Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel z partnerką spodziewają się bliźniaków? Wymowne słowa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.05.2024 09:08

Marcin Hakiel z partnerką spodziewają się bliźniaków? Wymowne słowa

Marcin Hakiel, partnerka
Fot. AKPA, KAPiF

Na czwartkowym evencie zorganizowanym z okazji 18. urodzin “Pudelka” pojawiła się całym śmietanka najgorętszych nazwisk w całym show-biznesie. Wśród gwiazd, które brylowały na czerwonym dywanie, nie mogło zabraknąć Marcina Hakiela, który pojawił się razem ze swoją obecną partnerką, Dominiką. W blasku fleszy wyszło na jaw, że para spodziewa się dziecka! Ale czy na pewno tylko jednego? Szczery wywiad z przyszłymi rodzicami doprowadził do ujawnienia zaskakujących faktów.

Czy Marcin Hakiel jest już po ślubie?

Słynny tancerz już od kilku miesięcy jest związany z Dominiką, z którą po raz pierwszy pojawił się publicznie na gali Business Power w październiku ubiegłego roku. Zakochani rozwiali wątpliwości i potwierdzili, że jest między nimi coś więcej, niż tylko przyjacielska relacja. Wraz z upływem czasu para coraz chętniej odpowiadała na pytania dotyczące swojej relacji, a także pokazywała się razem nie tylko na uroczystych eventach, ale również swoich wzajemnych mediach społecznościowych. 

Fani szybko zrozumieli, że kolejny związek Hakiela to coś poważniejszego. Nic więc dziwnego, że plotki o ślubie tej dwójki tak szybko podbiły media. Spekulacje rozpoczęły się, gdy partnerka tancerza opublikowała na swoim Instagramie fragment odcinka programu Kuby Wojewódzkiego, u którego wystąpił Hakiel. W przytoczonej części show zarzekał się on, że nie weźmie ponownie ślubu. 

Rychło w czas – napisała Dominika.

Celebryta udostępnił u siebie jej komentarz, który uzupełnił od siebie dopiskiem “Busted”, co w tłumaczeniu na j. polski oznacza “przyłapany”. Fani zinterpretowali tę sytuację jako przyznanie przez zakochanych, że wzięli potajemnie ślub lub co najmniej takowy planują. 

Hakiel po raz kolejny zostanie ojcem! Pokazali ciążowy brzuszek Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje

Marcin Hakiel z partnerką ujawnili ciążę

Mimo iż plotka o ślubie nie potwierdziła się, Hakiel i jego ukochana zaskoczyli fanów zupełnie inną informacją. Para pojawiła się w czwartek 23 maja na evencie z okazji 18. urodzin “Pudelka”. Gdy zapozowali na ściance, Dominika odsłoniła swój zaokrąglony brzuszek, który wyraźnie odznaczał się w czarnym kombinezonie, który na sobie miała. Sama zainteresowana dodatkowo zwróciła na niego uwagę, kładąc na nim dłoń. Tym gestem dała wyraz matczynej troski, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem fotoreporterów, którzy nie szczędzili zdjęć.

Przypomnijmy, że Marcin Hakiel jest tatą 11-letniej Helenki oraz 15-letniego Adama ze związku z Kasią Cichopek. Obecnie tancerz nie utrzymuje kontaktu ze swoją byłą żoną, jednak dzieli się z nią opieką nad dziećmi w równym stopniu. Teraz stało się jasne, że już niedługo na świecie pojawi się jego trzecia pociecha. Czy jednak aby na pewno para spodziewa się tylko jednego maleństwa? W wywiadzie z Moniką Maszkiewicz ze “Świata Gwiazd” zakochani ujawnili zaskakujące informacje!

Marcin Hakiel, partnerka (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Hakiel jednak nie odcina się od Kaźmierskiej? To było najcięższe we współpracy

Marcin Hakiel zostanie tatą bliźniaków? Zaskakujące słowa

Fakt, że Dominika i Marcin spodziewają się dziecka, był jedną z najgorętszych wiadomości wieczoru. Para zdecydowała się ujawnić ciążę na ściance, dlatego musiała liczyć się z tym, że fani będą chcieli poznać na ten temat jak najwięcej szczegółów. Dziennikarze nie mogli przepuścić tej okazji, dlatego tancerz i jego ukochana po raz kolejny znaleźli się w centrum zainteresowania. Obecna na miejscu redakcja “Świata Gwiazd” przeprowadziła z zakochanymi szczery wywiad, gdzie padło pytanie o m.in. wymarzoną płeć maleństwa, które już wkrótce pojawi się na świecie. Dominika zdradziła, że wolałaby dziewczynkę, natomiast Marcin Hakiel przyznał, że on będzie cieszyć się niezależnie od tego, ponieważ ma już i syna, i córkę. Od słowa do słowa nagle pojawił się wątek bliźniaczej ciąży. 

A może będzie parka? Kolejna? – śmiał się tancerz.

Jego ukochana zdecydowanie poważniej przytaknęła. Okazało się, że ma ona genetyczne uwarunkowania do tego, by urodzić bliźniaki!

Mam w rodzinie bliźniaki, więc zobaczymy. Może wszyscy będą zadowoleni, bo będzie i chłopiec, i dziewczynka. 

Para jednak wspólnie zgodziła się w tym, że jest jeszcze zbyt wcześnie, by móc cokolwiek więcej powiedzieć na ten temat. Ostatecznie postawili sprawę jasno, dając do zrozumienia, że będą kochać swoje dziecko bez względu na jego płeć, czy nawet fakt, że miałby to być jednak dwa maluszki. 

Marcin Hakiel, partnerka (2).jpg
Fot. AKPA