Lifestyle.Lelum.pl > Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Dominika, Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
24.04.2024 11:00 Partnerka Hakiela odniosła się do słów o Cichopek. Odważnie

Związek Marcina Hakiela i Dominiki rozkwita. Para chętnie okazuje sobie uczucia, a kobieta do niedawna wspierała swojego partnera w udziale w programie Polsatu. Obserwatorzy wciąż jednak żyją ciekawością dotyczącą byłego małżeństwa tancerza z Katarzyną Cichopek. Sama Dominika przekonała się o tym na własnej skórze.

Dagmara Kaźmierska
21.04.2024 20:18 Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała

W czwartek, 18 kwietnia 2024 roku Dagmara Kaźmierska poinformowała za pomocą social mediów, że odchodzi z programu “Taniec z Gwiazdami”. Fani tanecznego show, a także internauci nie byli zachwyceni tą decyzją. W niedzielę tak produkcja TzG się zachowała w sprawie “Królowej życia”.

Marcin Hakiel, Dominika Serowska
19.04.2024 16:04 Na live padło niezręczne pytanie. Hakiel nagle ucichł

W czwartek gruchnęła zaskakująca wiadomość, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel rezygnują z dalszego udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Tego samego dnia transmisję na żywo poprowadził choreograf, który uchylił rąbka tajemnicy między innymi na temat swojej tanecznej partnerki, a także udziału w show Polsatu. W pewnej chwili zrobiło się jednak niezręcznie, ponieważ jedno z pytań niejako dotyczyło Katarzyny Cichopek.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Fot. KAPiF, Instagram/marcinhakiel
18.04.2024 17:20 Nie tylko żebro. Hakiel wyjawił przykre kulisy treningów z Kaźmierską

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła fanów programu “Taniec z Gwiazdami” swoją rezygnacją z udziału w kolejnych odcinkach. Jej problemy zdrowotne nie były tajemnicą od początku trwania programu, ale ostatecznie sprawiły, że nie była w stanie kontynuować treningów. Marcin Hakiel zdradził, jak wyglądała współpraca z gwiazdą programu “Królowe życia”. 

Kaźmierska i Pavlović
18.04.2024 15:21 Nieoficjalnie: Wiemy, kto zastąpi Kaźmierską w TzG

Gruchnęła wiadomość, która zszokowała wielu widzów programu “Taniec z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska, która ku zaskoczeniu wielu miło słabych not przechodziła do kolejnych odcinków, zrezygnowała z dalszego udziału w show Polsatu. Pojawiły się nieoficjalne informacje, kto może zająć jej miejsce.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 18:40 Hakiel nie chce mieć nic wspólnego z aferą Kaźmierskiej. Ma dosyć?

Program “Taniec z Gwiazdami” znalazł się w ogniu krytyki internautów. Wszystko z powodu występów Dagmary Kaźmierskiej, które zdaniem fanów show nie powinny zapewnić jej awansu do kolejnych odcinków. Teraz głos w sprawie zabrał jej taneczny partner — Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel
15.04.2024 20:00 Hakiel zareagował na werdykt w TzG. Mina bezcenna. Szybko zerknął w tłum

Za nami kolejny odcinek kultowego programu “Taniec z Gwiazdami”. Ostatnie wydanie tanecznego formatu obfitowało w masę wrażeń i emocji. Do dzisiaj nie milkną głosy na temat tego, kto awansował do kolejnego odcinka. Werdykt zszokował nawet Marcina Hakiela, który natychmiast spojrzał na widownię.

Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 10:10 Widzowie TzG są wściekli. Kaźmierska traci w ich oczach: "Brak szacunku"

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i kontrowersji. Po raz pierwszy pary miały za zadanie zaprezentować na parkiecie dwie choreografie. Niestety, nie wszyscy sprostali temu wyzwaniu. Dagmara Kaźmierska znalazła się w ogniu krytyki internautów.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, jurorzy
14.04.2024 22:44 Padła najniższa nota w historii "Tańca z gwiazdami": 7 punktów

Za nami kolejny odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. To wyjątkowy odcinek, bowiem każda para wystąpiła dwa razy. Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel wykonali quickstepa oraz Broadway jazz. Te tańce nie zachwyciły jurorów.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
14.04.2024 19:53 Kaźmierska i Hakiel spędzają ze sobą dużo czasu. Tak ćwiczą do TzG

Już dziś Dagmara Kaźmierska i Harcin Hakiel ponownie zatańczą w “Tańcu z Gwiazdami”. Tak przygotowywali się do kolejnego odcinka i aż dwóch układów.

Kaźmierska i Hakiel
13.04.2024 11:28 Tak nazywali Kaźmierską w więzieniu. Już wtedy pokazała, jaka jest?

