Lifestyle.Lelum.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Olek Sikora
23.04.2024 18:27 Olek Sikora wbija szpilkę “Kurzopkom”?! Wymowne słowa o romansie w PnŚ

Olek Sikora przez długi czas był jednym z prowadzących “Pytania na śniadanie”. W tym samym okresie inną z par prezenterów byli Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek. Teraz ich kolega z dawnej pracy nie omieszkał skomentować zakulisowego romansu.

Pytanie na śniadanie
18.04.2024 22:02 Wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Gwiazda znowu pracuje w śniadaniówce

Tę gwiazdę ponownie zobaczymy na antenie Telewizji Polskiej. Do grona prowadzących “Pytanie na śniadanie” dołączyła osoba, którą kiedyś mogliśmy widzieć na ekranie regularnie. Sprawdź, o kogo chodzi. 

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek
17.04.2024 16:22 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w kulinarnym tańcu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie zamierzają zwalniać tempa. Po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” para postanowiła rozkręcać własne biznesy, które pozwalają im na sporą swobodę działania. Teraz zakochani ruszyli ze swoim nowym projektem kulinarnym. Niesamowite, co najbardziej zwróciło uwagę internautów!

Małgorzata Tomaszewska
12.04.2024 08:34 Najpierw syn, teraz córka, a to nie koniec. Tomaszewska właśnie się wygadała

Małgorzata Tomaszewska zasłynęła jako prowadząca „Pytanie na Śniadanie” w TVP. Dzięki programowi dorobiła się sporej rzeszy fanów, z którymi chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Ostatnio odpowiedziała na pytania internautów, wyjawiając zaskakującą prawdę. Chociaż prezenterka niedawno urodziła córkę i ma też małego synka, okazuje się, że na tym nie poprzestanie.

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha
09.04.2024 19:04 Gwiazda "M jak miłość" powitała na świecie drugie dziecko!

Gwiazdy z pierwszych stron gazet wzbudzają ogromne zainteresowanie, a ich życie prywatne często prześwietlane jest przez wszelkiej maści portale plotkarskie. W takiej sytuacji niezmiernie ciężko jest zachować dla siebie pewne wydarzenia... a prawdziwą sztuką jest ukryć przed mediami szczególnie ważne chwile.

Maciej Kurzajewski
09.04.2024 10:39 Maciej Kurzajewski gwiazdą Polsatu? Ptaszki ćwierkają, że Miszczak już ma na niego plan

Maciej Kurzajewski to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd TVP. Do tej pory firmował swoją twarzą najgłośniejsze programy stacji, jednak od jakiegoś czasu coraz częściej znika z grafiku. Jak wynika z najnowszych informacji, być może wkrótce Kurzajewskiego będzie w telewizji więcej, jednak nie na antenie TVP, a Polsatu. Czy coś faktycznie jest na rzeczy?

Ida Nowakowska
06.04.2024 18:13 Pierwsze tak szczere słowa Nowakowskiej o zwolnieniu z PNŚ

Ida Nowakowska długo w tej sprawie milczała, ale wreszcie postanowiła zabrać głos. Prezenterka ostatecznie rozliczyła się ze zwolnieniem z ”Pytania na śniadanie”. Nie da się ukryć, że szczególny żal ma do jednej osoby.

Barbara Kurdej-Szatan
06.04.2024 12:11 Kurdej Szatan słów, które padły na antenie TVP już nie cofnie

Barbara Kurdej-Szatan nie miała ostatniego łatwego czasu. Wszystko w związku z wpisem dotyczącym Straży Granicznej, który umieściła w mediach społecznościowych w 2021 roku. Od tamtej pory na kilka lat zniknęła z TVP. Dziś zobaczyliśmy ją tam ponownie.

Beata Tadla, studio Pytania na Śniadanie
06.04.2024 10:36 W PnS niecodzienna sytuacja. Prowadzący musieli ponieść gorycz porażki

Trwa kolejny poranek z programem “Pytanie na Śniadanie”. Beata Tadla i Tomasz Tylicki poruszają szereg tematów związanych ze zdrowiem, rodziną i zjawiskami optycznymi. Trzeba jednak zaznaczyć, że motywem przewodnim trwającego dnia jest sport i tenis stołowy. Mistrzowie tej dyscypliny zmierzyli się z prowadzącymi program. Jak myślicie, jaki był wynik?

