Lifestyle.Lelum.pl > Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia
26.04.2024 15:53 Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kłamali? Ekspertka ujawnia

“Ślub od pierwszego wejrzenia” to popularne polskie reality show, na łamach którego uczestnicy łączą się w pary z zamiarem szybkiego sformalizowania swojego związku. Program wzbudził w Polsce wiele kontrowersji, lecz mimo to widzowie z zapartym tchem śledzili losy swoich faworytów na ekranie. Jak produkcja wyglądała od kulis? Psycholożka, która pracowała przy 7. sezonach formatu ujawniła niespodziewane informacje na łamach podcastu portalu “Pacjenci.pl”. Czy nie wszyscy uczestnicy eksperymentu mieli wobec siebie szczere intencje? 

Adrian Szymaniak
22.03.2024 12:13 Adrian ze "ŚOPW" cierpiał przez długie miesiące. Diagnoza wprawiła go w osłupienie

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” zdołał zapewnić szczęśliwe zakończenia części swoich bohaterów. Jedną z par, którym udało się zbudować szczęśliwy związek, są Adrian Szymaniak i Anita Szydłowska, którzy byli uczestnikami 3. edycji formatu. W ostatnim czasie zmagali się jednak z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mężczyzna ujawnił nowe informacje na temat swojego stanu.

Kornelia i Marek "Ślub od pierwszego wejrzenia"
12.03.2024 10:34 Uczestnik “ŚOPW” wydał poruszający komunikat ws. żony

Choć program “Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza pewne kontrowersje, jego fani z radością śledzą dalsze losy uczestników, którym udało się pozostać w związku. Nieczęsto się zdarza, aby relacja nawiązana w tym formacie przetrwała próbę czasu, ale w ostatniej edycji poznaliśmy parę, która ma na to szanse. Niedawno w sieci pojawił się poruszający wpis Marka.

Fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” prod. TVN
05.03.2024 15:21 “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Tak Piotr podsumował relacje z byłą

Wśród programów randkowych, które są uważnie śledzone przez telewidzów, znajduje się między innymi format „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Już wkrótce fani będą mogli obejrzeć jubileuszową, dziesiątą odsłonę produkcji, w której uczestnicy poznają swoich dobranych przez ekspertów małżonków przed samym ołtarzem, a po pewnym czasie decydują, czy chcą nadal kontynuować swój związek, czy się rozwieść. Jeden z uczestników przerwał milczenie na temat kulis programu. 

Agnieszka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
23.02.2024 17:08 Agnieszka ze "ŚOPW" ujawniła największą zagadkę programu

Program telewizyjny polegający na dobieraniu osoby w pary przez ekspertów na podstawie wyglądu i osobowości ma różne opinie. Niektórzy uważają, że zawieranie ślubu z osobą, której się nie zna, jest czymś co najmniej kontrowersyjnym. Niewielu parom udało się przetrwać próbę czasu po “Ślubie od pierwszego wejrzenia”, jednak jedna z nich jest razem już od około czterech lat. Agnieszka Łyczakowska-Janik zamierza zdradzić kulisy powstawania show.

Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą, fot. Instagram/agnieszka_lyczakowska
07.02.2024 17:14 Bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z przykrą diagnozą

Jednym z telewizyjnych formatów, w których uczestnicy szukają miłości, jest „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Uczestnicy zdają się w nim na doświadczenie ekspertów i poślubiają osoby, które poznają dopiero w chwili ślubu. Po pewnym czasie spędzonym razem decydują, czy chcą kontynuować swoje małżeństwo, czy się rozwieść. 

Kornelia, mama Marka, Marek; Ślub od pierwszego wejrzenia
28.11.2023 12:15 Teściowa zrujnowała im związek?! Druzgocące doniesienia o Marku i Kornelii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, jaka jest prawda

Tydzień temu zakończyła się 9. edycja programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Pomimo tego, iż widzowie widzieli, jak niektórym parom udało się zbudować pozornie trwałą i szczęśliwą relację, w rzeczywistości od momentu nagrań do chwili emisji w życiu młodych małżeństw dużo się zmieniło. Wiele osób zastanawiało się, jaki los ostatecznie spotkał związek Kornelii i Marka. Widzowie pamiętają, że teściowa dała im popalić. Czy parze udało się mimo wszystko uratować małżeństwo?

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała radosne wieści
24.11.2023 22:12 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Sezon dopiero się zakończył, a tu takie radosne wieści! "Piękna po mamie"

Uczestniczka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” właśnie podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Niedługo po finałowym odcinku programu Aneta Żuchowska pokazała światu swoje małe wielkie szczęście.

ślub od pierwszego wejrzenia Krzysztof, Magada
22.11.2023 18:32 “Ślub od pierwszego wejrzenia”: Krzysztof przekazał druzgocące wieści. To przecież miał być żart

9. edycja programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” zakończyła się w zaskakujący sposób. Do czasu zakończenia emisji show jego uczestnicy nie mogli zdradzać, jak dalej potoczyły się ich historie. Krzysztofowi i Magdzie udało się pokonać przeciwności losu na ekranach, jednak czy ich małżeństwo przerwało próbę czasu? Uczestnik właśnie uchylił rąbka tajemnicy w tej sprawie.

