Lifestyle.Lelum.pl > Milionerzy

Milionerzy

Milionerzy
09.04.2024 20:39 "Milionerzy": Nie podołał nawet profesor. To wiedza z zakresu liceum

Program “Milionerzy” w każdym odcinku budzi ogrom wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu skomplikowanych pytań, podczas których uczestnicy mają szansę pochwalić się swoją wiedzą. Tym razem jednak internauci nie kryli swojego oburzenia. Wszystko z powodu postawy jednego z bohaterów show.

Hubert Urbański
06.04.2024 21:15 Taki jest Hubert Urbański poza kamerami. Zwycięzca “Milionerów” się wygadał

W programie “Milionerzy” miało już miejsce wiele spektakularnych wygranych, jednak ostatnie zwycięstwo Tomasza Borucha było szczególnie widowiskowe. Uczestnik jak burza przeszedł przez wszystkie 11 pytań i dotarł do finału z aż dwoma kołami ratunkowymi w zapasie. Na koniec skorzystał z jednego z nich i odpowiedział poprawnie, zapisując się tym samym na kartach historii jako 7. zwycięzca “Milionerów”. W najnowszym wywiadzie milioner opowiedział o emocjach, które towarzyszyły mu podczas gry, a także ujawnił, jak poza kamerami zachowuje się Hubert Urbański. 

Hubert Urbański i "Milionerzy"
05.04.2024 09:41 Dwie główne wygrane to nie wszystko?! “Milionerzy” jeszcze nas zaskoczą

Echa po głównej wygranej, która padła w „Milionerach” w ubiegłą środę, nie cichną, a Tomasz Boruch jest na ustach całej Polski. Jak się jednak okazuje, to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym sezonie popularnego teleturnieju. Czy jeszcze ktoś w tej edycji zgarnie główną nagrodę i dołączy do grona milionerów? Wiele wskazuje na to, że tak!

Milionerzy
04.04.2024 11:33 Tomasz Boruch nie otrzyma pełnego miliona! Wiemy, ile dostanie

Tomasz Boruch dołączył do grona zwycięzców programu “Milionerzy” w telewizji TVN. Musi liczyć się jednak z tym, że nie otrzyma pełnej kwoty. Jakiego przelewu na swoje konto może spodziewać się uczestnik teleturnieju?

Tomasz Boruch, Hubert Urbański
04.04.2024 09:46 Zaledwie wczoraj wygrał w "Milionerach". Już wyjawił, na co przeznaczy pieniądze!

3 kwietnia 2024 roku poznaliśmy nowego zwycięzcę głównej nagrody w programie “Milionerzy”. Tomasz Boruch jest zaledwie siódmym graczem, któremu udało się dotrzeć do końca rozgrywki prowadzonej przez Huberta Urbańskiego. Mężczyzna ujawnił, na co zamierza przeznaczyć swoją wygraną.

Tomasz Boruch, Hubert Urbański
03.04.2024 22:48 Kim jest Tomasz Boruch? To on wygrał "Milionerów"! Wykonuje niecodzienny zawód

Tomasz Boruch to kolejna osoba która w “Milionerach” wygrała główną nagrodę. Jak się okazuje, mężczyzna wykonuje niecodzienny zawód. Spójrz, czym zajmuje się świeżo upieczony milioner. 

Hubert Urbański, Tomasz Boruch
03.04.2024 22:20 Drugi raz padła główna wygrana w "Milionerach". Tak brzmiało ostatnie pytanie

Stało się to po raz kolejny! To już drugi raz w tym roku i siódmy raz w historii polskiej edycji “Milionerów", gdy padła główna wygrana. Tomasz Boruch odpowiedział na ostatnie pytanie i odebrał czek na milion złotych z rąk Huberta Urbańskiego.

“Milionerzy“
02.04.2024 08:07 Milionerzy: prezenterzy musieli prosić o pomoc. Pytanie było trudne?

W wielkanocnym odcinku “Milionerów“ przed obliczem srogiego Huberta Urbańskiego zasiadły gwiazdy TVN. Do walki o główną wygraną przystąpili m.in. pełni werwy i nadziei Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny. Na przeszkodzie stanęło im jedno pytanie, musieli poprosić o pomoc. Opłaciło się?

Tomasz Orzechowski w Jeden z Dziesięciu i Milionerzy
27.03.2024 14:12 Wygrał milion, w “Jeden z dziesięciu” miał rekord, ale akurat tu poległ

Niekwestionowany weteran teleturniejów powrócił. Artur Orzechowski, były rekordzista programu “Jeden z dziesięciu” i zwycięzca formatu “Milionerzy” ponownie wziął udział w “Va Banque”. Choć tym razem mu się nie powiodło, nie zamierza się poddawać.

