieść o wyroku, jaki usłyszał w sądzie Michał Wiśniewski. Wokalista zespołu Ich Troje został skazany na 1,5 roku więzienia oraz grzywnę, jednak wyrok ten nie jest prawomocny. Wokalista niejednokrotnie odwoływał się do swojej sytuacji, jednak tym razem w imieniu gwiazdora wypowiedział się jego prawnik. Jakie informacje przekazał fanom Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną
23.11.2023 16:19 Michał Wiśniewski rozstał się ze swoją czwartą żoną po 6 latach. Powód zdumiewa

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków w Polsce, a jego życie prywatne dostarcza jeszcze więcej emocji niż zjawiskowe koncerty. Gwiazdor ma za sobą kilka nieudanych małżeństw. Teraz wiadomo, czemu nie wyszło mu z jego czwartą żoną.

Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola
19.11.2023 13:35 Żona Michała Wiśniewskiego o jego "pokucie". Mocne słowa obiegły sieć. Wiadomo, co go czeka?

Pod koniec października Michał Wiśniewski usłyszał wyrok w sprawie dotyczącej wyłudzenia 2,8 miliona złotych. Nie da się ukryć, że decyzja sądu jest wyjątkowo niekorzystna. Fani muzyka zaczynają już spekulacje na temat czasu, który prawdopodobnie przyjdzie mu spędzić w więzieniu. Piosenkarz może jednak liczyć na wsparcie żony.

Szykuje się przełom w sprawie wyroku Michała Wiśniewskiego, fot. Instagram/m_wisniewski1972
17.11.2023 20:39 Szykuje się przełom w sprawie wyroku Michała Wiśniewskiego. Czeka już tylko na jedno. "Nie mogę się odzywać"

W ostatnich tygodniach głośno jest o sprawie Michała Wiśniewskiego, który usłyszał wyrok pozbawienia wolności za wyłudzenie 2,8 miliona złotych, których muzyk miał nie zwrócić. Piosenkarz uparcie twierdzi, że jest niewinny i nie planuje się zatrzymywać do czasu, aż wyrok stanie się prawomocny.

Michał Wiśniewski
10.11.2023 16:13 TAK sponsorzy Michała Wiśniewskiego zareagowali na jego wyrok. Muzyk właśnie przekazał wieści

Kilka tygodni temu Michał Wiśniewski usłyszał druzgocącą informację. Sąd wydał wyrok, według którego wokalista powinien pójść na jakiś czas do więzienia. To z pewnością pokrzyżowało sporo planów wokalisty. Teraz muzyk przekazał, jak zareagowali na to jego partnerzy biznesowi.

Michał Wiśniewski
08.11.2023 23:03 Michał Wiśniewski jednak nie pójdzie do więzienia? Nagle zabrał głos ws. wyroku. "Jestem niewinny"

O sprawie, która toczy się przeciwko Michałowi Wiśniewskiemu, słyszała już cała Polska. Pod koniec października lider “Ich Troje” usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok sądu. Jest on nieprawomocny, jednak wiele osób już zaczęło snuć spekulacje na temat przyszłości muzyka w więzieniu. Artysta postanowił stanowczo wypowiedzieć się w tej sprawie. Czy kolejnym oświadczeniem uciszy plotki na swój temat?

Pola Wiśniewska
03.11.2023 19:51 "Śmieją się z ciebie". Pola Wiśniewska reaguje na wyrok. Wszyscy zobaczyli jej wiadomość do męża

W ostatnich dniach cała Polska żyje głośnym wyrokiem Michała Wiśniewskiego. Wszyscy fani muzyka zastanawiają się, czy naprawdę trafi on na 1,5 roku więzienia? Jeśli odwołanie się do wyższej instancji nie wniesie do sprawy nic nowego, lider “Ich Troje” rzeczywiście będzie musiał stawić się na odbycie kary. Sam Michał Wiśniewski wydaje się jednak przekonany o swojej niewinności. Niezależenie od tego, co się wydarzy, może jednak liczyć na swoją żonę Polę.

