Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szczęsny dla niej stracił głowę przed Mariną. Tak wygląda jego była
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.06.2024 17:26

Szczęsny dla niej stracił głowę przed Mariną. Tak wygląda jego była

Wojciech Szczęsny partnerka
fot. KAPIF

Nie jest tajemnicą, że Wojciech Szczęsny od lat związany jest z Mariną Łuczenko. Zanim jednak bramkarz odnalazł swoją miłość, przez długi czas był w medialnym związku z inną piękną kobietą. Co dzisiaj dzieje się w jej życiu?

Wojciech Szczęsny jest w szczęśliwym związku z Mariną Łuczenko

Związek bramkarza naszej reprezentacji i piosenkarki od samego początku budził mnóstwo emocji internautów. Zakochani nie tylko wydają się nie widzieć poza sobą świata, ale też stworzyli naprawdę piękną rodzinę. Wspólnie wychowują synka Liama, a niedługo na świecie pojawi się ich kolejna pociecha.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko bardzo chronią swoją prywatność, ale w niektórych wywiadach ujawniają kulisy swojego poznania, czy życia osobistego. Mało kto wie, że zanim sportowiec poznał matkę swoich dzieci, był w innym długim związku z Sandrą Dziwiszek. Co dzisiaj słychać u dziewczyny?

Kurska nie gryzła się w język. Pogrążyła ekipę TVP w jednym zdaniu Majdan bez hamulców. Nie miał pojęcia, że wszystko idzie na żywo

Wojciech Szczęsny był w związku z Sandrą Dziwiszek

W przeszłości o dziewczynie było bardzo głośno, a to wszystko za sprawą jej licznych talentów. Sandra Dziwiszek nie tylko poświęcała się sportowi i marzyła o występie na Igrzyskach Olimpijskich, ale też próbowała swoich sił w aktorstwie. Finalnie jednak nie obrała żadnej z tych dróg, lecz polski show-biznes nie mógł o niej zapomnieć. Wszystko z powodu związku z Wojciechem Szczęsnym.

Para poznała się na jednej z imprez jeszcze w czasach licealnych. W tamtym okresie Wojciech Szczęsny był zawodnikiem Arsenalu Londyn, a jego kariera rozwijała się w zaskakująco szybkim tempie. Z tego powodu zakochani mieli dla siebie coraz mniej czasu, a media zaczęły coraz częściej pisać o jego pięknej partnerce.

Od kiedy Wojtek został podstawowym bramkarzem Arsenalu i reprezentacji Polski, nasze spotkania są coraz rzadsze. Jeszcze rok, dwa lata temu był w Warszawie co tydzień. Teraz niestety ma tylko jeden dzień wolny co dwa, trzy tygodnie. Staram się go odwiedzać, ale mam także swoje obowiązki i szkołę. Teraz częściej rozmawiamy przez telefon lub Skype'a. Ja staram się go odwiedzać możliwie jak najczęściej. Po maturze chcę studiować w Londynie, więc w końcu będziemy blisko siebie

szczęsny dziwiszek 3.jpg
Wojciech Szczęsny był w związku z Sandrą Dziwiszek, fot. KAPIF
szczęsny dziwiszek 2.jpg
Wojciech Szczęsny był w związku z Sandrą Dziwiszek, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: o której godzinie gra dzisiaj Polska? Co jak przegramy?

Czym obecnie zajmuje się była ukochana Wojciecha Szczęsnego?

W 2012 roku media obiegła wieść o rozstaniu pary. Internauci zainteresowali się tym, gdy w sieci pojawiły się zdjęcia Sandry Dziwiszek ze studniówki, na której nie było z nią Wojciecha Szczęsnego. Ponoć powodem ich rozstania miał być flirt bramkarza z inną kobietą, jednak nigdy nie zostało to oficjalnie potwierdzone.

Obecnie była dziewczyna piłkarza przeszła ogromną metamorfozę. Jak wiadomo, dziewczyna jest obecnie w związku z innym sportowcem — Nicholasem Latifim. Jeszcze więcej niż o kanadyjskim kierowcy wyścigowym mówi się o jego ojcu, czyli biznesmanie, którego majątek szacowany jest na około 27 mld dolarów.

szczęsny dziwiszek 1.jpg
Czym obecnie zajmuje się była ukochana Wojciecha Szczęsnego?, fot. KAPIF