Lifestyle.Lelum.pl > Sanatorium Miłości

Sanatorium Miłości

Janina i Tadeusz Sanatorium miłości
18.05.2024 10:12 “Sanatorium miłości”: Tadeusz nie szczędził mocnych słów o Janinie

Miniona edycja “Sanatorium miłości” nie obyła się bez konfliktów. Niektóre z nich przeniosły się do ogólnopolskich mediów. Janina i Tadeusz omawiają swoje relacje w wywiadach, a na jaw wychodzą kolejne fakty. 

Maria Sanatorium miłości
17.05.2024 19:02 Kuracjuszka ujawnia, jaka poza kamerami miała być królowa turnusu

Tuż po zakończeniu 6. sezonu programu “Sanatorium miłości” na jaw wychodzą kolejne zakulisowe informacje. Okazuje się, że poza okiem kamery działo się jeszcze więcej. Jedna z kuracjuszek zdradziła w wywiadzie, że nie była zadowolona z wygranej Marii. Opowiedziała, jak seniorka zachowywała się wobec pozostałych uczestników.

Uczestnicy Sanatorium miłości
17.05.2024 17:02 “Sanatorium miłości”: Ta relacja była ukartowana? Zdumiewające wyznanie kuracjuszki

Szósty sezon “Sanatorium miłości” dobiegł końca. Poznaliśmy już zwycięzców, a wielu widzów trzymało kciuki za poszczególne pary. Okazuje się jednak, że niektórzy kuracjusze mogli mieć niezbyt dobre intencje. Jedna z uczestniczek wyznała prawdę o innych.

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
16.05.2024 17:18 Nadużycie alkoholu w “Sanatorium miłości”? Co tam się działo za kulisami?

Finał “Sanatorium miłości 6” za nami. Pomimo tego, że poznaliśmy zwycięzców, emocje nie opadły. Widzowie nadal interesują się losem seniorów, których mieli okazję poznać bliżej dzięki show. Teraz dowiedzieliśmy się, jak turnus wyglądał od kulis. Nadużywanie alkoholu to dopiero początek. 

Stanisław Sanatorium Miłości
13.05.2024 17:29 Został królem turnusu w Sanatorium. Stanisław w młodości złamał wiele serc

Kolejna edycja “Sanatorium Miłości” dobiegła końca. Wybór Króla i Królowej Turnusu nie był zbyt wielkim zaskoczeniem, ponieważ zarówno Stanisław, jak i Maria, już od pierwszych odcinków skradli serca widzów oraz pozostałych uczestników. Skromna, uprzejma i czarująca para kuracjuszy stała się wizytówką 6. edycji show. Elegancki Stanisław dumnie zaprezentował się ze zwycięską szarfą na piersi. Choć z programu wyszedł ostatecznie jako kawaler, w młodości złamał wiele kobiecych serc. Wiadomo, jak wówczas wyglądał. Jesteśmy pod wrażeniem!

uczestniczki Sanatorium Miłości
12.05.2024 20:22 “Ona chce rozbić to, co się rodzi”. Sanatorium miłości niczym Love Island

Finał “Sanatorium Miłości” zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo okaże się, które relacje pomiędzy uczestnikami, które narodziły się na oczach widzów, mają realne szanse na przetrwanie. Choć spora część seniorów znalazła swoją sympatię, niektóre osoby wciąż żywią nadzieję, że uda im się nawiązać więź ze swoimi obiektami westchnień. Niespełnione oczekiwania względem drugiej połówki zwiastują konflikt. Między uczestniczkami wywiązała się ostatnio ostra wymiana zdań, którą internauci podsumowali w zaskakujący sposób, nawiązując do innego popularnego matrymonialnego show.

Sanatorium Miłości Maria
30.04.2024 09:03 Sanatorium miłości: Kuracjuszka aż drżała, gdy o tym mówiła. Popłynęły łzy

“Sanatorium miłości" to program, który dostarcza widzom mocnych wrażeń. Podczas emisji ostatniego odcinka publiczności trudno było zachować powagę, gdy jedna z uczestniczek podzieliła się porażającą historią ze swojego życia. Gdy seniorka obejrzała specjalnie przygotowane dla niej nagranie od bliskich, zalała się łzami. Dlaczego tak zareagowała? To, co powiedziała, sprawiło, że nawet mężczyźnie nie byli w stanie pohamować wzruszenia.

Sanatorium miłości
26.04.2024 09:53 Maria z "Sanatorium" o chorobie swojego syna. Rozpaczliwe wyznanie. To nim się opiekuje

Trwający obecnie sezon “Sanatorium miłości” dostarcza fanom mnóstwa emocji i wrażeń. W najnowszym odcinku nie zabraknie również wzruszeń, a to wszystko z powodu nieoczekiwanego wyznania jednej z uczestniczek. Okazało się, że Maria skrywała rodzinną tajemnicę.

Sanatorium miłości
24.04.2024 13:51 Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show

Szósty sezon “Sanatorium miłości” od samego początku dostarcza widzom mnóstwa wrażeń i emocji. Wszystko z powodu licznych konfliktów i niedopowiedzeń między uczestnikami. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników jest Andrzej, który teraz wyjawił jeden z sekretów show.

