Lifestyle.Lelum.pl > Rolnicy. Podlasie

Rolnicy. Podlasie

Andrzej z Plutycz
13.05.2024 09:54 “Najgorsze, co może być”. Andrzej z Plutycz postawił sprawę jasno

To, że dla rolnika nie ma tematu tabu, pokazał Andrzej z Plutycz. Mężczyzna na wsi ma różne obowiązki, jest wśród nich także wywożenie obornika. Internauci nie okazali jednak empatii i nie mieli litości dla rolnika. “Andrzej, każda robota dla ciebie jest najgorsza” - pisali. 

 Emilia Korolczuk
11.03.2024 09:46 Emilia Korolczuk musiała ratować mamę. Sceny, niczym z filmu

Emilia Korolczuk jest jedną z bohaterek programu „Rolnicy. Podlasie”. Rolniczka chętnie pokazuje swoje życie w gospodarstwie nie tylko na antenie programu, ale także w mediach społecznościowych. W ostatnim odcinku formatu stacji TTV pani sołtys musiała ratować swoją mamę. 

Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści, fot, kadr z programu „Rolnicy. Podlasie” prod. TTV
25.02.2024 18:01 Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści

Andrzej z Plutycz jest jednym z najbardziej znanych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”, który cieszy się sporą popularnością na antenie TTV. Fani formatu z chęcią obserwują, jak jego bohaterowie, doglądając swoich gospodarstw, ale także śledzą ich aktywność w mediach społecznościowych. ostatnio ich uwagę przykuł pewna wzmianka na profilu Andrzeja z Plutycz.

Rolnik Waldek o dramacie
20.02.2024 20:36 Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" opowiedział o wypadku

Serial “Rolnicy. Podlasie” bije prawdziwe rekordy popularności. Widzowie spragnieni kolejnych przygód sympatycznych rolników z niepokojem słuchali opowiadań Waldka, który cudem uniknął prawdziwej tragedii. 

Jarek z programu „Rolnicy. Podlasie” z nowym pomysłem. Co na to Andrzej?, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
20.02.2024 09:37 „Rolnicy.Podlasie”: fani dosadnie o Andrzeju

Andrzej Onopiuk z Plutycz jest jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Mężczyzna prowadzi gospodarstwo zlokalizowane w Plutyczach w województwie podlaskim. Czyżby rolnik miał się czego bać? 

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” zdrapał 100 zdrapek, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
04.02.2024 18:03 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej odkrył 100 zdrapek

Andrzej z Plutycz pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych uczestników programu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik wraz z Gienkiem zdecydowali się skorzystać z popularności, jaką przyniósł im program i założyli kanał na YouTube, gdzie zamieszczają filmiki przedstawiające ich życie w gospodarstwie. 

Andrzej z Plutycz
27.01.2024 13:49 Sąsiad Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" nie wytrzymał. Wyznał, co wyprawia się u nich na wsi. Wściekłość nim aż miota

Dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie”, o Andrzeju z Plutycz usłyszała cała Polska. Sympatyczny rolnik posiada razem z ojcem obszerne gospodarstwo we wspomnianej wsi. Okazuje się, że wraz ze wzrostem popularności uczestników, niewielka miejscowość zaczęła przeżywać prawdziwe oblężenie. Fani z całego kraju zaczęli zjeżdżać się do Plutycz, by zobaczyć, jak wygląda życie Andrzeja oraz Gienka. Sąsiedzi nie są tym faktem zachwyceni - jeden z nich właśnie opowiedział, jak wyglądają kulisy życia w cieniu sławy rolników…

Andrzej z Plutycz z zaskakującym wyznaniem, fot. kadr z programu „Rolnicy. Podlasie”
22.01.2024 21:13 Mówili, że nigdy nie będzie miał panny. Teraz do wszystkiego się przyznał. Intymne wyznanie Andrzeja z Plutycz

Andrzej z Plutycz jest jednym z ulubionych bohaterów widzów programu „Rolnicy. Podlasie”. Niedawno na ekrany wrócili uwielbiani bohaterowie, którzy pokazują swoje dalsze losy w najnowszym sezonie serialu.  

Andrzej z Plutycz
03.01.2024 21:31 Czara goryczy się przelała. Andrzej z Plutycz tak zareagował na wsparcie fanów. Więcej mu nie pomogą?

Andrzej z Plutycz utrzymuje się na fali popularności. Bohater programu “Rolnicy. Podlasie” pokazuje swoją codzienność zarówno w telewizji, jak i na swoim kanale na platformie YouTube. Inwestuje w rozwój swojego gospodarstwa i nowy sprzęt do uprawy roli. Ostatnio spotkała go niespodzianka. Jego reakcja nie spotkała się jednak z zadowoleniem fanów.

Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz
02.01.2024 13:35 Pomyślelibyście? Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz. Uparł się, że tak musi być

Andrzej z Plutycz jest jedną z największych gwiazd programu “Rolnicy.Podlasie”, gdzie występuje razem ze swoim ojcem Gienkiem. Tym razem starszy z rolników ujawnił nieco sekretów z ich życia prywatnego i zdradził, jakie wykształcenie ma jego syn. 

None
10.12.2023 13:55 Kompletne pobojowisko. Andrzej z Plutycz nie radzi sobie sam ze zniszczeniami. "Trzeba z tym walczyć"

Andrzej z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza wiele zmian w swoim gospodarstwie. Rolnik zdecydował się na gruntowny remont, a także zapowiedział, że już wkrótce zajmie się niesławnym błotem znajdującym się na jego posesji. Prace zostały jednak nagle przerwane przez nieszczęście. 

Emilia Korolczuk, Andrzej z Plutycz
05.12.2023 09:12 Gołym okiem widać zniszczenia. Emilia Korolczuk podzieliła los Andrzeja z Plutycz. Jest nagranie

Smutne doniesienia o bohaterach programu “Rolnicy. Podlasie”. W ostatnim czasie Andrzej z Plutycz musiał zmierzyć się z poważnymi zniszczeniami, do jakich doszło na jego gospodarstwie. Teraz jego los podzieliła inna znana uczestniczka show, Emilia Korolczuk. Zima za pasem, a tymczasem na Ranczu Laszki trzeba było szybko naprawić szkody.

"Rolnicy. Podlasie": złe wieści z gospodarstwa Andrzeja z Plutycz
03.12.2023 17:02 “Rolnicy. Podlasie”: Zniszczenia w gospodarstwie Andrzeja. Złe wieści z Plutycz

Smutne informacje z gospodarstwa Andrzeja z Plutycz. Okazało się, że u gwiazdora z programu “Rolnicy. Podlasie” doszło do poważnych zniszczeń. Całe szczęście w tym trudnym okresie uczestnik reality show mógł liczyć na wsparcie bliskich znajomych.

Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
21.11.2023 09:56 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej zostanie zastąpiony? Widzowie go krytykują, jest już pomysł na nowego rolnika

Andrzej Onopiuk z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza kolosalne zmiany w swoim gospodarstwie. Rolnicy zakasali rękawy i remontują dom, jak również jego otoczenie. Postępy prace relacjonują na youtubowym kanale Gienka i Andrzeja Plutyczów.

Jarek komentuje Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
14.11.2023 14:35 Jarek z "Rolnicy. Podlasie" sprowadził na siebie gromy? "To wszystko przez baby", padł skandaliczny tekst

Andrzej z Plutycz, jeden z uwielbianych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”, w ostatnim czasie zdecydował się na wprowadzenie w swoim życiu ogromne zmiany. Jego dom i gospodarstwo przechodzą właśnie kolosalne zmiany. 

Gienek, Andrzej, Rolnicy Podlasie
08.11.2023 18:26 "Rolnicy. Podlasie": Gienek "zapomniał się" na wizji. Nagle zaczął mówić o miłosnym życiu syna. Powiedział za dużo?

W programie “Rolnicy. Podlasie” szykują się niemałe zmiany. Andrzej i Gienek z Plutycz zakasali rękawy i zabrali się za remont domu na gospodarstwie. Ciężką pracę umilali sobie nawzajem rozmową. Andrzej rozmarzył się o odnowionym wyglądzie lokum, natomiast Gienek o… życiu miłosnym syna! Takich słów widzowie się nie spodziewali.

Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję
05.11.2023 07:12 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

Andrzej z Plutycz po raz kolejny zaskoczył wszystkich wiernych fanów. Uczestnik reality show “Rolnicy. Podlasie” oznajmił telewidzom swoje plany na najbliższą przyszłość. Ten pomysł może go nieźle kosztować! Internauci nie kryją swojego zmartwienia.

Andrzej z Plutycz
12.10.2023 17:20 "Rolnicy. Podlasie": Awaria w Plutyczach! Andrzej został zmuszony do ostateczności

“Rolnicy. Podlasie” to program, który w krótkim czasie stał się niezwykle popularny. Polacy co tydzień siadają przed telewizorami, by śledzić perypetie postaci takich jak Emilia z Laszek czy Andrzej i Gienek z Plutycz. Co u rolników wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Bohaterowie z Plutycz będą mieć spory problem…

Czarne chmury nad bohaterami "Rolnicy. Podlasie"
08.10.2023 10:43 Czarne chmury nad Andrzejem, Gienkiem i Emilią. Rolnicy z Podlasia mogą mieć poważny problem

Program „Rolnicy. Podlasie” przyniósł popularność takim bohaterom, jak choćby Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz czy Emilce z Laszek. Bohaterowie reality show, prowadzą swoje gospodarstwa na oczach kamer, dzięki czemu ich codzienne zmagania muszą śledzić rzesze fanów. Ostatnie wydarzenia z Podlasia mogą sugerować, że rolnicy powinni jednak mieć się na baczności. 