Hubert Urbański, studio programu „Milionerzy”, Fot. kadr z programu „Milionerzy”, prod. TVN
26.03.2024 12:12 Wystąpił w milionerach. Po wszystkim miał dość. „Nigdy więcej”

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością, a zmagania kolejnych uczestników są chętnie śledzone przez widzów. Czasami rozgrywka jest bardzo pasjonująca, a walczącym o tytułowy milion udaje się wrócić do domu z pokaźną kwotą. Już wkrótce naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiądzie ktoś, kto brał już udział w tym teleturnieju. 

Charles Ingram
22.03.2024 11:15 20 lat temu wykiwał system i wygrał w "Milionerach". Jak tego dokonał?

Program „Milionerzy” cieszy się wielką popularnością. Mimo że na jakiś czas zniknął z ekranów, po kilku latach na nie wrócił. Niedawno do grona zwycięzców dołączył Mateusz Żaboklicki. Jeden z uczestników, którzy także sięgnął po milion, nigdy nie otrzymał jednak swojej nagrody. Szybko wyszło bowiem na jaw, że mężczyzna oszukiwał. 

Milionerzy, Mateusz Żaboklicki
13.03.2024 16:43 To oni wygrali w Polsce milion. Lista jest naprawdę pokaźna

12 marca w programie „Milionerzy” doszło do wiekopomnego wydarzenia. Hubert Urbański z wielką radością mógł wręczyć czek na milion złotych, co nie zdarza się zbyt często. Do grona zwycięzców w popularnym teleturnieju dołączył Mateusz Żaboklicki. Komu przed nim się to udało?

Krzysztof Wójcik
13.03.2024 09:20 Wygrał “Milionerów”, a w innym programie mu podziękowali

Do tej pory tylko sześć osób może się poszczycić tytułem zwycięzcy programu “Milionerzy”. Do tego grona dołączył wczoraj Mateusz Żaboklicki. A pamiętacie pierwszego wygranego? W innym programie go nie chcieli.

Hubert Urbański, Tomasz Orzechowski
13.03.2024 08:42 Rekordzista “Jeden z dziesięciu” też wygrał milion

Emocje po wczorajszym zwycięstwie uczestnika programu “Milionerzy” dopiero opadają, a wiedzę o kręgowcach zaktualizowało sobie większość Polaków. To dobry moment na przypomnienie innych mistrzów polskich teleturniejów, którzy osiągnęli wielkie sukcesy. Pamiętacie tego uczestnika?

Mateusz Żaboklicki, czek na milion
13.03.2024 08:12 Wygrał w “Milionerach”, już wie, na co przeznaczy główną nagrodę

Mateusz Żaboklicki jest kolejnym, szóstym zwycięzcą polskiej edycji programu “Milionerzy”! Na przestrzeni dwóch dekad tylko tylu osobom udało się otrzymać czek na tę niezwykle wysoką kwotę pieniędzy. Na co je wyda? My już to wiemy.

Hubert Urbański, zwycięzca Milionerów
13.03.2024 07:17 Kim jest człowiek, który wygrał milion?

Wczorajszego wieczoru Polacy byli świadkami historii. W programie “Milionerzy” padło finałowe pytanie, a odpowiedź na nie zaświeciła się na zielono! Tym samym przywitaliśmy szóstego zwycięzcę w historii polskiej edycji tego formatu. Kim jest z wykształcenia nowy milioner?

Milionerzy, Hubert Urbański
12.03.2024 21:03 Na TVN padło pytanie za milion! Uczestnik zawahał się, a później

Program „Milionerzy” niezmiennie cieszy się wielką popularnością. Nie brak także odważnych śmiałków, którzy zgłaszają się do programu, by sprawdzić swoją wiedzę i spróbować wygrać główną nagrodę. Jak dotąd tytułowy milion udało się zdobyć zaledwie pięciu graczom. Czy dołączył do nich Mateusz Żaboklicki? 

Hubert Urbański
12.03.2024 07:39 Gdy Polacy wieczorem włączą TVN, mogą być świadkami historii

Przed nami odcinek jednego z najpopularniejszych teleturniejów, którego uczestnicy walczą o ogromną kwotę pieniędzy. “Milionerzy” od lat pojawiają się na antenie TVN i choć grono zwycięzców jest dość wąskie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby je poszerzyć. Zawalczy o to dzisiejszy uczestnik, któremu został ostatni szczebelek w drabinie do wygranej.

Milionerzy, Hubert Urbański
05.03.2024 11:13 "Milionerzy": Co powstaje z semoliny? Uczestnika aż zatkało

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością i mimo wielu lat na antenie nadal jest wielu chętnych, którzy marzą o tym, by zasiąść w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego. W ostatnim odcinku jeden z uczestników nie miał jednak żadnego pojęcia, jaka może być odpowiedź na zadane pytanie. 

Uczestniczka „Milionerów” wykorzystała koło na drugim pytaniu, fot. kadr z programu „Milionerzy”
21.11.2023 14:06 "Milionerzy": Co ma klingę, pióro i młotek? Uczestniczka wykorzystała koło na drugim pytaniu

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą zmagania kolejnych uczestników w walce o główną nagrodę. Aby sięgnąć po milion, chętni muszą jednak poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. 