Dagmara Kaźmierska przeżywa właśnie szczyt swojej popularności. Udział w Tańcu z Gwiazdami uczynił z niej supercelebrytkę. Media w Polsce co chwilę ujawniają o niej nowe rewelacje. Czego tym razem się o niej dowiedzieliśmy?

Dagmara Kaźmierska
09.04.2024 21:17 Kaźmierska została wezwana na dywanik? Produkcja TzG ma zastrzeżenia

Występ Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z Gwiazdami” od samego początku budzi ogrom kontrowersji w sieci. Najwięcej oburzeń wywołał ostatni odcinek show, w którym królowa życia awansowała do kolejnego wydania formatu, chociaż wielu z fanów sugerowało, że to właśnie ona powinna pożegnać się z programem. Teraz gwiazda miała zostać wezwana na dywanik producentów.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
09.04.2024 16:18 Hakiel zmaga się z poważną kontuzją. Znowu trafił do specjalisty

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. Jak się okazało, Marcin Hakiel, który tańczy w parze z Dagmarą Kaźmierską, trafił do specjalisty. Sytuacja wygląda poważnie. Co dokładnie się stało?

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"
08.04.2024 11:17 Partnerka Hakiela pojawiła się na widowni TzG. Ciężko było oderwać od niej wzrok

Marcin Hakiel tworzy szczęśliwy związek z nową ukochaną, Dominiką. Kobieta dzielnie wspiera tancerza w kolejnych odsłonach „Tańca z Gwiazdami”. U boku partnera pojawiła się również przy okazji 6. odcinka popularnego programu. To, jak się zaprezentowała, wzbudziło niedowierzanie i mieszane reakcje fanów.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
03.04.2024 15:15 Kaźmierska o Hakielu: ”To jest dramat”

W Niedzielę Wielkanocną fani programu "Taniec z Gwiazdami” mogli obejrzeć 5. odcinek rywalizacji celebrytów o Kryształową Kulę. Ku zaskoczeniu wielu osób, Dagmara Kaźmierska, która od początku zbiera najniższe noty od jurorów, otrzymała awans do kolejnego odcinka.

Marcin Hakiel, Dominika
01.04.2024 21:32 Partnerka Hakiela pokazała test ciążowy. A wynik?

Marcin Hakiel od kilku miesięcy tworzy związek z Dominiką. Para coraz odważniej publikuje w swoich mediach społecznościowych, ciesząc się swoją relacją. Kobieta wspiera również tancerza podczas jego zmagań na parkiecie popularnego programu. Jednak dzisiejsza publikacja pary na Instagramie wzbudziła szczególne emocje.

Dagmara Kaźmierska Marcin Hakiel
31.03.2024 21:38 Taniec z Gwiazdami: Dagmara Kaźmierska dała popis. Jurorzy tak go ocenili

To kolejny odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”, który jak zwykle przynosi wiele emocji. To za sprawą wyjątkowych celebrytów, do których należy między innymi Dagmara Kaźmierska. Królowa życia, pomimo uzyskiwania niskich not, prześlizguje się do kolejnych odcinków dzięki głosom fanów. Jak jej dziś poszło?

Marcin Hakiel, Dominika
29.03.2024 12:54 Partnerka Marcina Hakiela straciła cierpliwość. Mocna odpowiedź pojawiła się w sieci

Marcin Hakiel promienieje u boku ukochanej Dominiki i wcale nie zamierza kryć się ze swoim szczęściem. Na profilu tancerza na Instagramie można znaleźć wiele wspólnych zdjęć, na których zakochani pozują w mniej lub bardziej odważnych pozach. Jednak ostatnie fotografie pary bardzo nie przypadły do gustu internautom. Głos w sprawie zabrała nawet sama Dominika. 

Marcin Hakiel
28.03.2024 18:32 Hakiel nie będzie mógł liczyć na bezpośrednie wsparcie dzieci w TzG

Marcin Hakiel po długiej przerwie powrócił do “Tańca z Gwiazdami”. Tancerz partneruje w programie Dagmarze Kaźmierskiej, która co prawda nie jest czarnym koniem zmagań o Kryształową Kulę, jednak cieszy się ogromną sympatią i wsparciem publiczności. Każdy odcinek z udziałem pary budzi wiele emocji, ponieważ nie zdobywają oni zbyt wysokiej liczby punktów od jury, a ich dalsza obecność w show jest uzależniona od głosów widzów. W tym bez wątpienia stresującym okresie Marcina Hakiela wspierają z trybun jego najbliżsi, dzieci oraz partnerka. Czy podczas nadchodzącego odcinka tancerz będzie musiał poradzić sobie sam?

