Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Weroniki Książkiewicz ma 62 lata. Para wzięła już dwa śluby
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.06.2024 17:22

Mąż Weroniki Książkiewicz ma 62 lata. Para wzięła już dwa śluby

Weronika Książkiewicz
Fot. KAPiF, instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Okazuje się, że Weronika Książkiewicz już od jakiegoś czasu jest po ślubie. Gwiazda właśnie potwierdziła sensacyjne doniesienia, które od jakiegoś czasu krążyły w sieci. Jej wybrankiem jest 62-letni Heskel Nathaniel, który pochodzi z Izraela. Co jeszcze wiadomo na temat mężczyzny? 

Weronikę Książkiewicz spotkała tragedia

Choć w ostatnim czasie w życiu Weroniki Książkiewicz wydarzyło się wiele wspaniałych chwil, nie zabrakło również tych trudnych i bolesnych. Jej były partner, a jednocześnie ojciec jej syna, Borysa, nagle zmarł. W nocy z 10 na 11 czerwca “Świat Gwiazd” przekazał te łamiące wieści. Aktorka nie potwierdziła tych wieści, jednak należy zaznaczyć, że jest znana z tego, że rzadko kiedy wypowiada się na tematy prywatne.

Krzysztof Latek miał zaledwie 59 lat, był aktywny i nic nie wskazywało na to, by jego stan zdrowia miał się nagle pogorszyć. Jego odejście okazało się szokiem dla wszystkich bliskich.

Krzysztof sprawiał wrażenie zdrowego mężczyzny. Weronika jest w szoku. Wspiera ją przyjaciółka, Marta Dąbrowska (aktorka m.in. „Barw szczęścia” - red.). Najtrudniejsze było dla Weroniki powiadomić syna. Borys ma dopiero 14 lat, potrzebuje taty – wyznała w wywiadzie z portalem anonimowa znajoma aktorki.

Mieszkanie Roxie Węgiel i Kevina robi wrażenie. Uwagę zwracają dwa szczegóły w sypialni Wieniawa rozstała się z Rozbickim. Z trudem to wyjawiła. Emocje wzięły górę

Weronika Książkiewicz wzięła ślub

Niedługo po tej tragedii, gruchnęły o wiele bardziej pozytywne wieści. Ponieważ aktorka rzadko opowiada o życiu prywatnym, plotki o tym, że wyszła za mąż, wywoływały wiele emocji. 18 czerwca “Świat Gwiazd” poinformował, że zgodnie ze słowami źródła portalu, aktorka i jej ukochany, Heskel Nathaniel, wzięli symboliczny ślub we wrześniu w Izraelu. Swój związek małżeński sformalizowali jednak dopiero 21 marca, czyli w tym samym dniu, w którym Książkiewicz obchodziła 43. urodziny.

Towarzyszyli im tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. To była kameralna uroczystość. Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych – powiedziała znajoma gwiazdy w rozmowie z portalem.

Dodatkowo “Pudelek” poinformował, że w KRS aktorka funkcjonuje już pod zmienionym nazwiskiem: Książkiewicz-Nathaniel. Plotki ostatecznie potwierdziła sama zainteresowana w programie "Ewa i jej goście" w TVP3.

Nigdy o tym głośno nie mówiłam oficjalnie. Nikt nie wie. Jestem szczęśliwą mężatką. Stało się to całkiem niedawno. We wrześniu mieliśmy pierwszy ślub — taką ceremonię duchową. A teraz w marcu cywilną, w dniu moich urodzin, 21 marca. Także już jestem po dwóch ślubach i nikt nie wiedział. Ludzie uszanowali moją prywatność, bo byłam na planie dużego serialu, ślub był w Izraelu. Na szczęście zdążyliśmy bezpiecznie wrócić do Polski, zanim wybuchła wojna. Na planie wszyscy wiedzieli, ale uszanowali to (...) Po czterdziestce spotkałam miłość swojego życia – opowiedziała. 

Weronika Książkiewicz (2).jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Od niego zaczęła się afera wokół Zalewskiego. Wyjawił kolejne szczegóły

Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz?

Według medialnych doniesień aktorka związała się ze swoim ukochanym na chwilę przed wybuchem pandemii. Był to okres niesprzyjający rozwijaniu relacji, ponieważ zostali rozdzieleni ze względu na obostrzenia panujące wówczas na całym świecie. W tym trudnym czasie Książkiewicz znalazła światełko nadziei — była pewna, że jeśli uda im się przetrwać, to już zawsze będą razem i nic ich nie rozdzieli.

Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna. Próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc, strasznie tęsknię. HEZI, you are my treasure, I miss you so much.... Naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też został tak rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy nas na wieki – pisała na Instagramie.

Co wiadomo o mężu Weroniki Książkiewicz? Heskel Nathaniel przyszedł na świat w 1962 roku w Izraelu. W Londynie studiował zarządzanie i administrację w biznesie. W 1992 roku wyjechał do Berlina. Tam działa jako przedsiębiorca i dyrektor w branży nieruchomości. Ze swoją przyszłą żoną miał poznać się wiele lat później. Według informacji opublikowanych przez “Świat Gwiazd” to właśnie on miał przekonać polską aktorkę do kolejnego ślubu.

Ślub był jego pomysłem. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nie najlepsze przejścia z mężczyznami – ujawniła informatorka portalu.