Lifestyle.Lelum.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki do wzięcia Karina
23.05.2023 11:38 Karina z "Chłopaków do wzięcia" pięknie się umalowała i ujawniła całą prawdę o swoim uczuciowym życiu

Karina Koch jest jedną z popularnych bohaterek programu „Chłopaki do wzięcia”. Do niedawna kobieta rozwijała swoją relację z Grzegorzem, ale poinformowała, że już nie są razem. Jak ujawniła, powodem rozstania była zazdrość. Karina nie była jednak singielką długo, ponieważ już znalazła nowego adoratora. I choć jak przyznaje, dają sobie nawzajem dużą wolność, nowa relacja ma na nią ogromny wpływ. 

Młode Wilki feat. RYSIEK SZCZENA „Piękna jak róża”
22.05.2023 13:19 Oszałamiający występ Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" i jego pięknej ukochanej u boku gwiazd disco polo. Tańczyli i śpiewali

Ryszard Dąbrowski, czyli „Szczena” z „Chłopaków do wzięcia” sprawdził się na nowym polu. Poza występem w telewizyjnym programie i specjalnym udziale w show „Dżentelmeni i wieśniacy”, mężczyzna wystąpił także w teledysku zespołu Młode Wilki. W klipie do utworu „Piękna jak róża” towarzyszyła mu ukochana.

Henio
21.05.2023 19:04 Henio z "Chłopaków do wzięcia" zrobi wszystko dla Marysi. Opowiedział o wypadku podczas zbierania jabłek

Henio to poczciwy rolnik z programu “Chłopaki do wzięcia”, który jakiś czas temu po uszy zakochał się w Marysi. W ostatnim odcinku jego partnerka musiała wyjechać, a sam bohater show mocno to przeżył. Przy okazji opowiedział też o przykrej sytuacji z przeszłości.Okazuje się, że jakiś czas temu Henio doznał wypadku, który mógł się nawet skończyć tragicznie. Jak do niego doszło?

Bartosz, Chłopaki do wzięcia
20.05.2023 20:09 "Chłopaki do wzięcia": Spędzali razem każdą chwilę, ich szczęście przerwała tragedia. "Zmarła po dwóch tygodniach"

W najnowszym odcinku “Chłopaków do wzięcia” poznajemy historię Bartłomieja. Mężczyzna zgłosił się do programu, licząc na to, że los w końcu przyniesie mu szczęście w miłości, o której marzy. Koniec poprzedniej relacji był dla niego wyjątkowo trudny.Słuchając o doświadczeniach Bartłomieja, łzy same napływają do oczu. Śmierć ukochanej zmieniła jego podejście do życia.

„Chłopaki do wzięcia” Wiesiek
19.05.2023 22:57 Uwielbiany "chłopak do wzięcia" nie doczekał miłości. "Oficer Wiesiek" pozostał żywy w pamięci fanów

Wiesiek „Oficer” znany z programu „Chłopaki do wzięcia” jest jednym z bohaterów, których nie ma już wśród nas. Jego postać pozostaje jednak żywa w pamięci fanów. Informacja o śmieci mężczyzny obiegła media w styczniu 2020 roku. Jego spuścizna jednak wciąż jest dostępna i nadal bawi fanów programu. 

Chłopaki do wzięcia Szczena dom
19.05.2023 18:41 "Chłopaki do wzięcia": Szczena pojechał do swojego starego domu. Smutny widok. "Szkoda mamy"

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, jest jednym z najpopularniejszych – a na pewno najbardziej kontrowersyjnych – bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Ostatnio zdaje się nieco wychodzić na prostą. Mężczyzna spędził dwa lata w więzieniu, ale ostatnio wyszedł na wolność. Szczena odwiedził działkę, na której jeszcze nie tak dawno stał dom, w którym mieszkała jego mama. 

Ryszard Dąbrowski
19.05.2023 11:22 "Chłopaki do wzięcia": "Moja żonka". Szczena pokazał jak teraz wygląda jego ukochana, piękność absolutna

Ryszard Dąbrowski, szerzej znany jako Szczena, to prawdopodobnie najpopularniejszy, ale też najbardziej kontrowersyjny bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Jego ostatnia aktywność wskazuje, że nieco wyszedł na prostą. Jest nawet odpowiedzialny za metamorfozę swojej żony.W mediach społecznościowych pochwalił się efektami tego przedsięwzięcia. Jak teraz wygląda Joanna?

