Lifestyle.Lelum.pl > Pieniądze

Pieniądze

Justyna i Łukasz Rolnicy. Podlasie
14.06.2024 08:52 Łukasz i Justyna z "Rolnicy. Podlasie" szastają kasą! Tyle zarabiają ich pracownicy

Łukasz i Justyna w programie “Rolnicy. Podlasie” dali się poznać jako sympatyczne i pracowite małżeństwo, które na co dzień pełni pieczę nad niemałym gospodarstwem położonym we wsi Ciemnoszyje. Każdego dnia czekają na nich nowe wyzwanie i szereg obowiązków, z którymi jednak nie radzą sobie sami. Para zatrudnia do pomocy licznych pracowników. Na jakie zarobki mogą liczyć?

Katarzyna Cichopek
12.06.2024 13:17 Cichopek dorabia, jak przeciętna Polka. Tak mniejsze kwoty wpływają na jej konto

Minęło już niemal pół roku od momentu, w którym Katarzyna Cichopek zakończyła swoją współpracę z “Pytaniem na Śniadanie”. Teraz okazuje się, że prezenterka dorabia do budżetu tak, jak większość Polek. Ten proces można obserwować w sieci.

Filip Chajzer
11.06.2024 16:28 Chajzer przekroczy kolejną granicę? Kontrowersyjna propozycja na stole

W ostatnim czasie doszło do spięcia pomiędzy Filipem Chajzerem a youtuberem o pseudonimie Książulo. Kiedy wydawałoby się, że sytuacja się uspokoiła, pojawiły się takie rewelacje! Co ciekawe, w grze są horrendalne pieniądze. “W jeden dzień spłaciłbym mój kredyt na mieszkanie w Hiszpanii” - nie ukrywa Filip Chajzer. O co chodzi? 

Jaruś Chłopaki do wzięcia, Krzysztof Rutkowski
05.06.2024 18:32 Jaruś z Chłopaków do wzięcia zarabia krocie? Zwrócił się do Rutkowskiego

Jaruś jest niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci programu “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu media obiegła informacja o jego rozstaniu z żoną. Dziś bohater serialu dokumentalnego omawia swoje zarobki. Rzucił też wyzwanie Krzysztofowi Rutkowskiemu.

Andrzej Sanatorium Miłości
29.05.2024 12:34 Andrzej z Sanatorium miłości prosi o pieniądze. Dramatyczny apel gwiazdy TVP

Andrzej Nowak zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych kuracjuszy w 6. edycji “Sanatorium Miłości”. Mężczyzna od razu przyznał przed kamerą, że ma problemy finansowe i mieszka w ośrodku pomocy. Co wydarzyło się w życiu bohatera po zakończeniu udziału w show? Media donoszą o dramatycznym apelu o pieniądze.

Sanatorium miłości Janina i Tadeusz
20.05.2024 17:43 Sanatorium miłości: Awantura między Janiną i Tadeuszem. Mocne

Szósty sezon “Sanatorium miłości” niedawno dobiegł końca. Wciąż jednak szerokim echem odbijają się konflikty, które zaistniały pomiędzy kuracjuszami. Chodzi przede wszystkim o Janinę i Tadeusza, którzy zapowiadali się jako bardzo zgrana para. Poróżniły ich jednak sprawy finansowe. Seniorka ponownie zabrała głos w tej sprawie.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 19:16 Nowe fakty ws. przeszłości Kaźmierskiej. Takie miała mieć stawki

Od czasu publikacji materiału portalu “Goniec.pl” w sieci zrobiło się znów głośno na temat działalności przestępczej Dagmary Kaźmierskiej. Teraz dziennik “Fakt” dotarł do informacji na temat stawek, jakie otrzymywały zatrudnione przez królową życia dziewczyny. Te wiadomości naprawdę mogą szokować.

Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 16:21 Tyle Kaźmierska dostała za odcinek TzG? Ta kwota zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska to bardzo barwna postać w świecie show-biznesu. Celebrytka znana jest między innymi z programów: “Królowe życia” czy “Dagmara szuka męża”. Udział Kaźmierskiej w tanecznym show Polsatu jednak wywołał sporo kontrowersji. Teraz ujawniono, ile mogła zarobić Dagmara za każdy odcinek ”Tańca z Gwiazdami”.