Iwona Mazurkiewicz
23.04.2024 17:18 Pochowała dwie najbliższe osoby. Wyznanie kuracjuszki wyciska łzy

Iwona Mazurkiewicz wzięła udział w drugiej osłonie “Sanatorium miłości”. W programie poznała Gerarda, z którym najpierw się zaprzyjaźniła, a potem wzięła ślub. Jak się jednak okazuje, życie kuracjuszki nie zawsze było usłane różami. Wcześniej pochowała dwie najbliższe osoby. Jedna rzecz pomogła jej przetrwać trudny czas. 

Uczestniczki "Sanatorium miłości"
22.04.2024 19:30 "Sanatorium miłości": Wymiana uczestniczek. Kim jest Maria?

Tego jeszcze nie było w “Sanatorium miłości”. Maria Luiza zdecydowała się opuścić program, a na jej miejsce pojawiła się nowa uczestniczka. Jak przyjęli ją inni kuracjusze? Mogła liczyć na wsparcie zwłaszcza jednej osoby. 

Sanatorium miłości
17.04.2024 17:20 Andrzej z "Sanatorium miłości" przed programem mieszkał w domu opieki

Andrzej  z "Sanatorium miłości" wywołał wokół siebie niemałe zamieszanie. Uczestnik nie tylko przykuł uwagę kuracjuszy i internautów swoją umięśnioną sylwetką, ale również informacją o swojej sytuacji finansowej. Krótko przed rozpoczęciem show mężczyzna mieszkał w domu opieki! Jak sytuacja wygląda obecnie?

Uczestnicy "Sanatorium Miłości": Andrzej, Teodozja i Ryszard
11.04.2024 13:39 "Sanatorium miłości": Teodozja i Ryszard na randce w ekskluzywnym hotelu

Temperatura uczuć w „Sanatorium miłości” rośnie z odcinka na odcinek. Wyjątkowo gorąco zapowiada się 6. odcinek programu, w którym uczestników czeka zacięta rywalizacja i romantyczna randka. Co czeka widzów w najnowszym odcinku i czy Teodozja zmieni swój obiekt uczuć, porzucając Andrzeja na rzecz Ryszarda?

Ryszard i Teodozja z "Sanatorium miłości"
10.04.2024 09:07 Ryszard z Sanatorium stracił żonę. A później? Namówiły go dzieci

Za nami pięć odcinków “Sanatorium miłości”, a atmosfera w Krynicy-Zdrój staje się coraz bardziej intensywna. Andrzej i Ryszard rywalizują o względy Teodozji. Drugi z wymienionych, emerytowany elektromonter, ma za sobą przykrą przeszłość. Być może to właśnie udział w programie odmieni jego życie.

Andrzej z Milanówka
06.04.2024 10:58 "Sanatorium miłości": Andrzej z Milanówka nie jest już bezdomny

“Sanatorium miłość” to program uwielbiamy przez widzów Telewizji Polskiej. Obecnie na małym ekranie możemy oglądać szóstą odsłonę show. Jedynym z jej uczestników jest Andrzej z Milanówka. Senior na samym początku przyznał, że mieszka w domu pomocy. Teraz zdradził, że nie jest już bezdomny. 

Marta Manowska, uczestniczka Sanatorium miłości, logo Sanatorium miłości
06.04.2024 08:35 Ten program kochają Polacy. Zmienia godzinę emisji. Widzowie wściekli

To już szósty sezon przygód kuracjuszy i kuracjuszek na turnusie w uzdrowisku. Tym razem uczestnicy programu “Sanatorium miłości” wyjechali do Krynicy-Zdrój. Choć widzowie zdążyli się już zaangażować w ich historie, już drugi raz nie będą mogli się z nimi zapoznać o zwyczajowej porze. TVP ponownie przesunęło emisję odcinka.

Andrzej z "Sanatorium miłości"
05.04.2024 12:59 Andrzej z "Sanatorium miłości" zdenerwował widzów. Co się stało?

Program “Sanatorium Miłości” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Kilka tygodni temu telewidzowie poznali nową grupę seniorów, którzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień swojego życia. Jeden z kuracjuszy zdążył już kilkukrotnie oburzyć widzów. Tym razem to jego słowa o relacji z synem rozjuszyły internautów.

Maria z "Sanatorium miłości"
04.04.2024 10:13 Maria z "Sanatorium miłości" schudła. Zrezygnowała z tego składnika

Maria z ”Sanatorium miłości” może być przykładem, że jak się chce to, można wszystko. Kuracjuszka postanowiła, że zadba o swoje zdrowie. Postanowiła, że będzie się lepiej odżywiać, a dzięki tej diecie straciła kilka kilogramów, za to zyskała mnóstwo pozytywnych komentarzy internautów. 

