Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Po wózku za 15 tysięcy przyszedł czas na rower. Henio Majdan uczy się jeździć
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.06.2024 18:13

Po wózku za 15 tysięcy przyszedł czas na rower. Henio Majdan uczy się jeździć

Małgorzata Rozenek-Majdan, syn Henio
Fot. KAPiF, m_rozenek/Instagram

Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan skończył niedawno cztery lata. Henio od maleńkości woził się drogimi pojazdami, teraz przyszedł czas na rowerek. Jego cena również robi wrażenie. A więc to na takim sprzęcie uczy się jeździć.

Henio Majdan ma życie jak w bajce

Jest trzecim synem Małgorzaty Rozenek-Majdan, tym samym pierwszym wspólnym dzieckiem celebrytki i piłkarza — Radosława Majdana. Podobnie jak starsi chłopcy, Henio również przyszedł na świat dzięki procedurze in vitro. Przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku, co oznacza, że właśnie skończył cztery lata. Od początku było wiadomo, że jest wyczekaną i kochaną pociechą swoich rodziców.

KAPIF_oryginal_K1216538F.jpg
Fot. KAPiF

Jak już zostało wspomniane, kilka dni temu chłopiec obchodził swoje czwarte urodziny. Nie obyło się naturalnie bez świętowania, a nagranie z momentu zdmuchiwania świeczek pojawiło się w sieci. Każdy domownik, włącznie z psami, miał na głowie imprezową czapeczkę. Tort również zrobił duże wrażenie. Był niezwykle duży i ozdobiony w wyścigowym stylu. Wygląda na to, że odzwierciedlił pasje młodego fana.

Euro 2024: kto gra dzisiaj mecze? Czy gra Polska? Janina z Sanatorium miłości miała wypadek! Wiadomo w jakim jest stanie

Henio Majdan jeździł w wózku za 15 tysięcy złotych

Nie jest tajemnicą, że chłopiec od małego mógł zaznać odrobiny luksusu. Już jako mały bobas miał droższy pojazd, niż wielu Polaków. To skojarzenie przywodzi na myśl nawet marka wózka dziecięcego, który sprawili Heniowi rodzice. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan postawili na Silver Cross Surf Aston Martin, wart wówczas niemal 15 tysięcy złotych.

NIE jest to reklama wózka, tylko po miesiącu na meksykańskiej ziemi stwierdzam, że ten wózek to był strzał w 10. Leciusieńki, łatwy w składaniu, z zaskakująco pojemnym koszem. Służył nam jako centrum dowodzenia, zawsze był z nami i było to bardzo wygodne. Idealnie skrętne kółka i letni wkład, a nawet budka (tu akurat nie ma jej na zdjęciu), to idealne rozwiązanie, a usypianie Henia w nim trwało od 1 min do 3 – napisała wtedy Małgorzata Rozenek-Majdan w swoich mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Reżyser “Kiepskich” o Marzenie Kipiel-Sztuce. Ciężko pogodzić się ze stratą

Taki rowerek dostał Henio Majdan

Dziś chłopiec jest już sporo starszy i najprawdopodobniej bardziej interesują go rowery i samochody, niż wózki. To dlatego zaczyna pokonywać kolejne trasy w specjalnym ochronnym kasku i żwawo pedałując. Czy rowerek, który pokazała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie był prezentem urodzinowym Henia? Tego możemy się jedynie domyślać. Warte uwagi jest jednak to, że ten pojazd również swoje kosztował.

Trzeba przyznać, że nie jest to 15 tysięcy złotych, jak w przypadku wózka dziecięcego Silver Cross Surf Aston Martin, ale i tak kwota może zaskoczyć. Cena czerwonego rowerka marki “woom” waha się w okolicach 1800 złotych i powstał specjalnie dla dzieci, które przesiadają się z pojazdów biegowych na te napędzane pedałami. Wiele wskazuje na to, że Henio Majdan radzi sobie z tym znakomicie.