Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dokopali się do przeszłości Dominiki od Hakiela. Czuła miętę do znanego aktora
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.05.2024 08:25

Dokopali się do przeszłości Dominiki od Hakiela. Czuła miętę do znanego aktora

Marcin Hakiel Dominika
fot. AKPA

Marcin Hakiel od dłuższego czasu nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany, a jego partnerka Dominika bardzo chętnie towarzyszy mu podczas różnych imprez branżowych. Teraz okazało się, że wybranka tancerza już kiedyś była zauroczona pewnym polskim gwiazdorem.

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka

Tancerz i jego ukochana na każdym kroku chwalą się swoim płomiennym uczuciem. Zakochani nie tylko dodają niezwykle intymne fotografie na swoje profile na Instagramie, ale również bardzo chętnie pojawiają się razem przy okazji różnych imprez branżowych. To właśnie Dominika towarzyszyła Marcinowi Hakielowi podczas wszystkich odcinków “Tańca z Gwiazdami”.

Niedawno popularna para zjawiła się na Pink Party, czyli drugiej imprezie urodzinowej portalu Pudelek. To właśnie tam, podczas pozowania na ściance, ukochana choreografa zaprezentowała światu swój delikatnie zaokrąglony brzuszek i tym samym ujawniła, że spodziewają się dziecka.

Marcin Hakiel Dominika
Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka, fot. KAPIF
Marcelina Zawadzka spodziewa się dziecka. W taki sposób przekazała radosną nowinę Byli o włos od śmierci. Gwiazdy TzG wyjawiają szczegóły wypadku

Ukochaną Marcina Hakiela już wcześniej ciągnęło do gwiazd?

Pomimo faktu, że Dominika nie pojawiała się wcześniej w polskich mediach i do czasu jej związku z Marcinem Hakielem nikt o niej nie słyszał, wszystko wskazuje na to, że kobieta już wcześniej działała intensywnie w social mediach. Na jej profilach w mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć, które przedstawiają jej codzienność.

W pewnym momencie aktualna ukochana tancerza zamieściła na swoim Instagramie fotografię Sebastiana Fabijańskiego z wymownym podpisem, który miał sugerować, że aktor ewidentnie wpadł jej w oko.

Zazwyczaj nie słodzę…

Dodatkowo Dominika miała określać go mianem “Cukiereczka” i twierdzić, że będzie jej przyszłym mężem.

To jest cukier, cukiereczek, future husband - pisała zachwycona kobieta.

ZOBACZ TEŻ: Piaskowi kompletni puściły hamulce na scenie Polsat Hit Festiwal. Zalał się łzamI.

Dominika przed Marcinem Hakielem wolała innych celebrytów?

To jednak nie koniec zdjęć, pod którym kobieta toczyła z innymi internautami dyskusję na temat swoich planów związania się z polskimi gwiazdorami. Innym razem Dominika zamieściła na Instagramie wspólną fotografię z Piotrem Lato, czyli uczestnikiem kultowego reality show “Big Brother”. Para wykonała swoje wspólne zdjęcie w Barcelonie we wrześniu 2017 roku.

Co ciekawe, to właśnie uczestnik “Big Brothera” komentował jej zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego i wchodził z nią w dyskusje na temat jego walorów. Czy to możliwe, że parę łączyła kiedyś bliska przyjaźń lub inna zażyła relacja?

Dominika 1.jpg
Dominika przed Marcinem Hakielem wolała innych celebrytów, fot. Facebook
Dominika 2.jpg
Dominika przed Marcinem Hakielem wolała innych celebrytów, fot. Instagram