Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyłapali Libera ze zgrabną ślicznotką. To ona zajęła miejsce Sylwii Grzeszczak?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 18.06.2024 11:38

Przyłapali Libera ze zgrabną ślicznotką. To ona zajęła miejsce Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak, Liber
Fot. KAPiF

O rozstaniu Sylwii Grzeszczak i Libera dowiedzieliśmy się we wrześniu ubiegłego roku. Obecnie raper prawdopodobnie jest szczęśliwy u boku nowej partnerki. W mediach ukazały się jego zdjęcia u boku urocznej brunetki.

Sylwia Grzeszczak i Liber się rozstali

Para była ze sobą wiele lat, o czym było głośno w mediach, choć oboje stronili od epatowania swoim uczuciem publicznie. Sylwia Grzeszczak i Liber dbali o swoją prywatność, stąd wzmianek o tym, co dzieje się w ich małżeństwie, nie można było znaleźć wielu. Wiadomo było jednak, że wspólnie doczekali się córki Bogny, która uzupełniła ich życie.

EN_01408897_0443.jpg
Fot. TRICOLORS/East News

Mimo wspaniałego początku i wspólnych projektów muzycznych, we wrześniu ubiegłego roku Sylwia Grzeszczak ujawniła w swoich mediach społecznościowych, że rozstała się ze swoim mężem. Ich głównym celem stało się zapewnienie szczęścia córce.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu. Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie.

Ogromna wpadka w “Kole fortuny”. Uczestniczka chciała zapaść się pod ziemię Kammel ostro o TVN. Nie gryzł się w język

Liber przyłapany z nową partnerką?

Rzeczywiście Sylwia Grzeszczak wciąż żyje w dobrych stosunkach ze swoim byłym mężem. Świadczyć o tym może fakt, że wciąż współpracują ze sobą muzycznie. Liber nawet promował jeden z najnowszych utworów wokalistki w swoich mediach społecznościowych.

Słyszeliście już nową piosenkę Sylwii "och i ach" i tekst który napisaliśmy wspólnie z Goyą? Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Wiele wskazuje jednak na to, że jeśli chodzi o życie uczuciowe, muzyk poszedł już naprzód. Na początku czerwca informator portalu “Świat Gwiazd” zdradził, że widział Libera u boku prawdopodobnej nowej partnerki w Sopocie.

Przytulali się i nie zważając na otoczenie, namiętnie całowali. Widać, że na tym etapie związku nie potrafią jeszcze utrzymać rąk z dala od siebie. Zachowywali się w taki sposób, jak robią to zakochani. To nie może być tylko przyjaźń. Przyjaźń zaczęła się już dawno temu…

ZOBACZ TEŻ: Pazura nie pojawił się na pogrzebie Rewińskiego. Jego powód łamie serce

Są zdjęcia Libera z następczynią Sylwii Grzeszczak

Informator portalu “Świat Gwiazd” dodał również, że zauważył duże podobieństwo nowej partnerki Libera do Sylwii Grzeszczak. Kobieta miała być wysoką kobietą o oliwkowej cerze i długich, brązowych włosach. Dodano również, że na pierwszy rzut oka można było się naprawdę mocno pomylić. Teraz na łamach “Faktu” ukazały się zdjęcia, które zrobiono parze na wspomnianym wyjeździe do Sopotu

Oboje spacerowali w okolicy kortów tenisowych, co nie jest zaskoczeniem, bowiem raper pasjonuje się tym sportem. Wiele wskazuje na to, że rzeczywiście jest pomiędzy nimi dość silna więź. Liber obejmuje i namiętnie całuje tajemniczą kobietę. Nie wiadomo na dzień dzisiejszy, kim jest nowa partnerka rapera. Pozostało trzymać kciuki za powodzenie związku i życzyć parze jak najwięcej szczęścia. Myślicie, że rzeczywiście jest podobna do Sylwii Grzeszczak?

pobrane.png
Fot. “Fakt”/18.06.2024 r.