Kinga, Marcin, ślub od pierwszego wejrzenia
15.11.2023 15:23 Pierwszy związek ze "ŚOPW" dobiegł końca? Te słowa nie pozostawiają złudzeń, będzie OSTRO!

Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” z niecierpliwością wyczekują emisji finałowego odcinka programu o parach, które w znalezieniu miłości zdają się na ekspertów. Dopasowane osoby poznają się dopiero w dniu ślubu, a na przestrzeni sezonu mają szansę się poznać i ocenić, czy chcą kontynuować relację, czy może zdecydować się na rozstanie. 

Aneta z "ŚOPW" pokazała zdjęcie córeczki
11.11.2023 19:39 Maleńka rączka w szpitalnym łóżeczku. Aneta ze "ŚOPW" pokazała zdjęcie 5-miesięcznej córeczki

Aneta Żuchowska, znana wszystkim z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie swojej ukochanej córeczki. Uczestniczka kontrowersyjnego reality show wyznała, że Hania kończy dzisiaj 5 miesięcy! Jeszcze niedawno gwiazda opowiadała o dramatycznych kulisach swojego porodu. 

Ślub od pierwszego wejrzenia
09.11.2023 14:11 Ostre zagranie w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka nie wytrzymała, nie przeszkodziły nawet kamery

Obecna edycja “Ślubu od pierwszego wejrzenia” zbliża się ku końcowi. Fani mają już wyrobione zdanie na temat par i większość z nich obstawiała, że Magda i Krzysztof zostaną małżeństwem po zakończeniu programu. Ostatnio nagrano jednak pewne spięcie między nimi. O co poszło?

Kinga, Marcin, Slub od pierwszego wejrzenia
08.11.2023 21:59 Awantura w "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka nie wytrzymała. Fani już wiedzą, że to koniec

Najnowsza, 9. edycja programu “Miłość od pierwszego wejrzenia” emitowana na TVN, dostarcza widzom bardzo dużo wrażeń. Ci z zapartym tchem śledzą losy par, które postanowiły związać się ze sobą na łamach show. Wśród nich zdecydowanie wyróżniają się Kinga i Marcin, choć nie w ten pozytywny sposób. Między młodym małżeństwem nieustannie zdaje się panować napięta atmosfera; dochodzi również do kłótni. O co poszło tym razem? Fani wieszczą rychły koniec tej relacji. 

Kornelia z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” trafiła na SOR, fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
08.11.2023 11:05 Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trafiła do szpitala. Smutne wieści uderzyły, jak grom

Najnowsza edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” powoli dobiega końca. Już wkrótce widzowie poznają odpowiedź na pytanie, które z par zdecydowały się kontynuować swoją relację, a które się rozwiodą. 

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnia prawdę o show
06.11.2023 15:19 Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wytrzymała. Ujawnia, co wie o programie. Porażające praktyki?

Marta Podbioł była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Teraz gwiazda ósmej edycji kontrowersyjnego reality show uchyliła rąbek tajemnicy i zdradziła, jakie praktyki są stosowane za kulisami programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia
02.11.2023 15:53 "Różowe okulary opadły". Zasmucające wieści o związku ulubieńców ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

W najnowszej edycji programu „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dość szybko wyłonili się faworyci publiczności. Okazali się nimi Magda i Krzysztof, którzy już na starcie spotkali się z przeciwnościami losu, ale przeszli przez nie z uśmiechem na ustach. Ich reakcja sprawiała, że wielu fanów sądziło, że to właśnie ich relacja przetrwa próbę czasu. 

Ślub od pierwszego wejrzenia
01.11.2023 13:02 "Ślub od pierwszego wejrzenia": Po tym, co stało się w ostatnim odcinku, fani nie mają litości dla Kingi. "Nie da się z nią pogadać"

Najnowsza edycja programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” wkracza już w decydujący etap. Pary zbliżają się do podjęcia decyzji o dalszym małżeństwie. W przypadku jednej z nich o happy end może być bardzo trudno. Tym bardziej po tym, co zaszło w ostatnim odcinku. Fani nie mają wątpliwości, kto jest problemem.

Marek z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” musi podjęć trudną decyzję, fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
19.10.2023 10:33 Dramatyczne sceny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Marek nie mógł powstrzymać łez, wyjawił rozpaczliwą prawdę

Fani chętnie śledzą losy bohaterów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym uczestnicy zdają się na decyzję ekspertów i poślubiają osobę, którą poznają dopiero przy ołtarzu. Już wkrótce widzowie dowiedzą się, czy utworzone w najnowszym sezonie pary zdecydują się kontynuować swoje relacje, czy może raczej się rozstaną. Niektórych czekają także inne poważne decyzje.

