Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Nie poznaliśmy Kariny! To najlepsza metamorfoza, jaką mogła sobie zafundować. Wywołała zachwyt
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.07.2023 15:26

"Chłopaki do wzięcia": Nie poznaliśmy Kariny! To najlepsza metamorfoza, jaką mogła sobie zafundować. Wywołała zachwyt

Karina z "Chłopaków do wzięcia" nie przypomina już samej siebie
Karina z "Chłopaków do wzięcia" nie przypomina już samej siebie, fot. YouTube/Samie1251; TikTok/@samsamantabohlen

Karina Koch od czasu swojego udziału w programie “Chłopaki do wzięcia” awansowała na jedną z największych gwiazd reality show w Polsce. Teraz ulubienica publiczności zafundowała sobie kolejną metamorfozę, która urzekła wszystkich internautów.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" cały czas poprawia coś w swoim wyglądzie

To już nie pierwszy raz, gdy uczestniczka popularnego reality show postanawia poprawić coś w swoim wyglądzie. Zaczęło się od wizyty u stomatologa i zadbania o swój uśmiech. Ta przemiana najbardziej przypadła do gustu fanom “Chłopaków do wzięcia”, którzy nie mogli przestać komplementować dziewczyny. 

Później Karina kilkukrotnie eksperymentowała ze swoją fryzurą. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zmian z włosami. Teraz siostra Stefana pochwaliła się całkowicie nową wersją siebie.

Na Sylwię Peretti spadł kolejny cios. Niewyobrażalne, co dzieje się po pogrzebie Patryka. To zbyt wiele

"Chłopaki do wzięcia": Karina urzekła swoją metamorfozą

Na Tiktoku króluje nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Karina prezentuje się w całkowicie nowym eleganckim wydaniu. Uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” ma na sobie piękną pastelową sukienkę w kwiaty, która idealnie eksponuje kilka jej tatuaży.

Dodatkowo fani natychmiast zwrócili uwagę na wieczorowy makijaż dziewczyny oraz jej ułożoną fryzurę. Karina Koch podkreśliła swoje duże oczy kredką, tuszem do rzęs i beżowym cieniem, czym zyskała uznanie wszystkim internautów.

Komentujący docenili też uczesanie gwiazdy. Tego dnia bohaterka reality show postawiła na bardziej naturalną fryzurę, a swoje krótkie czarne włosy delikatne zakręciła i sprawiła, że wyglądają na delikatnie mokre, przez co idealnie się układają.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zasypana komplementami

Fani zgodnie twierdzą, że jest to najlepsze wydanie, w jakim mieli okazję oglądać gwiazdę reality show. Wszyscy zgodnie komplementują ją za jej bardziej naturalną odsłonę i sugerują, że właśnie w ten sposób powinna się ubierać i czesać.

Wygląda na to, że Karina w końcu odnalazła swój styl, którego szukała przez naprawdę długi czas. Gwiazda “Chłopaków do wzięcia” do tego stopnia eksperymentowała ze swoim wizerunkiem, że decydowała się nawet na blond perukę i odważne stylizacje. Zdecydowanie najlepiej prezentuje się jednak w bardziej dziewczęcym i naturalnym wydaniu.

Zobacz nagranie:

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"