Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia": Szczena brzmi jak inna osoba. Fani porażeni, widok gwiazdora wywołuje współczucie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 25.09.2023 17:36

"Chłopaki do wzięcia": Szczena brzmi jak inna osoba. Fani porażeni, widok gwiazdora wywołuje współczucie

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena mocno podupadł na zdrowiu, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
„Chłopaki do wzięcia” – Szczena mocno podupadł na zdrowiu, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Ryszard Dąbrowski zasłynął jako jeden z uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Wśród nich jak i w sieci jest lepiej znany pod pseudonimem Szczena. Mężczyzna wrócił jakiś czas temu do mediów społecznościowych po dłuższej nieobecności spowodowanej przebywaniem w zakładzie karnym.

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena wrócił do mediów społecznościowych po wyjściu z więzienia

Szczena jest jednym z uczestników, którzy weszli w pewien zatarg z prawem. W czasie emisji programu „Chłopaki do wzięcia” była znany z tego, że dość łatwo pakował się w kłopoty. 

Fanów programu bardzo interesuje przyczyna ego pobytu w zakładzie karnym, ale Szczena nie porusza tego tematu. Sprostował jedynie, że jego pozbawienie wolności nie miało związku z sugerowaną przez widzów kradzieżą roweru mamy. Po wyjściu na wolność „Chłopak do wzięcia” założył nowe konto na TikToku, za pośrednictwem którego kontaktuje się z fanami. 

@szczena1234567

https://www.tiktok.com/@darioza?_t=8coTOw7T1Hm&_r=1

♬ dźwięk oryginalny - Ryszard Szczena Drań
Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

„Chłopaki do wzięcia” – utrata wagi Szczeny zaniepokoiła jego fanów

Wielki powrót Szczeny nastąpił w maju 2023 roku. Mężczyzna wyjechał do Holandii, gdzie znalazł pracę. Uczestnik „Chłopaków do wzięcia” miał przestać nadużywać alkoholu i chciał ściągnąć do siebie swoją rodzinę. Dość szybko stracił jednak zatrudnienie, ponieważ nie poradził sobie z nałogiem. 

Jakiś czas temu w wyglądzie Szczeny doszło do sporych zmian – Ryszard Dąbrowski zaniepokoił także swoich fanów. Mężczyzna odniósł się do sprawy podczas rozmowy z kanałem „TVreklama”, gdzie reklamował swoją nadchodzącą walkę w MMA VIP

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena mocno podupadł na zdrowiu

Uwagę fanów zwróciła wówczas znaczna utrata wagi przez Szczenę, który miał schudnąć aż 13 kilo, co przy jego budowie ciała było bardzo widoczne.  Jak wyjaśnił jego stan zdrowia wynikał z przebytej choroby. 

Ktoś mi napisał, że chyba byłem pod wpływem narkotyków, bo jakoś tak dziwnie wyglądam i coś ze mną jest nie halo. Nie, po prostu jestem jeszcze chory. Miałem delikatne zapalenie płuc. Dochodzę do siebie i dlatego tak wyglądam, jak wyglądam – zacytował jego słowa portal „RadioZET”.

To jednak nie wszystko. Nowe filmiki Szczeny opublikowane przez niego na TikToku pokazują, że mężczyzna wyraźnie podupadł na zdrowiu. W najnowszych filmikach wyraźnie słychać, że mężczyźnie zmienił się głos. Można także zauważyć, że stracił kilka zębów, w tym dolną jedynkę. 

Źródło: RadioZET

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!