Małgorzata z Sobótki, Janina z Warszawy
03.04.2024 13:05 Mają go dość! Konflikt między kuracjuszami w Sanatorium miłości

W najnowszej edycji programu “Sanatorium miłości” atmosfera się zagęszcza. Już w poprzednich odcinkach programu narastały emocje wokół trójkąta miłosnego między Małgorzatą, Teodozją i Andrzejem, ale wygląda na to, że kuracjusz zdenerwował jeszcze więcej osób. 

Józef z “Sanatorium miłości“
01.04.2024 17:36 Józef z "Sanatorium miłości" padł na kolana przed piękną rolniczką?

Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii programów TVP. Józef z “Sanatorium miłości“ padł na kolana przed uczestniczką “Rolnik szuka żony“. Internauci dali wyraz swojemu zdziwieniu, a niektórzy z nich zaczęli snuć pewne podejrzenia. O co chodzi?

Stefan z Szemud
31.03.2024 17:22 Sanatorium miłości: Najpierw smutek, a poźniej nietypowa randka, tak zaszaleli

Program „Sanatorium miłości” już od pierwszego odcinka 6. edycji wzbudza w widzach wiele emocji. Dość głośno mówi się o trójkącie miłosnym między Teodozją, Małgorzatą i Andrzejem, ale to nie jedyni kuracjusze, których los zaangażował widzów. Ostatnio wiele mówi się także o Stefanie, którego historia bardzo poruszyła fanów programu randkowego dla seniorów.

Marta Manowska
29.03.2024 17:07 Show w “Sanatorium miłości” skradł nieoczekiwany gość

Program „Sanatorium miłości” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie śledzą kolejne odsłony matrymonialnego show, w którym seniorzy szukają drugich połówek, z którymi mogliby spędzić jesień swojego życia. W nadchodzącym odcinku twórcy show mają dla fanów pewną niespodziankę. 

Sanatorium miłości
29.03.2024 14:13 Sanatorium miłości: uczestniczka ujawniła, co ją spotkało. Smutne kulisy

Najnowszy sezon “Sanatorium miłości” już teraz przynosi nam ogrom wrażeń i emocji. Jedna z uczestniczek randkowego reality show otworzyła się na temat swojej przeszłości i wyznała, że ma za sobą kilka ciężkich przeżyć. Elżbieta Urbaniak przeszła wyboistą drogę, aby całkowicie uwolnić się od zadłużenia.

Uczestnicy Sanatorium miłości
27.03.2024 09:32 “Sanatorium miłości” zdjęte z niedzielnej ramówki. TVP miała ważny powód

Za nami trzy odcinki “Sanatorium miłości”, a niedzielny seans czwartego z nich stanął pod znakiem zapytania. Okazało się, że TVP postanowiło wprowadzić zmianę do ramówki. Zamiast na turnus, wybierzemy się w inne miejsce. Towarzyszyć nam będzie Marta Manowska.

Małgorzata, Andrzej z „Sanatorium miłości”, Fot. kadr z programu „Sanatorium miłości” prod. TVP
26.03.2024 12:37 Afera w "Sanatorium miłości"? Uczestniczka zapłonęła gniewem. Padły mocne deklaracje

W minioną niedzielę widzowie programu „Sanatorium miłości” mogli obejrzeć kolejny odcinek popularnego formatu, w którym seniorzy szukają swojej drugiej połówki, z którą mogliby spędzić jesień życia. W najnowszej edycji nie brak silnych osobowości. Już na samym początku wywiązała się także silna rywalizacja o serce jednego z uczestników. W kolejnych odcinkach będzie gorąco?  

Stefan "Sanatorium miłości"
25.03.2024 20:13 Stefan z “Sanatorium miłości” popłakał się przed kamerą

Na antenie TVP od początku marca znów możemy oglądać “Sanatorium miłości”. Tegoroczni uczestnicy wyjechali na turnus do Krynicy-Zdrój, gdzie mogą się lepiej poznać i nawiązać nowe więzi. W ostatnim odcinku odbyła się dyskoteka. Nie każdy mógł brylować w towarzystwie, pojawiły się nawet łzy.

Marta Manowska, Elżbieta
25.03.2024 17:32 Bohaterka “Sanatorium miłości” mieszkała w nieludzkich warunkach

Za nami trzeci odcinek szóstego sezonu “Sanatorium miłości”. Kuracjusze znają się coraz lepiej, a widzowie dowiadują się kolejnych faktów z ich życia. Tym razem przed Martą Manowską otworzyła się Elżbieta. Kobieta opowiedziała o swojej trudnej sytuacji z przeszłości.

Janina, Tadeusz, Sanatorium Miłości
19.03.2024 08:14 Janina nagle wypaliła o intymnym temacie i się zaczęło

“Sanatorium Miłości” jest jednym z najchętniej oglądanych programów Telewizji Polskiej. Widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy seniorów, którzy, bez względu na wiek, starają się przeżyć swoją drugą młodość i odnaleźć miłość. Na łamach 2. odcinka show uczestnicy zaczęli powoli dobierać się w pary. Wydawało się, że Janina i Tadeusz odnaleźli wspólny język, a między nimi zaczęło iskrzyć. Niespodziewanie jednak atmosfera ochłodziła się, gdy kobieta podzieliła się swoją opinią w pewnym intymnym temacie.