Roksana Węgiel
16.04.2024 22:00 Roxie Węgiel nie ma kontroli nad swoimi pieniędzmi? Głos zabrał adwokat

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Za dużą sławą idą też ogromne pieniądze. Czy jednak Roxie ma dostęp do swojego majątku? Jak się okazuje, sąd ma co do tego spore zastrzeżenia. 

Żona czyści konto męża
11.04.2024 15:01 Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze

Finanse często bywają kością niezgody w małżeństwie. Dotyczy to zwłaszcza par, które z trudem wiążą koniec z końcem. Ale co w sytuacji, gdy zarobki są bardzo wysokie, a i tak na koniec miesiąca konto jest puste? W takiej sytuacji znalazł się Michał, kiedy wyszło na jaw, że to jego żona odprowadza pieniądze z konta. Jaki był jego szok, gdy okazało się, na co ukochana wydaje gotówkę!

VAT na żywność
02.04.2024 13:14 Wraca VAT na żywność: ile zapłacimy w sklepie?

Wzrastające ceny jedzenia, jakie weszły w życie od 1 kwietnia 2024 roku, przerażają większość naszego społeczeństwa. Teraz głos zabrali eksperci, którzy wypowiedzieli się na temat tego, jak szybko odczujemy podniesienie podatku VAT na żywność. Czy to możliwe, że część sklepów postanowi mimo wszystko pozostać przy dawnych cenach?

Tomasz Komenda
28.02.2024 21:43 Dzień po otrzymaniu odszkodowania Komenda wypłacił milion

W środę 21 lutego w mediach pojawiła się smutna informacja dotycząca śmierci niesłusznie skazanego Tomasza Komendy. Mężczyzna opuścił więzienie po 18 latach, otrzymując następnie wielomilionowe odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Co zrobił z częścią kwoty? Miał ją wypłacić z banku chwilę po otrzymaniu gotówki.

Caroline Derpienski w "Damy i wieśniaczki"
06.10.2023 17:24 "Damy i wieśniaczki": Caroline Derpienski zatkało, po tym, co wypaliła do niej pani kasjerka w wiejskim sklepie

Caroline Derpienski szturmem podbiła cały polski Internet. Ukochana amerykańskiego miliardera bardzo chętnie pojawia się w mediach i opowiada o swoim luksusowym życiu. Teraz modelka zadebiutowała w programie “Damy i wieśniaczki”, gdzie miała okazję zaznać nieco innego losu.

pieniądze
22.01.2023 11:18 Zgubione pieniądze czekają na właściciela, chodzi o sporą kwotę. Zostało zaledwie kilka dni

W obecnych czasach Polacy głowią się, skąd wziąć pieniądze na podstawowe potrzeby. Tymczasem niemałe sumy wciąż czekają na właścicieli i z czasem mogą przepaść na rzecz Skarbu Państwa, jeśli takowi się nie znajdą. Wyjątkowo duże fundusze czekają na kogoś w Katowicach. Co ważne, prawowity właściciel ma mniej niż tydzień, by odebrać to, co do niego należy. Jeśli tego nie zrobi, przepadnie mu istny majątek.

pieniądze
10.01.2023 21:42 Znany ksiądz ujawnił, na co idą pieniądze z kolędy. Otworzył koperty na nagraniu i zdradził zdumiewające szczegóły

Ksiądz Rafał Główczyński, znany w sieci jako „Ksiądz z Osiedla”, przyciąga w swoich nagraniach dziesiątki tysięcy internautów. Teraz opowiedział, na co idą pieniądze z kolędy. Pokazał zawartość kopert. Profil duchownego w serwisie YouTube śledzi prawie 53 tysiące użytkowników. Kapłan należy do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów. Działał w jednej z elbląskich parafii, a obecnie trafił do Warszawy.

