Lifestyle.Lelum.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

Jaruś i żona
17.04.2024 20:58 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" już nie mieszka z żoną

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się przykra informacja o rozstaniu gwiazdora z jego ukochaną żoną Gosią. Gdzie obecnie mieszka Jaruś?

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia", żona
16.04.2024 16:10 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" nie wiedziała o rozwodzie?

W sieci pojawiły się doniesienia na temat rozwodu Jarusia i Gosi z “Chłopaków do wzięcia”. Słowom uczestnika reality show i jego przyjaciela ma zaprzeczać sama zainteresowana. Czy małżonkowie naprawdę postanowili się rozstać?

Jarek Mergner
16.04.2024 12:13 Już wcześniej posądzali go o kryzys z żoną. Wtedy Jarek tak się tłumaczył

Jarek Mergner zdobył ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w kultowym programie Polsatu “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny bohater na łamach show związał się z Gosią, z którą po czasie wziął ślub. W ich związku nie układało się jednak zbyt dobrze, widzowie nie przestawali plotkować o rozpadzie ich relacji. Na początku Jarek zaprzeczał tym doniesieniom. Jak się wówczas tłumaczył?

Jarek i Gosia
15.04.2024 21:20 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną. Przykre słowa

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” ponownie jest do wzięcia! Uczestnik programu rozstał się z żoną. Wiemy, co było tego powodem. W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie. Fani nie są zaskoczeni. “Było do przewidzenia” - czytamy w komentarzach. 

Andrzej i Stanisław "Chłopaki do wzięcia"
14.04.2024 07:14 Po śmierci ojca Andrzej z "Chłopaków do wzięcia" zniknął. Co się z nim stało?

Serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” zdobył niegdyś ogromną popularność. Niektóre postaci znane z tej produkcji rozwijały ją dodatkowo w mediach społecznościowych. Inaczej było w przypadku Andrzeja, który po śmierci swojego ojca Stanisława odsunął się w cień. Do dziś nie do końca wiadomo, co się z nim dzieje.

Alexandra Natalie Boykow
12.04.2024 07:35 Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" dołączy do TVP? Ma ambitny plan

Program "Chłopaki do wzięcia" przyzwyczaił nas już do tego, że popularność jego uczestników wykracza często daleko poza format. Ryszard "Szczena" Dąbrowski sprawdzał swoje umiejętności w oktagonie, a Jaruś Mergner nagrywa filmiki na YouTubie. Okazuje się, że jest jeszcze ktoś, kto aspiruje do czegoś więcej.

Chłopaki do wzięcia
07.04.2024 19:20 Marysia i Henio podjęli ważną decyzję. “Bardzo o tej chwili marzyłam”

Marysia i Henio są bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Ich relacja od samego początku budzi podziw telewidzów, którzy mocno trzymają kciuki za ich przyszłość. Teraz w życiu pary dojdzie do poważnych zmian.

Szczena i była partnerka
06.04.2024 12:52 Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Choć już od lat nie pojawia się w serialu “Chłopaki do wzięcia”, Ryszard Dąbrowski wciąż wzbudza zainteresowanie widzów. Jego życie nie było łatwe i obecnie mierzy się z wieloma problemami. W tych trudnych chwilach towarzyszy mu ukochana Joanna Wielocha, choć wielu widzów pamięta, że serce “Szczeny” wcześniej należało do innej kobiety. Jaki dziś wygląda Mariola, z którą bohater popularnego programu przez pewien czas randkował? Jest niemal nie do poznania!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
05.04.2024 09:30 Przełom w życiu Ryszarda "Szczeny"? Los się do niego uśmiechnął!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych bohaterów kultowego programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna może pochwalić się ogromną rozpoznawalnością, choć zawdzięcza ją głównie kontrowersjom. Właśnie pojawiło się dla niego światełko w tunelu.

Co się dzieje z mamą Szczeny?
03.04.2024 21:48 Co się dzieje z mamą Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”? Jej dom zrównano z ziemią

Ryszard Dąbrowski, znany jako Szczena, zyskał sławę po występie w programie „Chłopaki do wzięcia” emitowanym na antenie Polsatu. Mimo burzliwej historii i niechlubnej przeszłości Szczeny, widzowie z zapartym tchem śledzili jego poczynania. Sympatię fanów zjednał sobie nie tylko sam Szczena, ale także jego mama. Niestety nie mamy dobrych informacji dla osób, które kibicują kobiecie.

Chłopaki do wzięcia
23.03.2024 07:05 "Chłopaki do wzięcia": Jaruś szczerze o małżeństwie z Gosią

Jaruś to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych uczestników “Chłopaków do wzięcia”. Wszyscy telewidzowie mocno trzymali kciuki za jego sukces i odnalezienie upragnionej miłości. W końcu mężczyzna trafił na swoją drugą połówkę — Gosię, która niemal natychmiast skradła jego serce. Teraz bohater reality show podzielił się szczerym wyznaniem na temat swojego małżeństwa.