Jarek i Gosia, Chłopaki do wzięcia
17.05.2023 11:04 Chłopaki do wzięcia. Jarek nie spodziewał się tego przed kamerami. Żona wyciągnęła temat innej dziewczyny, musiał się tłumaczyć

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” nie spodziewał się, że randka z żoną w pizzeri skończy się na przesłuchaniu. Gosia posłała w jego kierunku serię niewygodnych pytań o poprzednią dziewczynę!Jarek musiał tłumaczyć się na wizji. Jak udało mu się wybrnąć z tej sytuacji nie do pozazdroszczenia?

Staś
16.05.2023 11:07 "Chłopaki do wzięcia": Oburzenie sięgnęło zenitu. Widzowie nie wytrzymali po słowach uczestnika, poszło o kobiety

W jednym z ostatnich odcinków programu “Chłopaki do wzięcia” Staś opowiedział o swoich bolączkach dnia codziennego. Te oczywiście związane są z brakiem partnerki, której usilnie szuka. Widzom nie spodobało się jednak to, do czego kobieta jest mu potrzebna.Rencista nie owijał bowiem w bawełnę i wprost mówił o tym, czego oczekuje od kobiety. Telewidzowie słusznie wypunktowali go w mediach społecznościowych

Marysia z "Chłopaków do wzięcia"
13.05.2023 09:19 "Chłopaki do wzięcia": Marysia ma wielki bagaż życiowy. Opowiedziała o piekle, które przeszła

Marysia z “Chłopaków do wzięcia” nie bez powodu jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek kontrowersyjnego reality show. Teraz kobieta ujawniła, jak traktował ją były mąż. Szczegóły wyciskają łzy.Gwiazda kultowego programu postanowiła powrócić pamięcią do swojej przeszłości i małżeństwa z Heniem. Poruszona Marysia wyznała, jaki tak naprawdę był jej były mąż za zamkniętymi drzwiami.

Szczena Chłopaki do wzięcia
08.05.2023 20:39 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zasiał ziarno ciekawości. Jest w związku z Joanną?

Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia” zaskoczył fanów swoim najnowszym nagraniem na TikToku. Czy to możliwe, że gwiazdor reality show znów powrócił do swojej ukochanej Joanny Wielochy?Jakiś czas temu uwielbiany przez fanów uczestnik reality show trafił do więzienia i słuch o nim zaginął. Teraz wygląda na to, że mężczyzna powrócił do rodziny, a co więcej dał kolejną szansę matce swojego syna. Przynajmniej na to wskazuje jego ostatnie nagranie.

Chłopaki do wzięcia Zygmunt
07.05.2023 10:41 Przykre, jak fani wyśmiali ubiór Zygmunta z "Chłopaków do wzięcia"

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością, a wielu Polaków chętnie śledzi losy jego bohaterów także poza anteną. Produkcja doczekała się jak dotąd 23 sezonów. Najnowszy z nich można oglądać od 9 kwietnia.W sieci pojawił się fragment jednego z odcinków z udziałem 65-letniego Zygmunta. Nie wszystkim do gustu przypadły jednak jego słowa… i koszula.

Chłopaki do wzięcia
05.05.2023 08:20 "Chłopaki do wzięcia": Szczena po 2 latach wyszedł z więzienia? Zmienił się, na widok jego twarzy można się zdziwić

Ogromne zmiany w życiu jednego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia". Media donoszą, że Ryszard "Szczena" Dąbrowski wyszedł z więzienia po dwóch latach.Nie da się ukryć, że Szczena jest jednym z najpopularniejszych bohaterów kultowego reality show. Teraz fani spekulują o tym, że mężczyzna odpokutował swoje winy i znów wyszedł na wolność. Dowodem ma być jedno nagranie.

Chłopaki do wzięcia
03.05.2023 14:31 Robert z "Chłopaków do wzięcia" znów z Zuzą? Widzowie jednak nie mogą się długo cieszyć z doniesień

Czy to możliwe, że Robert i Zuzia z programu "Chłopaki do wzięcia" znów są szczęśliwie zakochani? W ostatnim odcinku uczestnicy zachowywali się jak świeżo upieczona para, a jeszcze niedawno przeżywali poważny kryzys.Jakiś czas temu cały Internet żył kłótnią między Robertem i Zuzią, podczas którego mężczyzna publicznie oczerniał swoją partnerkę w sieci. Teraz jednak ich życie odmieniło się o 180 stopni.