Pieniądze
22.11.2021 11:48 3 tysiące złotych dla wybranych Polaków. Pieniądze mają być wypłacane bez wniosków zainteresowanych

W najnowszym wydaniu „Faktu” można przeczytać informację, że Sejm i Senat pracują nad ustawą, w której świetle określona część emerytów otrzymałaby jednorazowy dodatek 3 tys. złotych. Na dodatkowe pieniądze będą mogły liczyć także kobiety z określonej grupy. O co chodzi? Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu doszło do przegłosowania omawianej ustawy. Dodatek otrzymają osoby, należące do określonej grupy społecznej.

pieniądze
23.10.2021 13:42 Przeszukaj portfel i szuflady. Za banknot 10 zł możesz dostać 6000 zł

W sieci odnaleźć można setki aukcji, oferujących banknoty, których wartość znacznie przekracza tę, na którą mogłyby wskazywać nominały. Dotyczy to zaś nie tylko opcji, które wyszły już z obiegu lub też zostały stworzone na potrzeby kolekcjonerów, ale i pieniędzy, pozostających oficjalnym środkiem płatniczym w Polsce. Te muszą jednak spełniać konkretne warunki.

pieniądze
13.10.2021 20:35 Znaleziono 100 000 złotych w polskiej miejscowości

W gminie Puchaczów w woj. lubelskim doszło do niecodziennego znaleziska. Jeden z mieszkańców powiatu łęczyńskiego znalazł saszetkę, w której znajdowało się 100 tys. złotych. Znalazca natychmiast zawiózł pieniądze na komendę w Lubartowie. W saszetce znajdowały się także dokumenty, dzięki którym udało się namierzyć właściciela zagubionej gotówki. Mężczyźni zdążyli się jeszcze spotkać.

ZUS
26.08.2021 16:41 Mężczyzna znalazł na parkingu 10 tys. zł. Finał tej sprawy zaskoczył wszystkich

W piątek, 6 sierpnia 37-letni mieszkaniec gminy Konstantynów zgłosił na policję, że znalazł na parkingu przed marketem plik pieniędzy. Po czasie zadzwonił ponownie na numer alarmowy, gdyż właściciel gotówki się odnalazł. Okazało się, że było tam aż 10 tys. złotych. Mężczyzna, który zgubił pieniądze może mówić o prawdziwym szczęściu. Gdyby nie fakt, że trafiły w ręce uczciwego znalazcy, mógłby się z nimi pożegnać na zawsze.

21.07.2021 21:38 Alicja wstydzi się za siostrę i jej męża. „To nie jest normalna rodzina”

Internautka podzieliła się poruszającą historią. Przyznała, że od dawna wstydzi się za swoją siostrę. Razem z rodzicami muszą jej pożyczać ogromne sumy pieniędzy. Internautka Alicja podzieliła się historią niełatwych relacji ze swoją siostrą Kobieta od lat musi pożyczać siostrze pieniądze na wszystko Przyznaje, że sytuacja jest dla niej bardzo męcząca Szokująca historia rodzinna. Internautka na forum przyznała, że od lat jej siostra jest u niej poważnie zadłużona. Podzieliła się swoimi niepokojami, jest przestraszona, że sytuacja nigdy nie ulegnie zmianie.

dziecko
17.07.2021 14:13 Ważne komunikaty z 8 wielkich banków. Chodzi o uciążliwe przerwy techniczne

Pieniądze – możesz mieć problem, by wypłacić je w ten weekend. Niektóre banki zaplanowały przerwy techniczne. Wiemy, kiedy można się ich spodziewać. Chcesz wypłacić pieniądze? Sprawdź, jakie banki i kiedy zaplanowały przerwy techniczne.

Polak
02.07.2021 19:59 Komunikaty z wielu banków do Polaków. Ogłoszono przerwy techniczne na weekend

W najbliższy weekend możesz mieć problem, żeby wypłacić pieniądze. Niektóre banki planują przerwy techniczne w pełnieniu usług. Znamy szczegóły. Chcesz wypłacić lub przelać pieniądze? Lepiej zrób to przed weekendem.

Komunia
07.06.2021 11:33 Napisała Izie, że mała Zuzia na komunię chce pieniądze. Iza kulturalnie odpowiedziała Marcie

Pieniądze nie są łatwym tematem – szczególnie jeśli mowa o prezentach komunijnych. Tym razem przekonała się o tym Iza, która musiała wykazać się dużą cierpliwością i klasą. Czy pieniądze są odpowiednim prezentem na Komunię? Ile osób, tyle opinii. Jednak trzeba przyznać, że dylemat ten, co roku spędza sen z powiek nie jednemu.

