Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Z trudem to wyjawiła. Emocje wzięły górę
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.06.2024 13:08

Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Z trudem to wyjawiła. Emocje wzięły górę

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki
Fot. KAPiF

Związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego był dość burzliwy. Mieli już na koncie jedno rozstanie, które jednak zakończyło się spektakularnym powrotem. Fani od pewnego czasu podejrzewali, że pomiędzy tą dwójką nie jest dobrze. Aktorka potwierdziła smutne przeczucia.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzyli jedną z popularniejszych par

Zaczęli się widywać jeszcze w 2018 roku, to wtedy fotoreporterzy po raz pierwszy zauważyli ich razem na różnych eventach. Nie od razu dowiedzieliśmy się, że tych dwoje połączyła miłość. Początkowo Julia Wieniawa była wciąż związana z Antkiem Królikowskim. Jednak dwa lata później wszystko stało się jasne, a para zaczęła chętnie pokazywać światu swoje codzienne życie, wciąż dbając jednak o swoją prywatność.

Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację - mówiła Julia w rozmowie z “Galą”.

KAPIF_oryginal_K1141238F.jpg
Fot. KAPiF
Familiada: Imię męskie bez "a". Odpowiedział, a później złapał się za głowę Sokołowska zdradziła jak wyglądają kulisy "Tańca z Gwiazdami". Tego nie było w telewizji

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już raz się rozstali

W 2022 roku nad związkiem aktorów po raz pierwszy zawisły ciemne chmury. Pod koniec listopada wszystko stało się jasne, w ich mediach społecznościowych pojawiły się stosowne oświadczenia dotyczące ich rozstania. Deklarowali wówczas, że wciąż są ze sobą blisko, jednak już nie w kontekście romantycznym.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź - napisali na Instagramie.

Ta rozłąka nie trwała jednak długo. Już pół roku później w mediach pojawiły się informacje, że para ponownie jest ze sobą w związku. Choć wiele osób sceptycznie podchodziło do jego trwałości, Nikodem Rozbicki zapewniał w wywiadach o swoim wsparciu dla ukochanej.

Przyleciałem na chwilę - zobaczyć moją ukochaną i zobaczyć Bestsellery Empiku. Jula bierze na siebie takie duże, stresujące wyzwania i to jest niezwykle fascynujące, inspirujące i robiące wrażenie, że nie ma rzeczy, których by się bała. Dzisiaj cały wieczór prowadzi i była przed chwilą na scenie, więc "multitasking". Ale cieszy mnie to niezwykle. Ona, mam wrażenie, coraz lepiej się w tym odnajduje - wyznał “Pudelkowi” po tym, jak przyjechał ze Stanów specjalnie na galę prowadzoną przez partnerkę.

ZOBACZ TEŻ: Usunęli ją z nowej czołówki "M jak miłość". Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Julia Wieniawa wyznała prawdę o związku z Rozbickim

Podczas jednego z ostatnich eventów aktorka udzieliła kolejnego wywiadu, podczas którego padło pytanie dotyczące jej związku. Okazało się, że sceptycyzm niektórych fanów niestety był słuszny. Reporter “Pomponika” spytał ją wprost, czy plotki dotyczące jej rozstania z Nikodemem Rozbickim mają w sobie ziarnko prawdy. Wtedy w oczach Julii Wieniawy zakręciły się łzy.

Chyba to prawda - odpowiedziała krótko.

Damian Glinka w reakcji na tę odpowiedź dopytał, czy w takim razie aktorka ponownie jest singielką. Gdy ta potwierdziła, reporter przytulił ją do siebie i spróbował pocieszyć. Nie dało się ukryć, że Julią Wieniawą targały wtedy silne emocje.

KAPIF_oryginal_K1224530F.jpg
Fot. KAPiF