Emilia Korolczuk, kozy
19.09.2023 18:35 Emilia Korolczuk znalazła nietypowy sposób na zarobek. Nie każdy będzie nim zachwycony

Emilia Korolczuk znana z programu “Rolnicy. Podlasie” jest jedną z tych rolniczek, które cieszą się sporą sympatią widzów. Kobieta posiada sporych rozmiarów gospodarstwo, na którym znajduje się mnóstwo zwierząt. Oprócz zajęć na ranczu, znalazła jeszcze inny sposób, by zarobić. Jest on jednak dość nietypowy i nie wszyscy fani podchodzą do niego entuzjastycznie…

Andrzej z Plutycz skrytykowany przez fanów
15.09.2023 20:16 Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo, a to dopiero początek! Fani mają dość, grożą mu bojkotem

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jednymi z najpopularniejszych uczestników reality show są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy ujawniają kulisy pracy swojego gospodarstwa. Teraz jednak młodszy z panów stał się ofiarą mocnej krytyki ze strony internautów.

Andrzej z Plutycz
04.09.2023 08:16 Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” w szpitalu! Został pobity, policja zabrała głos

Andrzej Onopiuk z Plutycz dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie” zyskał sporą popularność, a później swoją działalność kontynuował także w serwisie Youtube. W efekcie stał się lokalnym celebrytą. Jak się jednak okazało, nie oznacza to, że wszyscy w okolicy go uwielbiają. Rolnik niedawno wylądował bowiem w szpitalu.

Przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz,
31.08.2023 15:12 "Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...

Andrzej z Plutycz to jeden z ulubionych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”. Fani z ciekawością wyczekują kolejnych informacji z jego gospodarstwa. Niestety, tym razem rolnik podzielił się druzgocącymi wieściami.

Niesamowite, co dzieje się u Emilki Korolczuk
29.08.2023 10:19 Co się dzieje z Emilką Korolczuk? Zniknęła bez ostrzeżenia. Kilka dni temu w sieci pojawiło się TO

Emilka Korolczuk bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnicy. Podlasie”. Niestety, od kilku tygodni fani gwiazdy nie mają zbyt wielu powodów do radości. Gwiazda reality show na dobre zniknęła z sieci.

Agnieszka i Jarek z „Rolnicy. Podlasie” w ogniu krytyki
28.08.2023 18:19 "Rolnicy. Podlasie": wybuchł skandal po ostatnim nagraniu Agnieszki i Jarka. Oburzyli widzów

Program „Rolnicy. Podlasie” emitowany na antenie Fokus TV przyniósł popularność wielu swoim bohaterom. Wśród nich znajdują się między innymi Agnieszka i Jarek Rogalscy z Bronowa. Niedawno wystąpili na nowym nagraniu, na którym chwalą się postępami prac w ich gospodarstwie. Jest to uwielbiane przez widzów małżeństwo. Jednak ostatnie video z ich udziałem nie wszystkim przypadło do gustu.

Gienek i Andrzej z Plutycz
17.08.2023 10:46 "Rolnicy. Podlasie": Prestiżowa nagroda i... mocny zgrzyt u Andrzeja i Gienka. Według widzów to już przegięcie. "Andrzej, wstydź się"

Andrzej i Gienek z Plutycz właśnie pochwalili się niemałym osiągnięciem. Swój sukces postanowili ogłosić fanom w jednym z odcinków na swoim kanale na YouTube. Niestety reakcja widzów okazała się mocno krytyczna, padły przykre słowa. Jeden z rolników mocno podpadł…

Rolnicy. Podlasie
04.08.2023 09:42 Porażające wyznanie Justyny z "Rolnicy. Podlasie". Przed TAKIM wyborem musiała stanąć, teraz dopiero się wygadała

Widzowie programu “Rolnicy. Podlasie” mieli już okazję poznać kilka sympatycznych par, a jedną z nich są Justyna i Łukasz. Kobieta musiała zostawić swój dotychczasowy zawód, by pomóc mężowi w jego gospodarstwie. To nie była dla niej łatwa decyzja.

Emilia Korolczuk pokazała, co się u niej dzieje
02.08.2023 16:18 "PIERWSZY raz od nie pamiętam ilu lat!". Emilia Korolczuk pokazała, co WŁAŚNIE się u niej dzieje, tego jeszcze nie było

Emilia Korolczuk zyskała największą popularność dzięki swojemu udziałowi w reality show “Rolnicy. Podlasie”. Od tej pory gwiazda cieszy się olbrzymią sympatią wiernych fanów, którzy z zaciekawieniem oglądają, co dzieje się na jej gospodarstwie. Teraz uczestniczka programu pokazała, jakich niecodziennych prac na roli się podjęła.