Wesele: pieniądze w kopercie
03.06.2021 19:25 Ile wypada włożyć do koperty? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy: „Ludzie powariowali”

Maj za pasem a przed nami kolejne miesiące letnie, co oznacza czas wesel, a także chrzcin. Wiele osób zastanawia się wtedy, ile wypada włożyć do koperty w ramach prezentu dla organizatorów imprezy. Internauci wypowiedzieli się na ten temat, kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy. Jeszcze 10-15 lat temu kwoty, które trafiały do kopert, nie wywoływały palpitacji serca. Ceny wielu produktów i usług również były niższe. Postanowiliśmy sprawdzić, ile obecnie wypada podarować w ramach prezentu parze młodej, czy dziecku z okazji chrzcin.

Agnieszka Włodarczyk
31.05.2021 22:55 Dzisiaj upływa ważny termin dla seniorów. Jeśli nie dopełnią obowiązku, mogą stracić pieniądze

ZUS przypomina seniorom, że dziś upływa bardzo ważny termin. Jeżeli nie dopełnią obowiązków, mogą stracić swoje pieniądze. Choć mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, to nie da się ukryć, że są one bardzo ważne. W przypadku, kiedy jesteśmy zdrowi, to bez problemu powinniśmy móc znaleźć pracę, która nas utrzyma. Niestety problem pojawia się w przypadku osób starszych, które pobierają zasiłki lub wcześniejsze emerytury, których wysokość może nie starczyć nawet na zapewnienie minimalnych potrzeb. Z tego też względu wiele osób postanawia sobie w tym czasie nieco dorobić. Jednak takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, których trzeba dopilnować.

Bank przerwy w usługach
29.05.2021 00:26 Masz pieniądze w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, banki zapowiadają problemy techniczne

Większość z nas ma konto w banku, co sprawia, że coraz mniej osób korzysta z gotówki. Jednak klienci wielu banków mogą natrafić na pewne trudności, dlatego lepiej zaopatrzyć się w mały zapas pieniędzy na nadchodzący weekend. Każdy bank stara się, aby jego klienci napotykali na jak najmniejszą ilość problemów w korzystaniu z dostępnych dla nich usług. Bo czy może być coś bardziej irytującego niż niemożność użycia karty płatniczej w momencie, kiedy nie mamy przy sobie gotówki? Dlatego też klienci niektórych banków powinni przed weekendem zaopatrzyć się w zapas gotówki, ponieważ to właśnie wtedy zaplanowane są prace serwisowe, które mogą powodować irytujące problemy.

Biedronka
28.05.2021 16:27 Zmiana już od niedzieli. Wielu Polaków dostanie 400 zł więcej do pensji

Już od najbliższej niedzieli, 30 maja pracownicy socjalni będą mogli otrzymać 400 zł więcej w comiesięcznych pensjach. Wszystko w ramach najnowszych przepisów, które nie przewidują w dodatkach najniższej krajowej. Zmiany będą dotyczyć również urlopów. Pracownicy socjalni otrzymają większe pieniądze za wykonywaną pracę. Dotyczy to głównie prac wykonywanych w terenie. Wcześniej dodatek wynosił 250 zł, teraz kwota wzrośnie do 400 zł.

pieniądze
15.05.2021 13:40 Rozpłakała się po otwarciu wszystkich kopert komunijnych. Dziewczynce zabrakło jednego prezentu, na który czekała

Wiele osób zastanawia się, jak duże pieniądze włożyć do koperty komunijnej, żeby nie spalić się ze wstydu. Okazuje się, że obecnie często zbyt mała kwota przeznaczona na prezent sprawia, że dzieci wpadają w histerię. Jedna z mam opowiedziała, że gdy sama miała komunię, rozpłakała się po otwarciu prezentów od gości. Wyznała, że nie spełniły jej oczekiwań, choć nazbierało się kilka tysięcy złotych.Na szczęście nie wszyscy mają takie materialne podejście do tej uroczystości. Wielu rodziców nadal uważa, że najważniejsze jest przeżycie duchowe i sama obecność gości, a nie pieniądze znajdujące się w kopertach w ramach prezentów.