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram/m_wisniewski1972, wisniewska_pola
02.11.2023 09:42 Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił! Czy coś wszyscy przegapili? Pola od razu zareagowała

Michał Wiśniewski od kilku lat związany jest ze swoją żoną Polą. Choć wokalista zespołu „Ich troje” ma za sobą burzliwą historię miłosną, u boku swojej najnowszej wybranki zdecydowanie się uspokoił i obecnie często trafia na nagłówki z powodu swojego życia rodzinnego. 

Michał Wiśniewski
31.10.2023 10:27 Szokujące słowa Michała Wiśniewskiego o swojej odsiadce w więzieniu. To zamierza robić "za kratami"

Michał Wiśniewski dokonał w swoim życiu wielu rzeczy, z których nie jest dumny. W pewnym momencie kariery wokalista “ich Troje” spadł na samo dno, jednak udało mu się od niego odepchnąć i dokonać zmian, dzięki którym można powiedzieć, że ustabilizował swoją codzienność. Niestety artyście nie udało się zostawić za sobą całej przeszłości. Właśnie usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok w sprawie sprzed lat. Nie chciał jednak milczeć. Opublikował oświadczenie, w którym zwrócił się do fanów.

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu, fot. Canva/Vladimir Cetinski, Getty Images, Instagram/wisniewska_pola
30.10.2023 22:25 TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?

Michał Wiśniewski usłyszał przykrą wiadomość. Zapadł wyrok w sprawie sprzed kilkunastu lat, która dwa lata temu została skierowana do sądu. Po tym jak niespełna przed tygodniem rozpoczął się proces, wokalista grupy „Ich troje” usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok sądu. Co na to Pola Wiśniewska?

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok, fot. Canva/lusia83, Getty Images, YouTube/Michał Wiśniewski
30.10.2023 19:18 Michał Wiśniewski SKAZANY! Sąd wydał wyrok pozbawienia wolności dla lidera "Ich Troje". Ale to nie koniec

Michał Wiśniewski ma łatkę skandalisty – częściowo z powodu jego ekscentrycznego wyglądu, a także z powodu jego burzliwej historii miłosnej. Choć w ostatnim czasie artysta wyraźnie się ustatkował, kilka dni temu media obiegła informacja, że na jego życie padł cień przeszłości. 

Michał Wiśniewski
26.10.2023 16:04 Michałowi Wiśniewskiemu grozi wyrok. Proces już ruszył, lider "Ich Troje" może na 10 lat trafić za kratki

Dziś ruszył proces sądowy Michała wiśniewskiego. Kiedy wyglądało na to, że w życiu muzyka zapanował spokój, sprawy z przeszłości zaczęły niespodziewanie kłaść się cieniem na jego codzienności. Mało kto z fanów Michała Wiśniewskiego spodziewał się, że dojdzie do takiego obrotu spraw. Artyście może grozić nawet 10 lat więzienia!

Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram/m_wisniewski1972
14.10.2023 10:38 Załamany Michał Wiśniewski przekazał wieści ws. żony. Obecnie czuje tylko jedno

Michał Wiśniewski od lat cieszy się dużą popularnością. Wokalista przed laty założył zespół „Ich troje”, który do dziś ma wielu fanów. Muzyk stale koncertuje, by móc w ten sposób spotkać się ze swoimi wielbicielami. Artysta zdobył się na wyznanie odnośnie swojej żony.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
09.10.2023 15:14 Michał Wiśniewski poinformował, czy zamierza mieć kolejne żony. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy

Michał Wiśniewski bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Cała Polska nie tylko nuci jego kultowe przeboje, ale też żywo interesuje się jego życiem prywatnym, zwłaszcza że sam muzyk chętnie o nim opowiada. Teraz piosenkarz odniósł się do swojego małżeństwa i zdradził, czy planuje mieć jeszcze jedną żonę.

Michał Wiśniewski ostrzegł swoich fanów, fot. KAPiF, Instagram/m_wisniewski1972
08.10.2023 11:06 Michała Wiśniewskiego znów TO spotkało. Zdenerwowany przekazał wieści i ostrzegł fanów, co za oszustwo!

Michał Wiśniewski od lat cieszy się dużą popularnością. Wokalista grupy „Ich troje” poza aktywnym koncentrowaniem zajmuje się także życiem rodzinnym, jak również jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych.