Lifestyle.Lelum.pl > Rolnik Szuka Żony

Rolnik Szuka Żony

Waldemar Dorota Rolnik szuka żony
19.04.2024 09:18 Rolnik szuka żony: Waldemar zabrał głos ws. związku z Dorotą

Mimo iż 10. edycja “Rolnik szuka żony” już dawno się skończyła, widzowie dalej chętnie śledzą losy uczestników, którzy wzięli udział w programie. Parą, która wywołuje zdecydowanie najwięcej emocji, są Waldemar i Dorota, którzy zdecydowali się ze sobą związać już po zakończeniu nagrań. Jeszcze do niedawna zakochani chętnie pozowali u swojego boku do zdjęć, jednak w ostatnim czasie coś się zmieniło. Fani zaczęli spekulować rozstanie. Waldemar właśnie zabrał głos na temat tych plotek.

Adrianna i Michał z "Rolnik szuka żony", logo TVP
10.04.2024 10:44 Rolnik szuka żony: Za co płaci TVP? Była uczestniczka zdradziła wszystko

“Rolnik szuka żony” wraca z jedenastym sezonem. W Niedzielę Wielkanocną poznaliśmy nowych kandydatów i kandydatki, którzy poszukują miłości swojego życia. Z tej okazji jedna z byłych uczestniczek postanowiła odpowiedzieć na nurtujące widzów pytania. Niektóre z nich dotyczyły wrażliwych kwestii.

Jakub i Ania z programu "Rolnik szuka żony"
04.04.2024 14:32 Już niebawem rozwiązanie? Jakub z Rolnika pokazał sugestywne zdjęcie

W Niedzielę Wielkanocą fani programu „Rolnik szuka żony” mogli zapoznać się z wizytówkami bohaterów nadchodzącego sezonu. Wciąż jednak chętnie śledzą losy poprzednich uczestników formatu. Jedną z par, która utworzyła się w ostatnim sezonie, jest Anna i Jakub, którzy spodziewają się dziecka. Uczestnik programu pochwalił się, jaką niespodziankę przygotowała dla niego ukochana.

“Rolnik szuka żony“
01.04.2024 18:05 Rolnik szuka żony: widzowie komentują nowego uczestnika

Choć 11. sezon “Rolnik szuka żony“ jeszcze na dobre nie wystartował, już zdążył wzbudzić sporo emocji. W sieci rozpętała się burza po wizytówce jednego z nowych bohaterów. Co dokładnie spowodowało, że 23-letni Paweł nie znalazł uznania w oczach internautów? Na jego temat padło wiele gorzkich słów.

Józef z “Sanatorium miłości“
01.04.2024 17:36 Józef z "Sanatorium miłości" padł na kolana przed piękną rolniczką?

Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii programów TVP. Józef z “Sanatorium miłości“ padł na kolana przed uczestniczką “Rolnik szuka żony“. Internauci dali wyraz swojemu zdziwieniu, a niektórzy z nich zaczęli snuć pewne podejrzenia. O co chodzi?

Rolnik szuka żony
01.04.2024 10:19 Nowa uczestniczka Rolnika już zmaga się z hejtem. Internauci mają swoje podejrzenia

Program “Rolnik szuka żony” powrócił na antenę Telewizji Polskiej w wielkim stylu! W premierowym odcinku mieliśmy okazję poznać dziewiątkę nowych uczestników, którzy w ciągu kilku najbliższych tygodni będą poszukiwać swojej upragnionej miłości. Jedna z rolniczek już teraz budzi ogrom emocji wśród internautów.

Rafał z programu „Rolnik szuka żony”, Fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”  prod. TVP
01.04.2024 07:01 Rolnik szuka żony: ten uczestnik szokuje swoją posiadłością. Internauci nie wytrzymali

W Niedzielę Wielkanocną na antenie TVP został wyemitowany „zerowy” odcinek 11. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Przedstawiono w nim wizytówki bohaterów, którzy w kolejnych odcinkach będą próbowali znaleźć swoje drugie połówki. Do tej pory wielu uczestnikom programu udało się dzięki niemu znaleźć miłość, a nawet założyć rodziny. Czy nowa grupa rolników także znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie?

Waldemar Gilas
31.03.2024 19:28 Rolnik szuka żony: Waldemar ostrzegł uczestników

Już w Niedzielę Wielkanocną fani programu „Rolnik szuka żony” poznają bohaterów najnowszej edycji. Poprzednie odsłony randkowego show przyniosły wiele szczęśliwych zakończeń i jeszcze więcej emocji – zarówno pozytywnych, jak i tych nieco mniej. Waldemar Gilas podzielił się radą dla nowych uczestników. 

Uczestnicy Sanatorium miłości
27.03.2024 09:32 “Sanatorium miłości” zdjęte z niedzielnej ramówki. TVP miała ważny powód

Za nami trzy odcinki “Sanatorium miłości”, a niedzielny seans czwartego z nich stanął pod znakiem zapytania. Okazało się, że TVP postanowiło wprowadzić zmianę do ramówki. Zamiast na turnus, wybierzemy się w inne miejsce. Towarzyszyć nam będzie Marta Manowska.

Rolnik szuka żony, uczestnicy, Marta Manowska
26.03.2024 16:15 "Rolnik szuka żony": nowi uczestnicy już wzbudzają sensację. Szczególnie jedna

11. edycja programu “Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną, jednak dzięki zwiastunowi, który ukazał się w mediach społecznościowych show, widzowie już teraz mieli okazję, by przyjrzeć się uczestnikom. Wśród nich znalazło się wiele interesujących nowych twarzy, które już wzbudzają wśród internautów prawdziwą sensację!

Waldemar Gilas, fot. Facebook/C5Waldi.Gilas
20.03.2024 10:08 Waldemar z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą oszustów. Jest apel

Waldemar Gilas dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnik był jednym z najbarwniejszych uczestników, który budził niemałe kontrowersje. Fani randkowego show chętnie śledzą także jego dalsze losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rolnik ujawnił, że padł ofiarą oszustów. 

Ania i Jakub, Rolnik szuka żony
19.03.2024 10:31 Ania z “Rolnika” wreszcie się pochwaliła! Moc gratulacji

Ania i Jakub szybko stali się faworytami widzów programu "Rolnik szuka żony". Przewrotny los sprawił, iż choć z początku mężczyzna nie przypadł do gustu rolniczce, z programu wyszli jako para. Niedługo później Ania przekazała radosne wieści o zaręczynach. Nie była to jednak jedyna szczęśliwa wiadomość, jaką pochwaliła się para. Sesja, którą właśnie opublikowali w mediach społecznościowych, zachwyciła wszystkich fanów “Rolnika”.

Nicola z programu „Rolnik szuka zony”
17.03.2024 14:15 Nicola z “Rolnika” pokazała się u boku króla muzyki tanecznej

Najnowsza edycja programu „Rolnik szuka żony” wzbudziła w widzach ogromne emocje. Fani programu chętnie śledzą nie tylko odcinki formatu, ale także dalsze losy poszczególnych uczestników i ich kandydatek i kandydatów. Wśród nich znajduje się także Nicola, która niedawno pojawiła się w towarzystwie gwiazdy sceny tanecznej. 

dziecko, Marta Manowska
14.03.2024 10:12 Sara z “Rolnika” pochwaliła się bobasem

“Rolnik szuka żony” to kultowy program TVP, który cieszy się wśród widzów ogromnym zainteresowaniem, natomiast osoby, które wystąpiły na jego łamach, szybko zdobywają popularność. Fani jeszcze długo po zakończeniu emisji śledzą losy swoich telewizyjnych ulubieńców, regularnie sprawdzając, co dzieje się w ich życiu. Fakt, że Sara, jedna z bardziej rozpoznawalnych bohaterek, zaszła w ciążę, wywołał wśród internautów ogromne poruszenie. Kobieta właśnie powitała maleństwo na świecie! Fani są wniebowzięci.

Waldemar, Elżbieta Rolnik szuka żony"
12.03.2024 11:34 Piękne słowa Waldemara o Eli z “Rolnika”

Waldemar Gilas zdobył rozpoznawalność na łamach programu “Rolnik szuka żony”. Relacja mężczyzny z Ewą, z którą związał się w programie, nie przetrwała w codzienności pozbawionej blasku fleszy, jednak udało mu się znaleźć szczęście u boku Doroty, którą wcześniej odrzucił. Na skutek tych perypetii Waldemar do dziś uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników. Jego relacja z fanami jest skomplikowana, a jak wygląda sytuacja z innymi uczestnikami kultowego show TVP? Rolnik właśnie uchylił rąbka tajemnicy, gdy zaczął opowiadać o Eli.

Waldemar Gilas
11.03.2024 14:37 Waldemar z "Rolnik szuka żony" dodał zdjęcie z piękną blondynką. Fani szaleją

Już wkrótce fani programu „Rolnik szuka żony” poznają nowych bohaterów, którzy w nadchodzącym sezonie będą szukać swojej drugiej połówki wśród zgłoszonych kandydatów i kandydatek. Fani formatu wciąż żyją jednak wydarzeniami z poprzedniej edycji, w której uczucie połączyło między innymi Waldemara i Dorotę. Ostatnio rolnik opublikował zdjęcie z blondwłosą pięknością, które sprawiło, że fani zaczęli szaleć w komentarzach. 

Marta Manowska, Fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
09.03.2024 15:15 "Rolnik szuka żony": Manowska zapowiedziała niespodziakę. Fani zdumieni

Marta Manowska zasłynęła dzięki programom „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”. Prowadząca jest uwielbiana przez uczestników formatów, którzy wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Wraz z wielkimi zmianami, jakie w ostatnich miesiącach wydarzyły się w Telewizji Polskiej, niektórzy fani obawiali się, że prezenterka podzieli los wielu innych gwiazd. Wygląda jednak na to, że prezenterka wróci w kolejnych sezonach. Ostatnio podzieliła się nowymi informacjami na temat uwielbianego formatu „Rolnik szuka żony”.

fot. Rolnik Szuka Żony prod. TVP sezon 10 odcinek 6, odcinek 9
05.03.2024 19:03 Ewa z "Rolnika" zagra dla Waldka? Informacja wypłynęła do sieci

Choć ostatnia edycja programu “Rolnik szuka żony” zakończyła się już kilka miesięcy temu, jej uczestnicy wciąż robią furorę w mediach społecznościowych. Wielu internautów chętnie śledzi poczynania niektórych z nich, a do tego grona niewątpliwie należy Ewa Kryza, adoratorka Waldemara. Kobieta chętnie występuje na scenie i rozwija się wokalnie. Niedawno ogłosiła, gdzie teraz będzie rozwijała swoją karierę.

Dariusz z "Rolnik szuka żony" w końcu dał znak, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
01.03.2024 10:07 Dariusz z "Rolnik szuka żony" w końcu dał znak. Tak teraz wygląda

Najnowsza edycja programu „Rolnik szuka żony” wzbudziła w widzach wiele emocji. Nie zabrakło w niej licznych kontrowersji, a finałowy odcinek aż kipiał od zaskakujących wydarzeń – niestety nie tylko pozytywnych. Fani formatu nie szczędzili krytyki temu, w jaki sposób w finałowym odcinku zachowali się Artur i Darek. Teraz drugi z mężczyzn wrócił do mediów społecznościowych po długiej nieobecności.

„Warszawa będzie oblężona”. Ostatni protest rolników to przy tym nic?, fot. Piotr Molecki/East News
28.02.2024 11:10 „Warszawa będzie oblężona”. Ostatni protest rolników to przy tym nic?

Od 9 lutego w Polsce trwa protest rolników. Jak dotąd przyjmował on głównie formę blokady drogowej na terenie całego kraju, ale 27 lutego rolnicy zjechali do stolicy, gdzie protestowali na ulicach Warszawy. To dopiero początek? 

Nicola i Darek "Rolnik szuka żony"
27.02.2024 07:40 Nicola z “Rolnika” przyznała się do relacji

Ostatnia edycja “Rolnik szuka żony” wzbudziła w widzach ogromne emocje. Jednym z kulminacyjnych momentów było rozstanie Darka i Nicoli, którzy wcześniej zapowiadali się na bardzo zgraną parę. Niestety ich relacja nie przetrwała dłużej niż tydzień. 22-latka nie zamierza jednak załamywać się na długo i już bawi się na imprezach w doborowym towarzystwie. Pamiętacie go?

Ewa z „Rolnik szuka żony” powala! Internauci oszaleli, fot. Instagram ewaa_ka93 1
26.02.2024 19:18 Ewa z "Rolnik szuka żony" powala! Internauci oszaleli: "Żyleta"

Fani programu „Rolnik szuka żony” z dużym zainteresowaniem śledzą nie tylko kolejne odcinki formatu, ale także dalsze losy bohaterów poszczególnych edycji. Popularnością cieszą się jednak nie tylko pary, które znalazły swoje bratnie dusze w show TVP, ale także uczestnicy, którzy nie zdołali znaleźć w nim szczęścia. Ostatnio internauci zachwycili się nowym zdjęciem Ewy Kryzy.

Anna Bardowska pokazała sypialnię
26.02.2024 10:28 Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami

Ania Bardowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony”. Po swoim występie w randkowym show Telewizji Polskiej dziewczyna nie zamierzała znikać z mediów, a swoim szczęściem u boku poznanego w programie Grzegorza chętnie dzieli się w social mediach. Teraz pochwaliła się, w jaki sposób urządziła swoją sypialnię.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” apeluje
26.02.2024 08:33 Waldemar z „Rolnik szuka żony” apeluje. Chodzi o protest

Program “Rolnik szuka żony” od samego początku cieszy się sporą popularnością, a jego uczestnicy sympatią internautów. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów ostatniej edycji show był Waldemar, który wciąż aktywnie działa w social mediach. Teraz rolnik zaskoczył wszystkich nieoczekiwanym wyznaniem.

Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji
25.02.2024 10:31 Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią telewidzów. Dla wielu uczestników format stał się szansą na poznanie upragnionej drugiej połówki lub też przepustką do wielkiej kariery. Teraz jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci show po latach wraca do telewizji i pojawi się w innym kultowym programie.

"Rolnik szuka żony" Marta Paszkin Paweł Bodzianny
23.02.2024 15:43 Marta Paszkin z “Rolnika” pokazała swojego maluszka

W programie “Rolnik szuka żony” poznało się wiele par, które postanowiły spędzić ze sobą resztę życia. Choć nie wszystkie związki przetrwały próbę czasu, nie można tego powiedzieć o Marcie Paszkin i Pawle Bodziannym, którzy poznali się w 7. edycji formatu. Para wzięła ślub i właśnie przywitała na świecie drugą wspólną pociechę. Mamy jej zdjęcie!

Marta Manowska JUŻ WIE, co dalej z „Rolnikiem”, fot. kadr z programu „Rolnik szuka zony” prod. TVP
19.02.2024 09:45 Marta Manowska JUŻ WIE, co dalej z „Rolnikiem”! Odsłoniła karty

Ostatnie zmiany w stacji TVP sprawiają, że wiele osób zastanawia się nad losem swoich ulubionych programów. Widzowie „Pytania na śniadanie” bardzo zdziwili się, gdy nowa szefowa zdecydowała się wymienić całą ekipę prowadzących. Teraz wiadomo już, jaki los spotka program „Rolnik szuka żony”.  

Waldemar z „Rolnika” wreszcie się przyznał, co myśli o Annie, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony” prod. TVP
18.02.2024 09:00 Waldemar z „Rolnika” wreszcie się przyznał, co myśli o Annie. Zarzuciła mu okropną rzecz

Fani programu „Rolnik szuka żony” z wielką ciekawością śledzą losy uczestników poszczególnych edycji, nawet już po ich zakończeniu. W najnowszym sezonie szczęśliwe zakończenie znalazły dwie pary – Ania i Kuba oraz Waldemar i Dorota. Rolnik wreszcie ujawnił, co myśli o jednej ze swoich pozostałych kandydatek.