Marcin Hakiel, Dominika
27.03.2024 17:16 Ukochana Hakiela już wybrała imiona dla dzieci?! Na jednym się nie skończy

Zawirowania i zmiany w życiu prywatnym Marcina Hakiela śledziła cała Polska. Tancerz, który dał się poznać szerzej publiczności w “Tańcu z Gwiazdami”, przez 14 lat był mężem Kasi Cichopek. Teraz tworzy pewną i szczęśliwa relacją z Dominiką. Kobieta ma świetny kontakt z jego regularnie pokazuje się publicznie u jego boku, w dodatku wspiera go za kulisami tanecznego show, w którym Hakiel występuje razem z Dagmarą Kaźmierską. Wiele wskazuje na to, że prywatnie parze również się układa prywatnie. Dominika właśnie zdradziła w swoich mediach społecznościowych imiona dla dzieci!

Marcin Hakiel, Dominika, Katarzyna Cichopek
25.03.2024 15:37 Pierwsze tak stanowcze słowa ukochanej Hakiela o Cichopek

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli w małżeństwie przez czternaście lat. Miłość nawiązana na parkiecie okazała się jednak nie być tak silna, bowiem w 2022 roku zdecydowali się na rozwód. Dziś tancerz pojawia się na salonach z nową partnerką, która ma konkretną opinię o byłej żonie Marcina Hakiela.

Dagmara Kaźmierska
24.03.2024 21:35 Zbyt wulgarnie?! Kaźmierska rozgrzała parkiet do czerwoności

Właśnie miliony widzów zasiadło przed telewizory, aby obejrzeć kolejny odcinek 14. edycji programu “Taniec z Gwiadami”. Nie jest tajemnicą, że wielu z nich czeka na ten jeden występ. Za nami rumba w wykonaniu Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Było za gorąco?

Dagmara Kaźmierska
22.03.2024 16:23 Kaźmierska niebawem odpadnie z "TzG"?! Celebrytka ma szczegółowy plan, a Hakiel?

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najczęściej omawianych gwiazd najnowszej edycji programu „Tańca z Gwiazdami”. Jak dotąd wyemitowano trzy odcinki, a już w najbliższą niedzielę widzowie będą mogli śledzić kolejny. Jak tym razem pójdzie „królowej życia”? 

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska i reszta na treningu
20.03.2024 16:32 Hakiel powoli się rozkręcał, ale wtedy wparował ON z bananem

Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska wciąż mają szansę na Kryształową Kulę! Wszystko dzięki życzliwości widzów, którzy chętnie oddają głos na swoich ulubieńców. Para intensywnie trenuje, aby w najbliższą niedzielę zaprezentować się przed jurorami i fanami w jak najlepszej formie. Jednak takiej formy treningu nikt się nie spodziewał. To się robi podczas ćwiczeń?

Marcin Hakiel, Dominika Serowska, Katarzyna Cichopek
18.03.2024 17:52 Partnerka Marcina Hakiela wprost o relacji z Kasią Cichopek

Marcin Hakiel jest ostatnio na fali wznoszącej. Awansuje do kolejnych odcinków programu „Taniec z Gwiazdami”, a do tego dobrze układa mu się z Dominiką, z którą już wkrótce podejmie kolejne kroki w ich związku. Teraz jego partnerka ujawniła, co sądzi o jego byłej żonie. 

Dagmara Kaźmierska, Conan
18.03.2024 07:44 Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”, podczas którego mogliśmy podziwiać umiejętności kolejnych uczestników. Jedną z najbarwniejszych par tej edycji bez wątpienia jest Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas ich występu.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Ewa Kasprzyk
17.03.2024 22:01 Tak jurorzy ocenili Kaźmierską i Hakiela. Dobrze radzą sobie w "Tańcu z Gwiazdami"?

Trwa trzeci odcinek programu “Taniec z Gwiazdami”. Jedenaście par, które wciąż walczy o Kryształową Kulę, stanęło na wysokości zadania i stara się zrobić wszystko, aby stanąć na podium. Wśród nich wciąż możemy oglądać występy Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, którzy tym razem wyjątkowo zaskoczyli jurorów.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska
15.03.2024 08:11 Hakiel wiele robi dla Kaźmierskiej. Nie ma oporów nawet przed takim gestem

Program „Taniec z Gwiazdami” trwa w najlepsze. Już w najbliższy weekend widzowie będą mogli śledzić 3. odcinek najnowszej edycji, w którym na parkiecie ponownie pojawią się Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska. Para może liczyć na ogromne wsparcie fanów celebrytki. „Królowa życia” intensywnie przygotowuje się do kolejnych odcinków. Marcin Hakiel znalazł sposób, by ja motywować.