Karina z "Chłopaków do wzięcia"
02.05.2023 20:21 "Chłopaki do wzięcia": Karina rozstała się z ukochanym, podała inny powód, niż każdemu się zdawało

Program “Chłopaki do wzięcia” przedstawił losy miłosne wielu osób. Zyskały one dzięki temu niemałą rozpoznawalność. Jedną z nich jest Karina Koch. W ostatnim odcinku przekazała ona widzom szokującą informację.Do niedawna kobieta rozwijała swoją relację z Grzegorzem. Od jakiegoś czasu jest to już nieaktualne. Karina podała wcześniej zaskakujący powód rozstania, a okazuje się, że prawda jest nieco inna.

Karina "Chłopaki do wzięcia"
02.05.2023 18:05 "Chłopaki do wzięcia": ale awantura, Karina wparowała do domu Stefana! "Zaniedbany", co za bałagan, na Aldonie nie została sucha nitka

Rodzeństwo Koch zyskało dużą rozpoznawalność dzięki programowi “Chłopaki do wzięcia”. Ostatnio Karina zrobiła Stefanowi niemałą awanturę. Oberwało się także jego partnerce - Aldonie.Karina weszła na ich domową siłownię, pod nieobecność zakochanych. To, co tam zastała przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Wszystko uwieczniła na filmiku i opublikowała w mediach społecznościowych. 

Chłopaki do wzięcia Jaruś Henio
01.05.2023 20:20 Jaruś z Gosią i Stefan z ukochaną zadzwonili do Henia. Radosne nowiny w "Chłopakach do wzięcia"

Program „Chłopaki do wzięcia” może poszczycić się dużą liczbą barwnych postaci. Wśród nich jest na przykład ulubieniec widzów, Jaruś, który znalazł szczęście u boku żony Gosi, Stefan, który od pewnego czasu jest związany z Aldoną oraz Henio, który związał się z Marysią. Córka Marysi niedawno pociągnęła ją za język, sprawiając, że ta przyznała się, że lubi Henia, a nawet go kocha. Czy para wkrótce przeniesie swoją relację na wyższy poziom?

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
01.05.2023 14:15 Karina z "Chłopaków do wzięcia" trenowała w różowym stroju. Ciężko było jej nie zauważyć

Karina z “Chłopaków do wzięcia” po raz kolejny zaskoczyła fanów. Na oficjalnym profilu na Facebooku zamieściła niezwykłą sesję, która przyciąga wzrok. Pozuje na tle pola i wygląda, jakby wracała wprost z treningu. Ubrana w obcisły różowy komplet, Karina eksponuje nienaganną figurę. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
29.04.2023 11:43 Takiej Kariny z "Chłopaków do wzięcia" jeszcze nie znaliśmy. Imponujące, czym zajmuje się "po godzinach"

Karina Koch, znana bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia”, w wolnym czasie nie próżnuje. W zapowiedzi nowego odcinka zaskoczyła widzów długo skrywanym talentem. Jej pasją jest rzeźbienie figurek, w które angażuje się całym sercem!Karina wyjawiła przed kamerami, jak wygląda proces twórczy w jej przypadku oraz co stanowi dla niej największe wyzwanie w rzeźbieniu na zamówienie.

Chłopaki do wzięcia
27.04.2023 08:13 Ukochana przekazała najnowsze wieści o związku z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia", ale nowina

Zaskakujące wieści z programu "Chłopaki do wzięcia". Ukochana Jarusia przekazała nowe informacje na temat związku z popularnym uczestnikiem reality show. Jeszcze niedawno cały Internet huczał od plotek na temat kryzysu w małżeństwie Jacka Mergnera. Teraz głos zabrała sama Gosia, która zapewniła, że fani nie mają powodów do zmartwień.

Chłopaki do wzięcia
26.04.2023 19:13 "Chłopaki do wzięcia": Pociągnęła Marysię za język, aż wreszcie wypaliła, co naprawdę sądzi o Heniu. Nigdy nie była tak szczera

Henio i Marysia to jedna z najbardziej lubianych par w popularnej serii “Chłopaki do wzięcia”. Są ze sobą już jakiś czas, jednak na łamach programu nie doczekaliśmy się poważnych deklaracji uczuć od żadnego z nich. Jednak gdy córka pociągnęła Marysię za język, doczekaliśmy się szczerych słów, których nie spodziewał się nikt!Marysia wyznała, co tak naprawdę czuje do Henia oraz jaki ma co do niego plan!

