Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono reakcję Cichopek na ciążę Dominiki. Informator zdradził smaczki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.05.2024 18:07

Ujawniono reakcję Cichopek na ciążę Dominiki. Informator zdradził smaczki

Dominika, Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Fot. KAPiF, AKPA

Dwa dni temu media obiegła wieść, iż partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży. Para pojawiła się wspólnie na branżowym evencie, gdzie na ściance zdjęciowej Dominika dumnie zaprezentowała lekko zaokrąglony brzuszek. Te radosne wieści to nie lada gratka dla fanów tancerza. Jak zareagowała na nie jego była żona, Kasia Cichopek? 

Napięta relacja Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Rozstanie aktorki znanej z serialu “M jak Miłość” i tancerza przebiegło bardzo burzliwie. Wcześniej przez 17 lat tworzyli małżeństwo, a tysiące fanów uważało ich za najpiękniejszą i najzgodniejszą parę w całym show-biznesie. W rzeczywistości para musiała zmierzyć się z nie lada kryzysem, który zaowocował ich rozstaniem w 2022 roku. Niedługo po tym, gdy ich związek oficjalnie dobiegł końca, wyszło na jaw, iż Cichopek zaczęła spotykać się ze znanym dziennikarzem, Maciejem Kurzajewskim. Hakiel również zaczął powoli układać sobie życie bez byłej ukochanej, jednak nie krył, że ma do niej wiele żalu.

Zarówno Kasia, jak i Maciek, regularnie mierzą się z atakami skierowanymi w ich stronę przez byłych partnerów. Tancerz niejednokrotnie publicznie uderzał w aktorkę, otwierając się na temat okoliczności, w których ich relacja dobiegła końca. I choć wspólnie podjęli decyzję o podzieleniu się opieką nad dziećmi, nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jak w obliczu tej trudnej sytuacji Cichopek dowiedziała się o ciąży Dominiki, a także jaka była jej reakcja?

Smaszcz znowu zwraca się do Kurzajewskiego. Ma konkretny plan na jego ślub z Cichopek Hakiel utrzymuje kontakt z Kaźmierską? Komentuje jej mroczną przeszłość

Marcin Hakiel i jego ukochana spodziewają się dziecka

W czwartek 23 maja cała śmietanka polskich celebrytów i artystów pojawiła się na evencie “Pudelka” z okazji 18. urodzin portalu. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć słynnego tancerza i jego partnerki Dominiki. Para zapozowała wspólnie na ściance zdjęciowej, czym wywołała ogromne zamieszanie. Ukochana Hakiela miała na sobie obcisły czarny kombinezon, który wyeksponował jej ciążowy brzuszek! Zaraz potem para oficjalnie potwierdziła w wywiadach, że już wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Marcin Hakiel w związku z Cichopek doczekał się dwójki pociech, 11-letniej Helenki oraz 15-letniego Adama. Według relacji tancerza dzieci świetnie dogadują się z jego nową partnerką, a na wiadomość o ciąży zareagowały z entuzjazmem. Czy to samo można powiedzieć o ich mamie? Właśnie wyszło na jaw, jak aktorka podeszła do tych emocjonujących wieści.

Dominika, Marcin Hakiel.jpg
Fot. KAPiF
Dominika, Marcin Hakiel (1).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel z partnerką spodziewają się bliźniaków? Wymowne słowa

Jak Kasia Cichopek zareagowała na ciążę partnerki Hakiela?

Ogłaszając wieści o ciąży, Marcin Hakiel i Dominika nie posiadali się ze szczęścia. Ukochana tancerza wyeksponowała swój lekko zaokrąglony brzuszek, czym od razu zwróciła na siebie uwagę fotoreporterów na evencie “Pudelka”. Zdjęcia z wydarzenia natychmiast obiegły sieć, więc niewykluczone, że również i była żona Hakiela miała okazję je zobaczyć. Według najnowszych doniesień Cichopek miała jednak dowiedzieć się o ciąży dużo wcześniej.

Marcin nie krył się przed dziećmi z informacją o ciąży, od razu im o tym powiedział, nie robił z tego tajemnicy. Adaś i Helenka o wszystkim powiedzieli mamie, która tego nie skomentowała, ale postanowiła dochować dyskrecji i nie rozpowiadać o ciąży Dominiki – przekazała osoba z bliskiego otoczenia aktorki, z którą rozmawiał serwis “ShowNews”.

Informator portalu dodał, że Kasia przyjęła tę wieść “ze swego rodzaju ulgą”. Podobno miała mieć nadzieję, że jej były małżonek w końcu ułoży sobie życie z kimś innym, dzięki czemu będą w stanie zamknąć pewien etap.

Kasia chce, by Marcin poukładał sobie życie, zajął się swoimi sprawami i w końcu przestał roztrząsać ich rozstanie.

Kasia Cichopek.jpg
Fot. KAPiF