„Milionerzy” – co łączy Marilyn Monroe i królową Elżbietę II?, fot. kadr z programu „Milionerzy”
15.11.2023 10:26 Od radnego PiS do uczestnika "Milionerów" To pytanie zwaliło go z nóg: Co łączy Marilyn Monroe i królową Elżbietę II?

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością. Nowe odcinki przyciągają przed ekrany licznych widzów. W ostatnim wydaniu teleturnieju uczestnik usłyszał pytanie, które nieco zbiło go z pantałyku.

Hubert Urbański
25.10.2023 22:13 Hubert Urbański, jakiego nie znają najwięksi fani "Milionerów". Dwa małżeństwa, dwa rozwody, córki i romanse

Hubert Urbański największą popularność zdobył dzięki programowi “Milionerzy”. Do dziś to właśnie z tym tytułem kojarzy go zdecydowanie najwięcej Polaków. Nie wszyscy jednak znają go od prywatnej strony, o której z resztą zbyt często nie mówi. Prezenter ma na swoim koncie 2 małżeństwa i liczne romanse. Oprócz tego jest troskliwym tatą. Nie wszyscy znali go od tej strony!

Milionerzy
23.10.2023 22:00 Uczestniczka "Milionerów"... pomyliła fotele! Gdy się zorientowała, było za późno. Miażdżąca reakcja prowadzącego

Mimo iż nie są przecież emitowani na żywo, “Milionerzy” także nie uchylają się od wpadek. Podbramkowe sytuacje w popularnym na całym świecie formacie już nieraz wprawiały nas w osłupienie i poprawiały humor. Czasem uczestnicy sami robią, co mogą, by ich występ nie został zapomniany. Jednak tę akcję trudno przebić. 

uczestniczka Milionerów, Hubert Urbański
17.10.2023 13:18 Urbańskiego aż zamurowało, gdy w "Milionerach" uczestniczka powiedziała, na co wyda wygraną!

“Milionerzy” to jeden z najbardziej popularnych teleturniejów, który jest emitowany na antenie TVN. Nowa edycja co wieczór przyciąga przez ekrany mnóstwo widzów, którzy podczas najnowszego odcinka zostali świadkami niecodziennej sytuacji. Wyznanie uczestniczki, odnośnie tego, na co zamierza przeznaczyć wygraną w “Milionerach”, zdziwiło nie tylko publiczność, ale również Huberta Urbańskiego! Prowadzący nie był w stanie powstrzymać zaskoczenia.

„Milionerzy” – pan Ryszard pokonany przez pytanie o kolacje, fot. kadr z programu „Milionerzy”
22.09.2023 07:41 "Milionerzy": ogromny smutek fanów. Po ostatnim odcinku masowo zasypują komentarzami profil programu

Program „Milionerzy” od lat cieszy się dużą popularnością i przyciąga przed ekrany widzów, którzy nie tylko chętnie oglądają zmagania uczestników, ale również nierzadko sami starają się udzielić poprawnych odpowiedzi ze swojej kanapy. Nie da się ukryć, że teleturniej jest bowiem prawdziwą skarbnicą wiedzy i można się z niego dowiedzieć wielu nowych informacji. 

Zwycięzca Milionerów
20.09.2023 11:11 Ile NAPRAWDĘ dostaje zwycięzca "Milionerów"? Tomasz ujawnia prawdę i ostrzega innych graczy

Marzą o nim chyba wszyscy, a każdy odcinek popularnego programu “Milionerzy” daje szansę na jego zdobycie. Śmiałków, którzy odpowiedzieli poprawnie na ostatnie pytanie jest naprawdę niewielu. Ostatni z nich postanowił wyjawić prawdę o show z Hubertem Urbańskim. Wyznał, że wcale nie dostał tytułowego miliona. 

Milionerzy
13.09.2023 08:01 To pytanie w "Milionerach" rozwaliło go na łopatki. "Kantarek to obszar między...", mistrzowie znają odpowiedź

Program “Milionerzy” sprawdza wiedzę uczestników z najróżniejszych dziedzin. W ostatnim odcinku bohater show musiał zasięgnąć w pamięci do jednej ze szkolnych lektur. Do końca nie był pewny, jakiej odpowiedzi ma udzielić. Na czym stanęło?

Milionerzy pytanie
06.09.2023 11:04 "Milionerzy": "co nie jest prawdą o dorosłych kotach?" Pierwsze pytanie tak zaskoczyło gracza, że wziął koło ratunkowe

Nowa edycja “Milionerów” co wieczór przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Fani teleturnieju już ocenili pierwszy odcinek nowej serii. Co powiedzą o kolejnym? Pierwsze pytanie, które Hubert Urbański zadał uczestnikowi, było ponad jego siły. Dotyczyło dorosłych kotów, jednak wcale nie było tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.