Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
15.05.2024 21:13 Smaszcz rzuca poważne oskarżenia wobec Kurzajewskiego

Niedawno media obiegła informacja o tym, czego oczekuje Maciej Kurzajewski od byłej żony w ramach zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Teraz Paulina Smaszcz ponownie zabiera głos w sprawie nowego związku dziennikarza. Tym razem chodzi o jej oczekiwania względem eks małżonka.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
12.05.2024 08:58 Cichopek i Kurzajewski na zdjęciach z wesela. Sukienka Kasi to obłęd

Wiele osób czeka na jedno z najważniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu, czyli ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Od kilku miesięcy wiemy, że para jest już zaręczona. Tymczasem bawili się na innym weselu, a ich stylizacje przykuwają wzrok każdego. To sukienka od znanej projektantki.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Rafał Mroczek
03.05.2024 15:27 Tak gwiazdy spędzają majówkę. Cichopek jak zakochana nastolatka

Majówka trwa w pełni! Wszystkie gwiazdy postanowiły skorzystać z tego wyjątkowego długiego weekendu i udać się na zasłużony odpoczynek. Niewiarygodne, w jaki sposób spędzają ten czas ulubieńcy internautów. 

Katarzyna Cichopek
27.04.2024 14:23 Katarzyna Cichopek wyznała, że jest "WWO". Co to znaczy?

Już jakiś czas temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozpoczęli swój autorski podcast pt. “Serio?". Goście, z którymi para prowadzi wywiady, często dokonują przed mikrofonem zaskakujących zwierzeń. Tym razem to jednak aktorka postanowiła podzielić się czymś ze swoją publicznością. “Jestem WWO” – ujawniła. Tego fani o swojej idolce jeszcze nie wiedzieli. Co dokładnie oznacza ten skrót oraz jak Cichopek funkcjonuje z tą przypadłością?

Dominika, Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
24.04.2024 11:00 Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie

Związek Marcina Hakiela i Dominiki rozkwita. Para chętnie okazuje sobie uczucia, a kobieta do niedawna wspierała swojego partnera w udziale w programie Polsatu. Obserwatorzy wciąż jednak żyją ciekawością dotyczącą byłego małżeństwa tancerza z Katarzyną Cichopek. Sama Dominika przekonała się o tym na własnej skórze.

Taniec z gwiazdami
20.04.2024 12:26 Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami

“Taniec z Gwiazdami” już od 19 lat zajmuje szczególne miejsca w sercach Polaków. Występy najpopularniejszych gwiazd show-biznesu w zapierających dech choreografiach wywołują wśród widzów wiele emocji. I choć podczas każdej edycji programu publiczność miała swoich faworytów, tak niektóre pary na zawsze zapisały się w historii formatu, wykonując tańce, o którym nie śniło się nawet jurorom. Przypominamy legendarne występy, których wspomnienia do dziś przyprawiają o szybsze bicie serca.

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek
17.04.2024 16:22 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zamierzają zwalniać tempa. Po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” para postanowiła rozkręcać własne biznesy, które pozwalają im na sporą swobodę działania. Teraz zakochani ruszyli ze swoim nowym projektem kulinarnym. Niesamowite, co najbardziej zwróciło uwagę internautów!

Katarzyna Cichopek
28.03.2024 16:40 Kasia Cichopek zaapelowała do fanów o pomoc

Media społecznościowe mają niezwykłą moc docierania z informacjami do olbrzymiej liczby osób. Katarzyna Cichopek często z tego korzysta, aby przekazać swoim fanom wieści z jej życia prywatnego i działalności medialnej. Tym razem zdecydowała się jednak użyć Instagrama w innym celu i poprosiła o pomoc.

Katarzyna Cichopek
25.03.2024 19:06 Co za wpadka Kasi Cichopek! To nie miało ujrzeć światła dziennego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wystartowali niedawno z nowym projektem. Postanowili stworzyć podcast, w którym wystąpią zaproszeni przez nich gości. Pierwszy odcinek już za nami, a drugi powinniśmy oficjalnie zobaczyć w czwartek. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Marcin Hakiel, Dominika, Katarzyna Cichopek
25.03.2024 15:37 Pierwsze tak stanowcze słowa ukochanej Hakiela o Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli w małżeństwie przez czternaście lat. Miłość nawiązana na parkiecie okazała się jednak nie być tak silna, bowiem w 2022 roku zdecydowali się na rozwód. Dziś tancerz pojawia się na salonach z nową partnerką, która ma konkretną opinię o byłej żonie Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek
23.03.2024 16:09 Cichopek już żałuje tego zdjęcia? Kpinom nie ma końca

Po utracie pracy w programie “Pytanie na Śniadanie” Katarzyna Cichopek zapewniała, że nie będzie miała problemów ze znalezieniem pracy. Zachowała bowiem angaż w serialu “M jak miłość” i zapowiedziała kolejne projekty. Również jej wysokie zasięgi na Instagramie pozwalają jej na dodatkowy zarobek. Ostatnia z reklam opublikowanych na jej profilu nie przypadła jednak do gustu jej fanom.

Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Cichopek
22.03.2024 17:48 Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty Kasi Cichopek ws. wywiadu

W ostatnim odcinku swojego autorskiego podcastu “Serio?” Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odnieśli się do momentu, w którym doszło do upublicznienia ich związku. Aktorka nie śmiała również pominąć krótkiego komentarza w kierunku gospodyń “Miasta Kobiet”, które rozmawiały wówczas z Marcinem Hakielem. Na odpowiedź Aleksandry Kwaśniewskiej nie trzeba było długo czekać.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
22.03.2024 09:10 Smaszcz wpadnie w szał. Kurzajewski całkowicie odciął się od przeszłości

Maciej Kurzajewski dziś tworzy szczęśliwy związek z Katarzyną Cichopek, ale wcześniej przez 23 lata był mężem Pauliny Smaszcz. Ich małżeństwo definitywnie zakończyło się w 2020 roku. Teraz dziennikarz zdecydował się pozbyć ważnej pamiątki po byłej żonie. Czy to oznacza, że przygotowuje się na kolejne kroki w związku z Katarzyną Cichopek? 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
20.03.2024 16:07 Cichopek i Kurzajewski wyjechali z kraju. Liczą na pomoc

Para byłych prowadzących programu “Pytanie na Śniadanie” odnalazła nową drogę w swoim życiu. Jutro odbędzie się premiera autorskiego wideo podcastu, którego autorami są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. W premierowym odcinku pojawi się Jakub B. Bączek, trener mentalny i biznesowy. Tymczasem para postanowiła wyjechać z kraju.

Marcin Hakiel, Dominika Serowska, Katarzyna Cichopek
18.03.2024 17:52 Partnerka Marcina Hakiela wprost o relacji z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel jest ostatnio na fali wznoszącej. Awansuje do kolejnych odcinków programu „Taniec z Gwiazdami”, a do tego dobrze układa mu się z Dominiką, z którą już wkrótce podejmie kolejne kroki w ich związku. Teraz jego partnerka ujawniła, co sądzi o jego byłej żonie. 

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
18.03.2024 16:48 Cichopek i Kurzajewski czuli się osaczeni. Podjęli poważne kroki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili otworzyć się na temat swoich osobistych doświadczeń. Podczas pierwszego odcinka swojego autorskiego podcastu ulubiona para Polaków opowiedziała nieco więcej o coming-oucie i Jerozolimie! Przy okazji poruszyli temat ogłoszenia swojego związku w “Pytaniu na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
16.03.2024 10:15 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali świetne wieści

Po medialnej rewolucji nic nie było pewne. Dlatego wiele osób martwiło się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doświadczą problemów na rynku pracy. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Para poinformowała o swoim nowym projekcie.

Kasia Cichopek
14.03.2024 12:20 Cichopek w króciutkim blondzie! Aktorka udostępniła zdjęcie

Kasia Cichopek od lat kojarzona jest ze stałym wizerunkiem. Gwiazda gra w serialu “M jak Miłość” postać Kingi Zduńskiej, dlatego nie może pozwolić sobie na ekstremalne metamorfozy, które wpłynęłyby na wygląd jej bohaterki, która jest szatynką. W ostatnim czasie aktorka odświeżyła fryzurę, jednak była to drobna zmiana w długości jej włosów. Teraz zaskoczyła zdjęciem, na którym jest blondynką! Artystkę aż ciężko byłoby poznać, gdyby nie fakt, że sama udostępniła fotografię.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
13.03.2024 13:09 Cichopek i Kurzajewski szczerze o swojej relacji

Ta para nie schodzi z języków ani na chwilę. Otrzymali nawet od fanów specjalnie przygotowany pseudonim. Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się wspólnymi dokonaniami w kuchni. Nikt nie spodziewał się, że tak się nazwą.

Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek
12.03.2024 22:15 Teresa Lipowska komentuje zwolnienie Cichopek. Śmiech, a później, trafne podsumowanie

Teresa Lipowska 12 marca była gościnią Andrzeja Sołtysika w jego autorskim programie Świata Gwiazd „Gwiazdy Sołtysika”. Teresa Lipowska udzieliła doświadczonemu dziennikarzowi wyczerpującego wywiadu, w którym skomentowała między innymi zwolnienie Katarzyny Cichopek z programu „Pytanie na śniadanie”, a także rzuciła nieco światła na ich wzajemne kontakty.