Aldona, Karina, Chłopaki do wzięcia
19.03.2024 15:08 Karina wrzuciła zdjęcie z Aldoną i rozpętało się piekło

“Chłopaki do wzięcia” to niezwykle popularny program emitowany na Polsacie. To właśnie na jego łamach widzowie mieli okazję śledzić perypetie Stefana oraz jego ukochanej Aldony. Po tym, jak para przestała pokazywać się wspólnie na ekranach, gruchnęły plotki o wstrząsających okolicznościach ich rozstania. Wszystko jednak wskazuje na to, że para wróciła do siebie, a Stefan wybaczył ukochanej nawet udawaną ciążę. Jak Karina zareagowała na fakt, że jej brat wrócił do kobiety, której ona nie darzyła sympatią? Jednym zdjęciem wytłumaczyła wszystko. Fani nie mogą tego przeboleć…

Jarek Mergner, mama Aniela
13.03.2024 22:17 Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jest trop

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Dziś Jaruś nie pojawia się w formacie tak często jak dawniej, ale ostatecznie nie jest już też „do wzięcia”. W 2022 roku kawaler stanął na ślubnym kobiercu u boku ukochanej Gosi. Fani zastanawiają się jednak, czemu w formacie przestała pojawiać się jego mama.

Alexandra Natalie Boykow
04.03.2024 13:30 Nie znalazł miłości w "Chłopakach do wzięcia". Dziś jest już kobietą

Program „Chłopaki do wzięcia” na przestrzeni swojej emisji doczekał się wielu charakterystycznych bohaterów. Wśród nich część zdołała odnaleźć swoje drugie połówki, ale niektórzy nie mieli tyle szczęścia. Mimo to spora część uczestników cieszy się popularnością, mimo że już nie pojawiają się w formacie. U jednej z uczestniczek naprawdę sporo się zmieniło. 

Karina Koch
02.03.2024 17:41 Karina z “Chłopaków do wzięcia” szokuje jak nigdy

“Chłopaki do wzięcia” biją rekordy popularności od 2012 roku. Wśród bohaterów jest również kobieta — Karina Koch, która szybko zdobyła sympatię widzów. Po emisji programu przeniosła się również do mediów społecznościowych, gdzie gromadzą się jej fani. Niedawno podzieliła się pewną intrygującą fotografią.

Aldona z Chłopaków do wzięcia
27.02.2024 21:43 Zero makijażu i sztucznych rzęs. Aldona z "Chłopaków" jest nie do poznania

Związek Aldony i Stefana przez długi czas budził wiele sprzecznych emocji wśród widzów “Chłopaków do wzięcia”. Para miała swoich fanów, ale również zagorzałych przeciwników, którzy byli zdania, iż kobieta ma na Stefana zły wpływ. Mężczyzna przejrzał na oczy dopiero, gdy Aldona okłamała go w sprawie ciąży. Wówczas narzeczeni rozstali się, a o ukochanej Stefana słuch zaginął. Do czasu. Okazuje się, że Aldona aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie właśnie zaskoczyła metamorfozą wyglądu. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście!

Ryszard Szczena
27.02.2024 17:39 Tylko u nas: Szczena prosi o pomoc i ujawnia dramatyczną sytuację

Ryszard Dąbrowski, znany szerszej publiczności jako Szczena, zyskał ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Sława sprzed lat nie uchroniła go jednak przed nagłym pogorszeniem sytuacji życiowej. Jakiś czas temu bohater słynnego show nagrał filmik, w którym zaapelował do swoich fanów o pomoc. Nasza redakcja postanowiła skontaktować się z nim telefonicznie. To, co usłyszeliśmy, zwaliło nas z nóg.

Henio z programu „Chłopaki do wzięcia” nie kryje swoich uczuć względem Marysi, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prof. Polsat
26.02.2024 16:14 "Chłopaki do wzięcia": Tak Henio uwiódł Marysię. Aż się zaczerwieniła

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się sporą popularnością. Fani z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów formatu, który skupia się na mieszkańcach małych miasteczek starających się znaleźć swoją drugą połówkę. Wśród uczestników zdołało się uformować kilka trwałych związków, w tym także relacja Henia i Marysi. Wiele wskazuje na to, że para wkrótce może zdecydować się na kolejny krok w swoim związku.

To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony
25.02.2024 12:32 To dlatego Sławek z “Chłopaków do wzięcia” nie ma żony

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Niedawno w kultowym reality show zadebiutował nowy duet — pani Helena oraz jej syn Sławek, którzy niemal natychmiast zyskali popularność wśród fanów show. Niesamowite, co wyszło na jaw na temat nowego uczestnika.

