Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę. Blond włosy do pasa to dopiero początek
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.07.2023 16:26

Karina z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę. Blond włosy do pasa to dopiero początek

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" przeszła kolejna metamorfozę. Fot. youtube.com/@Samie1251

Karina z “Chłopaków do wzięcia” ponownie zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Jakiś czas temu zmieniła fryzurę, a teraz zaszalała z kolorem. W najnowszej sesji zdjęciowej, którą opublikowała na swoich mediach społecznościowych, pokazała się ze strony, z której nie znaliśmy jej do tej pory.

"Chłopaki do wzięcia": Karina Koch przeszła metamorfozę

Karinie Koch ogólnopolską rozpoznawalność zapewnił udział w programie rozrywkowym “Chłopaki do wzięcia”. Kobieta zgłosiła się do show razem z bratem, Stefanem. Rodzeństwo szybko zaskarbiło sobie sympatię widzów, do tego im obojgu udało się znaleźć drugą połówkę.

Karina i Stefan chętnie dzielą się z fanami najnowszymi wydarzeniami ze swojego życia. W mediach społecznościowych cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony widzów “Chłopaków do wzięcia”. Na wspólnym fanpage'u na Facebooku rodzeństwo śledzi ponad 44 tys. obserwujących. Karina właśnie zaprezentowała im efekty swojej najnowszej metamorfozy — nie da się ukryć, że fani przyjęli jej zdjęcia z wielkim entuzjazmem!

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

"Chłopaki do wzięcia": Kolejna metamorfoza Kariny Koch

Karina z “Chłopaków do wzięcia” już jakiś czas temu zmieniła wizerunek. Bohaterka popularnego programu przedłużyła włosy, a także wzięła udział w sensualnej, kobiecej sesji zdjęciowej. Fanom bardzo spodobała się “odmieniona” wersja kobiety. Wygląda na to, że ta ponownie postanowiła ich zaskoczyć!

10 lipca Karina opublikowała na Facebooku kilka kadrów z najnowszej sesji zdjęciowej. Zaprezentowała się na nich w zupełnie innym wydaniu niż dotychczas. Jej przedłużone włosy zostały pofarbowane na ciemny blond, natomiast sama Karina zapozowała do zdjęć w odważnym, dwuczęściowym, czarnym kostiumie na tle klasycznego Lincolna. Jej stylizację dodatkowo urozmaiciły sznurowane botki na wysokim obcasie oraz świecąca, ciężka bransoleta i kolczyki. 

"Chłopaki do wzięcia": Fani pokochali Karinę w "nowym wydaniu"

Fani Kariny z “Chłopaków do wzięcia” rozpływają się w komentarzach nad jej nowym wyglądem. Zwrócili uwagę, że nowy kolor bardzo pasuje kobiecie, a dodatkowo polecali, by zapuściła swoje naturalne włosy do podobnej długości. Wygląda więc na to, że kolejna odważna sesja, na którą zdecydowała się Karina, przyniosła jej duże uznanie!

  • Te włosy dodają ci niesamowitego uroku, rewelacja.
  • Karinko pozwól, aby Twoje włosy były długie, zarąbiście w nich wyglądasz. A figura... fiu fiu!
  • Zapuszczaj włosy i to już!
  • Masz wspaniałą figurę i proszę zapuść włosy. Wyglądasz bardzo kobieco w takiej stylizacji – czytamy w komentarzach pod postem Kariny na Facebooku.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania