Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mają dwójkę dzieci, a teraz taka nowina. Hardcorowy Koksu padł na kolana
Julia Bogucka
Julia Bogucka 15.06.2024 17:01

Mają dwójkę dzieci, a teraz taka nowina. Hardcorowy Koksu padł na kolana

Robert Burneika
Fot. KAPiF

Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu od lat spotyka się z obecną partnerką. Para doczekała się dwójki dzieci. Teraz postanowiła przenieść swój związek na kolejny etap. Wszystko wskazuje na to, że w ich życiu wydarzy się przełom.

Robert Burneika zasłynął w Polsce

Znany jako Hardkorowy Koksu kulturysta pochodzi z Litwy, jednak dał się dobrze poznać polskim fanom sportu. Mężczyzna zdobył wiele osiągnięć w szeregu dyscyplin, w 2012 roku zadebiutował jako zawodnik MMA. Robert Burneika stoczył wówczas walkę z Marcinem Najmanem, którą wygrał w 32. sekundzie drugiej rundy. W ostatnich latach wziął udział w gali freak-fightowej federacji High Leage z zawodnikiem znanym jako Warszawski Koks.

Dwa lata temu Robert Burneika prowadził własny segment na Kanale Sportowym zatytułowany “Hardkorowy Koksu FM”. Podczas jednego z odcinków zareklamował nielegalne suplementy diety, uznawane przez Światową Agencję Andydopingową za zakazane. Dodatkowo sprzedaż środków, o których mówił sportowiec, jest w Polsce zabroniona. Po tej sytuacji program kulturysty został usunięty z Kanału Sportowego.

Nie posiadaliśmy informacji na temat działalności pana Burneiki i nie utożsamiamy się z jego prywatnymi przedsięwzięciami oraz poglądami. Filmy z udziałem pana Burneiki zostały usunięte z naszych kanałów i natychmiastowo po zapoznaniu się z problemem zakończyliśmy współpracę - napisano na Twitterze.

Księżna Kate widziana publicznie pierwszy raz w tym roku Tam mieszkała Violetta Villas. Jej sąsiadką była Małgorzata Walewska

Robert Burneika poznał partnerkę na siłowni

Hardkorowy Koksu był już raz żonaty, swoją pierwszą partnerkę poznał po tym, jak wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Katherine miała polskie korzenie. Ich związek przetrwał dekadę, zakończył się jednak rozwodem. W 2018 roku Robert Burneika poinformował w mediach, że ponownie się zakochał. Rok później na świecie pojawiła się pierwsza córeczka Hardkorowego Koksa i Kai Kędzierskiej. Dziś mają już dwójkę dzieci.

KAPIF_oryginal_K1109077F.jpg
Fot. KAPiF

Para poznała się na siłowni kulturysty, to tak ich drogi się zetknęły. Później zaczęli razem pracować nad rozwojem instytucji, postanowili nawet wybudować swój dom na piętrze. Ta oryginalna decyzja miała swoje racjonalne podłoże.

Parę lat temu, kiedy pracowaliśmy na siłowni, siedzieliśmy tutaj od 6 do 24. Momentami po prostu spaliśmy w biurze na siłowni. Myśleliśmy: "Ale super byłoby tutaj mieszkać na górze, wybudować sobie tu dom". Od naszych marzeń i takiego trochę śmiesznego i głupiego pomysłu to się stało - mówiła kobieta w swoim wideoblogu.

ZOBACZ TEŻ: "Już nie jadł, umierał". Katarzyna Dowbor nie mogła powstrzymać łez w programie

Robert Burneika się oświadczył

Choć para ma ze sobą dwójkę dzieci, do tej pory nie stanęła na ślubnym kobiercu. Warto jednak zauważyć, że w mediach społecznościowych Kaja posługuje się nazwiskiem Burneika. Dodatkowo sportowiec często określa ją swoją “żonką”. Wiele wskazuje na to, że od dawna oboje myśleli o sformalizowaniu swojego związku. Teraz poczynili kolejny krok w tym kierunku.

Podczas wyjazdu do Sopotu Robert Burneika postanowił podjąć odważną decyzję i podarował swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy. Nagranie, na którym Kaja pokazuje błyszczącą biżuterię na swoim palcu, obiegło media społecznościowe. W komentarzach posypały się gratulacje od osób publicznych.

- Aaaaa!!!! Mega gratulacje!!!! - napisała Sandra Kubicka.

- No wayyyyyyyy gratulacje dla was!!! - dodała Aleksandra Stępniewska.

-  KAJAAAA OMG GRATULACJE!!!!!!!! - ucieszyła się Lili Antoniak.