Śmierć uczestnika "Chłopaków do wzięcia"
24.02.2024 09:20 "Chłopaki do wzięcia": To dlatego zmarł uczestnik show! Podano przyczynę

W 2021 roku media donosiły o śmierci jednego z najpopularniejszych uczestników kultowego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Pan Stanisław zyskał sympatię telewidzów, dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu oraz romantycznej naturze. Teraz w końcu ujawniono przyczynę jego niespodziewanego odejścia.

Fani “Chłopaków do wzięcia” dziękują Jarkowi za to, co zrobił, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
06.02.2024 18:14 Co się dzieje z żoną Jarka z "Chłopaków do wzięcia"?

Jarek Mergner jest jednym z ulubionych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Uczestnik formatu znalazł szczęście u boku ukochanej Gosi, a jego życie zdaje się układać. Zdobytą w show popularność mężczyzna wykorzystuje także za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

„Chłopaki do wzięcia” – co dziś słychać u Sylwii?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia” prod. Polsat
02.02.2024 11:10 Prawie została dziewczyną Elvisa. Co teraz robi siostra Kampia?

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów. Na przestrzeni sezonów w formacie pojawiło się wiele barwnych postaci, które starały się odnaleźć szczęście u boku drugiej osoby.

Chłopaki do wzięcia
01.02.2024 12:25 "Chłopaki do wzięcia": tak kiedyś wyglądał Sebastian. Bez brody i długich włosów był inną osobą

Niewiarygodne, jak bez brody i długich włosów wyglądał Sebastian z programu “Chłopaki do wzięcia”. Uczestnik reality show od samego początku zaskakuje swoim niecodziennym wyglądem. Teraz światło dzienne ujrzała fotografia sprzed lat. 

Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami
12.01.2024 21:36 Helena z “Chłopaków do wzięcia” ze szklanymi oczami: “To wszystko oszuści”. Po tym co przeszła, można jej tylko współczuć

Helena z programu “Chłopaki do wzięcia” zdecydowała się na poruszające wyznanie. Bohaterka kontrowersyjnego reality show właśnie ujawniła, co nie podoba jej się w zachowaniu współczesnych mężczyzn. Gwiazda ledwo powstrzymywała łzy podczas szczerej rozmowy o swoim życiu uczuciowym.

Karina z programu „Chłopaki do wzięcia” w ostrych słowach zwróciła się do brata, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”, Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch
09.01.2024 10:39 "D***j się", tak mocno jeszcze nie było. Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapłonęła gniewem. Pali wszystkie mosty?

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się dużą popularnością. Niektórzy z bohaterów tak bardzo zainteresowali fanów formatu, że ci śledzą nie tylko ich losy przedstawione w programie, ale także ich media społecznościowe.

Marysia "Chłopaki do wzięcia"
08.01.2024 21:35 “Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad

Fani serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia” z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych przełomów w związkach swoich ulubionych bohaterów. Nie wszystkim uczestnikom wystarczająco dobrze wiedzie się w życiu uczuciowym. Liczący 23 sezony program wypromował już wiele osób, które zyskały olbrzymią sympatię widzów. Należą do nich między innymi Henio i Marysia, para emerytów, która w ostatnim czasie weszła na kolejny etap swojej relacji, jakim jest wspólny remont. Niedawno z ust kobiety padły poważne słowa. Jak wpłyną na całokształt związku?

Karina Koch
07.01.2024 22:19 Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski

Nie da się ukryć, że serial dokumentalny “Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością wśród fanów szklanego ekranu. Program liczy sobie już 23 sezony, a wielu jego bohaterów cieszy się wielkim zainteresowaniem odbiorców. Nie inaczej jest z Kariną Koch, uczestniczką kilku ostatnich edycji. Kobieta występuje w serialu wraz ze swoim bratem, z którym jest bardzo zżyta. Niedawno ze względu na poszukiwanie pracy musiała się z nim jednak rozstać. Jak się okazało, nie na długo. Jednak komentarz, którym Karina opatrzyła swój wielki powrót do kraju, nie cieszy się zbyt pozytywnym odbiorem…

Jarek Mergner
04.01.2024 15:08 Jarek z „Chłopaków do wzięcia” ma nową pracę. Internauci zdębieli, widząc go w akcji

Jarek z „Chłopaków do wzięcia” jest jednym z ulubionych bohaterów fanów. Mężczyzna, który zdobył sympatię widzów, w końcu znalazł upragnioną miłość u boku Gosi. Ich ślub do dziś pozostaje jednym z najważniejszych wydarzeń przedstawionych w programie.