Beata Tadla, Joanna Górska, Robert Stockinger
06.04.2024 08:20 W PnS zdradzili, co mają schowane między poduszkami w kanapie

Jak na co dzień, wielu Polaków przygotowuje się do rozpoczęcia poranka przy akompaniamencie głosów prowadzących programu “Pytanie na Śniadanie”. Ponownie mogliśmy poznać inspirujące przepisy na pożywne śniadanie. Okazuje się jednak, że prezenterzy w inny sposób radzą sobie z porannym głodem.

Beata Tadla, Szymon Fiołka, Fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie" prod. TVP
04.04.2024 13:10 Ale gafa! Gość "Pytania na śniadanie" w ten sposób zwrócił się do prowadzącej

Program „Pytanie na śniadanie” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ci jednak łatwo nie odpuszczają, jeśli tylko zauważą jakąś wpadkę. A o te w przypadku programów na żywo nietrudno. W jednym z wydań programów gość zaproszony do studia od razu pożałował, gdy tylko zorientował się, jakie słowa opuściły jego usta.

Gwiazdy Pytania na Śniadanie
03.04.2024 12:06 Gwiazda "Pytania na Śniadanie" bez pracy. W sieci mnóstwo komentarzy

Początek bieżącego roku nie był zbyt łaskawy dla wielu osób zatrudnionych w mediach publicznych. Po zmianie władzy, wielu pracowników musiało pożegnać się z posadami, które zajmowali od lat. Teraz pracę stracił kolejny prezenter.

Beata Tadla
03.04.2024 10:44 Beata Tadla zaśpiewała jak Marilyn Monroe

W środowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie” doszło do zaskakujących scen. Beata Tadla zaskoczyła wszystkich zebranych przed telewizorami, gdy nagle zaczęła śpiewać. 

Beata Tadla i Tomasz Tylicki
03.04.2024 08:40 Prezenterka Pytania na Śniadanie musiała uciekać ze studia!

W trakcie środowego programu “Pytanie na Śniadanie”, na antenie zza kadru pojawiły się tajemnicze głosy, które skandowały jedno hasło. Prezenterka musiała uciekać ze studia.

Pytanie na śniadanie Robert Stockinger
02.04.2024 11:15 Prowadzący PnS zrobił to na antenie. Jego partnerka zaniemówiła

Robert Stockinger jest jednym z prezenterów, który od czasu wielkiej metamorfozy w TVP pełni funkcję prowadzącego “Pytania na Śniadanie”. Kultowe show ma to do siebie, że w trakcie jego nagrywania może dojść do wielu niezapowiedzianych sytuacji i wpadek. Jak z jedną z nich poradził sobie dziennikarz?

Katarzyna Dowbor
01.04.2024 13:10 Katarzyna Dowbor nagle wyciągnęła coś zza pleców. Wszyscy zamarli

Katarzyna Dowbor spełnia się obecnie na planie programu “Pytanie na śniadanie”. W dzisiejszym świątecznym wydaniu porannego show doszło do pewnej niespodziewanej sytuacji z udziałem dziennikarki. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał!

Katarzyna Pakosińska
26.03.2024 15:15 "Pytanie na śniadanie": niespodziewane sceny. Pakosińska wyszła

We wtorkowym wydaniu programu „Pytanie na śniadanie” doszło do zaskakujących zdarzeń. Katarzyna Pakosińska nagle zerwała się z miejsca i wybiegła ze studia, zostawiając za sobą zaskoczonych współprowadzących. Jak się okazało, miała ważny powód.

Anna Popek
20.03.2024 20:18 Dawno w nikogo się tak nie wtulała. Zaskakujące wyznanie Anny Popek

Anna Popek nie tak dawno temu pożegnała się ze współpracą z Telewizją Polską. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, w którym kierunku postawi swoje kolejne kroki. Tymczasem dziennikarka cieszy się wiosenną atmosferą i promuje specjalnego rodzaju uściski.

Anna Popek
17.03.2024 11:29 Anna Popek przekazała wspaniałe wieści

Anna Popek niedawno oficjalnie pożegnała się z pracą w TVP. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 30 lat – właściwie przez całą swoją karierę. Smutek nie trwał jednak długo. Dziennikarka przekazała radosna wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
16.03.2024 10:15 Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali świetne wieści

Po medialnej rewolucji nic nie było pewne. Dlatego wiele osób martwiło się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doświadczą problemów na rynku pracy. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Para poinformowała o swoim nowym projekcie.