Ślub od pierwszego wejrzenia
18.10.2023 10:25 Wyrzucili go ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz na jaw wyszły niepokojące informacje o uczestniku

Widzowie “Ślubu od pierwszego wejrzenia” mieli już okazję podziwiać najskrajniejsze emocje wśród uczestników. Były chwile absolutnej radości, ale też często te, którym towarzyszył smutek i żal. Bójki jednak do tej pory jeszcze nie było. Aż do teraz.

radiowóz, uczestnik ślubu od pierwszego wejrzenia
17.10.2023 13:16 Ale chryja! Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyrzucony z programu. Powód jest dramatyczny, jak mógł...

W popularnych programach rozrywkowych, takich jak “Ślub od pierwszego wejrzenia”, rzadko zdarza się, by produkcja podjęła decyzję o wyrzuceniu uczestnika. Zwykle, gdy któryś z nich znika, oznacza to jego zgon bądź prywatne problemy, z powodu których sam postanowił się wycofać. Tym razem pewien mężczyzna dopuścił się skandalicznego zachowania, przez co jego przygoda ze “Ślubem od pierwszego wejrzenia” błyskawicznie się zakończyła. 

Widzowie nie wróżą przyszłości Kindze i Marcinowi, fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wrażenia”
11.10.2023 13:24 Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapłonęli gniewem! Koszmar, jak ocenili uczestniczkę, TO zrobiła

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” po raz kolejny stara się pomóc swoim uczestnikom w odnalezieniu drugiej połówki. Widzowie nie wszystkim wróżą jednak szczęśliwe zakończenie. 

Oburzenie w porgramie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
10.10.2023 09:49 "Ślub od pierwszego wejrzenia": spotykał się z modelką i teraz tak OBJECHAŁ partnerkę. Widzowie zbulwersowani

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” od samego początku budzi skrajne emocje telewidzów. Ostatnie odcinki wywołały jednak niemałe oburzenie, a to wszystko z powodu zachowania jednego z uczestników. Mężczyzna nie był zachwycony wyglądem swojej nowej żony.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Magda zdradziła zakończenie jej związku, fot. Instagram/narzeczona_kryzysowa
24.09.2023 21:44 Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w SZOKU?! Po tym, co zobaczyli na profilu uczestniczki wszystko jasne

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” wrócił z kolejnym sezonem. Serca widzów w krótkim czasie podbiła jedna z par, która poznała się dopiero na ślubnym kobiercu. Czyżby uczestniczka niechcący zdradziła zakończenie programu?

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Marta padła ofiarą niewybrednych komentarzy, fot. kadr z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”
23.09.2023 17:53 W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nazwał ją MORTADELĄ. To był skandal... Teraz pokazała, jak wyglądała kiedyś. Szok

Marta Podbioł zyskała popularność jako jedna z uczestniczek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kobieta stanęła na ślubnym kobiercu z poznanym w show Maciejem, ale para nie zdecydowała się na kontynuowanie swojego małżeństwa po zakończeniu programu. 

Ślub od pierwszego wejrzenia
22.09.2023 10:48 Kompletne zawirowanie w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", Krzysztof nie wytrzymał, to MANIPULACJA?!

Poznaliśmy już wszystkie trzy pary, które będą pracowały na udane małżeństwo w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Choć każda z nich pojawiła się dopiero w jednym odcinku, już pojawiły się pewne zastrzeżenia dotyczące montażu. Wystosował je Krzysztof, programowy mąż Magdy.

Ślub od pierwszego wejrzenia
21.09.2023 15:09 Co za SROGA sytuacja. Uciekł z wesela! Takie rzeczy w nowym "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Poznaliśmy już wszystkie trzy pary nowego sezonu programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Już można wstępnie stwierdzić, które ze świeżo upieczonych małżeństw ma szanse na wielką miłość. Póki co zbyt wielu pozytywów nie widać po relacji Marcina i Kingi.

świeczka, Trisha Stratford
18.09.2023 16:55 Nie żyje gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani nie mogą w to uwierzyć, kondolencje płyną z całego świata

“Ślub od pierwszego wejrzenia” znalazł zwolenników na całym świecie. Samotne osoby, które chcą spróbować dać sobie szanse na miłość, tłumnie zgłaszają się do programu, a widzowie pilnie śledzą ich poczynania. Teraz wielu z nich pogrąży się w żałobie, ponieważ właśnie przekazano łamiące wieści o jednej z bohaterek ogólnoświatowego formatu.

Nowe fakty o uczestniczce ŚODP
16.09.2023 21:35 "ŚOPW": Zdumiewające, co fani odkryli na temat uczestniczki. Zapewniała, że szuka miłości

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku wzbudza ogromne emocje i skrajne opinie wśród internautów. Teraz na jaw wyszły kolejne kontrowersyjne informacje na temat jednej z uczestniczek. Czy to możliwe, że Kornelia wcale nie przyszła do show, aby odnaleźć prawdziwą miłość?