Marysia i Henio
25.04.2023 12:20 Córka Marysi wtrąciła się z radami dla matki, co pocznie Henio? Ich związek czeka próba

Marysia i Henio w ostatnim czasie stali się jedną z najpopularniejszych par w programie “Chłopaki do wzięcia”. Producenci zdecydowali się na tyle rozwinąć ich wątek, że teraz w show pokazała się nawet córka uczestniczki. Ta z miejsca postanowiła zaangażować się w relację mamy.Wszystko wskazuje na to, że relacja Marysi i Henia wejdzie na nowy etap. To dla nich wielka szansa, ale i spora próba.

Chłopaki do wzięcia Karina
24.04.2023 15:14 "Chłopaki do wzięcia": Karina przyjęła kwiaty od kolejnego adoratora. Fani już się pogubili

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" nie kryją swojego zaskoczenia. Karina Koch przyjęła kwiaty od kolejnego adoratora. Nie wszyscy są tym zachwyceni.Uczestniczka popularnego reality show pochwaliła się uroczą fotografią z nowym ukochanym. Internauci uważają, że dziewczyna za szybko zmienia swoich partnerów i delikatnie drwią z niej w komentarzach.

Chłopaki do wzięcia
23.04.2023 17:58 "Chłopaki do wzięcia": Pojawił się ogromny problem w ich małżeństwie. Jaruś i Gosia właśnie ujawnili wszystko przed kamerą

Jarek i Gosia to znana i lubiana para z popularnego show “Chłopaki do wzięcia”. Wzięli ślub nieco ponad rok temu i do tej pory wydawało się, że w ich związku wszystko jest w porządku. Niespodziewanie na światło dzienne wyszło nagranie, które wszystko zmienia!Z fragmentu najnowszego odcinka “Chłopaków” dowiadujemy się, że w małżeństwie Jarka i Gosi pojawił się spory problem. Czy parze uda się pokonać przeciwności?

Chłopaki do wzięcia
21.04.2023 12:25 "Chłopaki do wzięcia": Widzów poniosło, gdy zobaczyli, jak wygląda Karina. Posypały się komentarze

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" nie mają litości dla Kariny. Internauci śmieją się z kobiety, która nie mogła poradzić sobie z przejściem przez kałużę. Krytykują także jej ubrania.Fani reality show w końcu mieli okazję zobaczyć, jak wygląda wybranek Kariny Koch. Co ciekawe, zamiast na mężczyźnie skupili się na wyglądzie uczestniczki i mocno skrytykowali to, jak się zaprezentowała.

Aldona
20.04.2023 22:14 Aldona z "Chłopaków do wzięcia" ma dość, opowiedziała o tym, co musi znosić. "Nie mam już siły"

Od wielu lat bohaterem programu “Chłopaki do wzięcia” jest Stefan. Ten jakiś czas temu wreszcie znalazł miłość u boku Aldony, z którą spodziewa się dziecka. Niestety, kobieta nie może za bardzo cieszyć się z tego faktu, ponieważ boryka się z wielkim hejtem.Jak sama twierdzi, prowodyrką takiego stanu rzeczy ma być siostra Stefana, z którą jest poważnie skłócona.

Chłopaki do wzięcia Karina
19.04.2023 14:17 Karina z "Chłopaków do wzięcia" jest zakochana na zabój. O takiej miłości marzyła, poprzedni partnerzy myśleli tylko o jednym

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością. Jedną z bardziej rozpoznawalnych bohaterek jest Karina, która do show zgłosiła się razem z bratem, Stefanem. O mężczyźnie ostatnio zrobiło się głośno, gdy wraz z partnerką ogłosili, że spodziewają się dziecka. Także jego siostra po wielu perypetiach znalazła kogoś wyjątkowego, kto skradł jej serce. 

Marysia i Henio
19.04.2023 10:28 W "Chłopakach do wzięcia" pojawiła się córka Marysi. Bierze sprawy w swoje ręce. "Zrobimy rewolucję"

W ostatnim czasie najpopularniejszą parą w programie “Chłopaki do wzięcia” stali się Marysia i Henio. Producenci ewidentnie chcą ich wątek nieco rozszerzyć, bo w ostatnim odcinku pojawiła się córka bohaterki programu. Ma ambitne plany.Co prawda dorosła już pociecha Marysi nie została nawet przedstawiona z imienia, ale już dała się poznać jako rezolutna kobieta.