Katarzyna Cichopek
09.03.2024 18:35 Kasia Cichopek zaskoczyła metamorfozą. Te włosy to hit

W życiu znanej aktorki w ostatnich miesiącach dochodzi do wielu zmian. Najpierw zaręczyny, później utrata pracy i zapowiedź nowych projektów. Wszystko wskazuje na to, że pomimo chwilowych kryzysów, Katarzyna Cichopek wychodzi na prostą. Postanowiła dać temu wyraz metamorfozą. Ale ona szałowo wygląda!

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
07.03.2024 15:14 Hakiel i Cichopek pojawili się wspólnie nie tylko w “TzG”

Jeszcze kilka lat temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli najpopularniejszą parą w całym show-biznesie. Wiele gwiazd mogło pozazdrościć im zgodności, szczęścia oraz zrozumienia, na fundamencie którego zbudowali swoją relację. Poznali się w “Tańcu z Gwiazdami”, gdzie wygrali nie tylko Kryształową Kulę, ale również wzajemne uczucie. Kultowe taneczne show nie było jednak jedynym, na łamach którego wspólnie się pojawili. Ich ścieżki przecięły się w jeszcze jednym znanym programie.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek w "Tańcu z gwiazdami"
06.03.2024 15:49 Ta uczestniczka “TzG” nie była zachwycona Hakielem

W miniony weekend ruszyła najnowsza edycja programu „Taniec z Gwiazdami”. W 27. odsłonie tanecznego show nie zabrakło zmian, które zaskoczyły widzów. W jury pojawiły się trzy nowe twarze, a na parkiet po wieloletniej nieobecności powrócił Marcin Hakiel. Jedna z jego dawnych partnerek nie była nim zbyt zachwycona. 

Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu, fot. KAPiF
01.03.2024 15:05 Maciej Kurzajewski w emocjonalnym wynurzeniu. Te słowa zaskoczyły fanów

Maciej Kurzajewski od pewnego czasu jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Dziennikarz sportowy, który wcześniej cieszył się sporą renomą, od czasu ogłoszeniu jego związku z Katarzyną Cichopek co chwila trafia na nagłówki. Ostatnio prezenter podzielił się emocjonalnym postem.

Katarzyna Cichopek
28.02.2024 22:25 Kasia Cichopek wyznała prawdę. Czy na zdjęciach to prawdziwa ona?

Nazwisko Katarzyny Cichopek wywołuje wiele emocji w rodzimym show-biznesie. Zawirowania w życiu prywatnym sprawiły, że poczynania aktorki śledzi, a także komentuje cała Polska. I choć niejedna osoba marzyłaby o takiej popularności, ma ona wiele mrocznych stron, o których często się nie mówi. Plotki są ich nieodłączną częścią. Katarzyna Cichopek miała już ich dość, dlatego zdecydowała się w końcu wyjawić szokującą prawdę na swój temat. 

Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek
27.02.2024 08:18 Marcin Hakiel wreszcie pokazał córkę w pełnej okazałości

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przetrwali u swego boku 17 lat. Niestety pomimo dobrze zapowiadającego się związku i dwójki dzieci, kilka lat temu zdecydowali się na rozwód. Dziś oboje są już z nowymi partnerami, jednak jak podkreślają w wielu wywiadach, najbardziej zależy im na szczęściu oraz spokoju córki i syna. Niedawno w mediach społecznościowych tancerza pojawiło się nagranie, na którym widać Helenę w całej okazałości. Co na to Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
25.02.2024 17:56 Cichopek i Kurzajewski potwierdzili. Tym teraz będą się zajmować

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu pożegnali się ze współpracą z “Pytaniem na Śniadanie”. Ramię w ramię z wieloma innymi dziennikarzami i prowadzącymi musieli opuścić studio, a ich role zostały obsadzone przez nowe osoby. Wiele osób zastanawiało się, jak poradzą sobie z tym kryzysem? Radosne informacje przypłynęły do nas aż z Rzymu!

Katarzyna Cichopek
25.02.2024 14:37 Rodzice Kasi Cichopek padli ofiarą kradzieży

Katarzyna Cichopek w ostatnich tygodniach wiele przeżyła. Najpierw zwolnienie z “Pytania na Śniadanie”, później stała się ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jej wizerunek do niecnych celów. W ostatnim czasie wybrała się z Maciejem Kurzajewskim na wakacje do Rzymu, podczas których wzięło ją na wspomnienia. Przykre wydarzenia dotknęły jej najbliższych.