Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszystkie ukochane Marcina Hakiela. Nie tylko Cichopek szalała w “Tańcu z Gwiazdami”
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.06.2024 13:19

Wszystkie ukochane Marcina Hakiela. Nie tylko Cichopek szalała w “Tańcu z Gwiazdami”

Marcin Hakiel
fot. AKPA

Marcin Hakiel obchodzi dziś 41. urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć wszystkie jego dłuższe związki. Wiele osób postrzega tancerza głównie przez pryzmat relacji z Katarzyną Cichopek. Mało kto jednak wie, że wcześniej przez wiele lat spotykał się z inną gwiazdą “TzG”. 

Marcin Hakiel przez wiele lat był związany z Katarzyną Cichopek

Związek Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek zaczął się w “Tańcu z Gwiazdami”. Szybko się w sobie zakochali i wybrali wspólne życie. Pomimo tego że zdawałoby się, że przez wielu lat tworzyli zgrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Małżeństwo Hakiela z gwiazdą “M jak miłość” miało znacznie ucierpieć przez kłopoty finansowe wynikające z kredytu, który zaciągnęli na zakup wystawnej nieruchomości. Nawet wspólne dzieci nie zmotywowały ich do walki o tę miłość. Być może nie było już czego ratować… Z czasem okazało się bowiem, że w życiu Katarzyny Cichopek pojawił się nowy mężczyzna… Tak, był to nie kto inny, jak Maciej Kurzajewski, z którym gwiazda wspólnie prowadziła “Pytanie na Śniadanie”. 

Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię - powiedział Marcin Hakiel w programie “Miasto Kobiet” w swoim pierwszym wywiadzie po rozwodzie z Cichopek. 

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel fot. AKPA 
Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami” Skiba zmienia się dla młodszej o 26 lat żony. Co za poświęcenie

Cichopek nie była jedyną ukochaną Hakiela związaną z TzG

Jak się okazuje, Katarzyna Cichopek nie była pierwszą miłością Marcina Hakiela, która zrodziła się poprzez taniec. Wcześniej 41-latek był przez dość długi czas związany z koleżanką po fachu, Magdaleną Soszyńską, z którą połączyła go wspólna pasja. Ona również ma za sobą kilka występów w “Tańcu z Gwiazdami”.

Bardzo długo byłem z Magdą, z którą też tańczyłem. W sumie tyle czasu spędzaliśmy na parkiecie - powiedział Marcin Hakiel w rozmowie z Żurnalistą. 

W tej samej rozmowie przyznał, że mimo że razem z dawną ukochaną przeprowadził się razem do Warszawy, ich uczucie dość szybko się wypaliło. 

Dalej byliśmy razem, wynajęliśmy mieszkanie (...). Jeszcze tańczyliśmy ze 2-3 lata razem. Później nawet w “Tańcu z gwiazdami” my już chyba nie byliśmy razem prywatnie, ale byliśmy tam jako tancerze - przyznał Marcin Hakiel w tej samej rozmowie.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Cichopek spotykał się z Dominiką

Świeżo po rozstaniu z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel nieco usunął się z życia publicznego i show biznesu. Tancerz musiał najprawdopodobniej skupić się na sobie oraz zadbać o dobro swoich dzieci w trudnej sytuacji, jaką był dla nich rozwód rodziców. 

Później Marcin Hakiel stopniowo zaczął pojawiać się w mediach. Wystąpił m.in. w programie “Miasto Kobiet” czy w show “Kuba Wojewódzki”. Uchylił nieco rąbka tajemnicy i zaczął pokazywać w sieci swoją nową partnerkę, jednak wiedzieliśmy o niej jedynie, że ma na imię Dominika. Marcin Hakiel nie pokazywał jej twarzy. Para nie była ze sobą długo. 

Następnie w życiu Marcina Hakiela pojawiła się kolejna kobieta o imieniu Dominika, która zawróciła mu w głowie. To właśnie z nią tancerz jest obecnie w szczęśliwym związku. Para oczekuje pojawienia się na świecie ich pierwszego wspólnego dziecka. 

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika fot. AKPA 

Warto zaznaczyć, że prawdopodobnie nie są to wszystkie związki Marcina Hakiela, jednak te były i są najbardziej medialne. Resztę swoich relacji tancerz owiał tajemnicą.