Anna Popek
15.03.2024 13:51 To już koniec! Anna Popek wydała oficjalne oświadczenie

Pod koniec roku w mediach publicznych doszło do wielkiego przewrotu. Na skutek zmian w Telewizji Publicznej, wielu współpracowników stacji pożegnało się ze swoimi posadami. Wśród nich znalazła się także spora grupa prezenterów związanych z programem „Pytanie na śniadanie”. Anna Popek wydała oświadczenie w związku z zakończeniem tej przygody. 

Teresa Lipowska, Katarzyna Cichopek
12.03.2024 22:15 Teresa Lipowska komentuje zwolnienie Cichopek. Śmiech, a później, trafne podsumowanie

Teresa Lipowska 12 marca była gościnią Andrzeja Sołtysika w jego autorskim programie Świata Gwiazd „Gwiazdy Sołtysika”. Teresa Lipowska udzieliła doświadczonemu dziennikarzowi wyczerpującego wywiadu, w którym skomentowała między innymi zwolnienie Katarzyny Cichopek z programu „Pytanie na śniadanie”, a także rzuciła nieco światła na ich wzajemne kontakty.

Aleksandra Grysz
12.03.2024 19:59 Gwiazda PnŚ urodzi tęczowe dziecko! Pokazała brzuszek

Aleksandra Grysz jest jedną z gwiazd programu „Pytanie na śniadanie”, w którym prowadzi segment „Czerwony dywan”. Niedawno prezenterka podzieliła się z fanami radosną wiadomością, że wraz z partnerem – znanym dziennikarzem TVP – spodziewa się dziecka. Teraz gwiazda zademonstrowała ciążowy brzuszek. 

Izabella Krzan
09.03.2024 15:38 Tomaszewskiej podziękowali w ciąży, a Krzan w ten sposób

Minęło już kilka miesięcy od rozpoczęcia rewolucji w polskich mediach publicznych. Wiele osób, które były zatrudnione w Telewizji Polskiej, musiały pożegnać się z dotychczasową pracą i poszukać szczęścia gdzieś indziej. Wśród tych osób jest między innymi Izabella Krzan. Opowiedziała, jak dowiedziała się o zwolnieniu.

prowadzący Pytanie na Śniadanie, Katarzyna Dowbor
07.03.2024 13:18 Z “Pnś” odchodzi kolejny prezenter? Media huczą od plotek

Zmiany, których dokonano na antenie Telewizji Publicznej, odczuli na swojej skórze nie tylko dziennikarze, ale również widzowie. Publiczność do tej pory nie może pogodzić się z faktem, że cała dotychczasowa ekipa prowadzących “Pytania na Śniadanie” została zwolniona, a nowe twarze, które ich zastąpiły, niekoniecznie spełniają oczekiwania. Pośród burzy dotyczącej przyszłości śniadaniówki właśnie gruchnęła kolejna niepokojąca informacja. Wiele wskazuje na to, że z programem pożegna się kolejny prezenter!

"PnŚ" zostanie zdjęte?
04.03.2024 18:24 "PnŚ" zostanie zdjęte? Widzowie oczekują jednego

“Pytanie na śniadanie” przeszło ostatnio niemałą metamorfozę. Produkcja pozbyła się wszystkich dotychczasowych prowadzących i zastąpiła ich nową ekipą. Niestety, niespodziewane zmiany nie przypadły do gustu telewidzom, którzy powoli dają upust swoim emocjom.

Beata Tadla otrzymała nietypową prośbę od Ziobry
02.03.2024 14:12 Beata Tadla otrzymała nietypową prośbę od Ziobry. Tak zareagowała

Beata Tadla niedawno zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o powrocie do Telewizji Polskiej, gdzie pracowała kilkanaście lat temu. Gwiazda zasiliła grono prowadzących kultowe show “Pytanie na śniadanie”. Podczas szczerego wywiadu opowiedziała nie tylko o kulisach powrotu do publicznego nadawcy, ale też o nietypowej ofercie, jaką swego czasu otrzymała od Zbigniewa Ziobry.

Ida Nowakowska, samolot
27.02.2024 10:17 Ida Nowakowska ma nową pracę. Jaką?

Ida Nowakowska była w gronie osób, które musiały rozstać się z dotychczasową pracą w telewizji publicznej. Prezenterka była odpowiedzialna za prowadzenie “Pytania na Śniadanie", gdzie dzieliła studio z Tomaszem Wolnym. Od kilku tygodni nie pojawia się już na słynnej kanapie, ale to wcale nie oznacza, że nie ma co robić. Podzieliła się tym, czym się dziś zajmuje.