Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał druzgocący cios. Każdego zabolałyby takie słowa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.09.2023 11:41

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał druzgocący cios. Każdego zabolałyby takie słowa

 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" usłyszał przykre słowa. Fot. facebook.com/MergnerJarek

Jarek Mergner to sympatyczny bohater znany widzom z programu “Chłopaki do wzięcia”. Na łamach show udało mu się znaleźć miłość, Gosię, z którą jakiś czas temu stanął na ślubnym kobiercu. Od tamtego czasu Jaruś co jakiś czas gości w odcinkach popularnego programu wraz z ukochaną. Swoją działalność rozszerzył jednak również na media społecznościowe. To właśnie tam, pod jednym ze swoich najnowszych filmików, usłyszał krzywdzące słowa.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" udziela się nie tylko w telewizji

Jarkowi Mergnerowi, znanemu szerszej publiczności jako Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”, udało znaleźć się miłość na łamach programu. Sympatyczny bohater od zawsze cieszył się sympatią widzów, więc gdy gruchnęła wiadomość o jego ślubie z Gosią, fani nie posiadali się ze szczęścia. Małżeństwo do teraz co jakiś czas występuje w nowych odcinkach “Chłopaków do wzięcia”, aby pokazać, jak układa się w ich relacji.

Udział w “Chłopakach do wzięcia" to jednak nie wszystko, czym zajmuje się Jaruś. Bohater regularnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie jego konta na Facebooku czy YouTubie cieszą się sporą popularnością wśród internautów. Ostatnio jednak pod filmikiem Jarka padły w jego kierunku przykre, dosadne słowa.

"Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści

Pasja Jarka z "Chłopaków do wzięcia" została skrytykowana

Jarek Mergner stara się utrzymywać regularny kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoich filmikach na YouTubie oraz Facebooku dzieli się z obserwatorami nowinkami, które dzieją się u niego w życiu, a także rozwija swoje pasje. Mężczyzna ma ich wiele, jednak do tych, które pochłaniają mu najwięcej czasu, można zaliczyć gotowanie, DJ-owanie oraz śpiew.

Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” zamieścił w internecie już wiele znanych piosenek, które wykonał we własnym stylu. I chociaż warsztat mężczyzny pozostawia wiele do życzenia, na pewno nie można odmówić mu tego, że w śpiewanie wkłada całe swoje serce. Niestety nie wszyscy internauci doceniają jego starania. Pod jednym z filmików bohatera pojawiło się wiele przykrych komentarzy.

Profil Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" zalał hejt

W filmiku, który Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” opublikował na swoim fanpage'u na Facebooku, zdecydował się zaśpiewać cover piosenki “Wyglądasz Idealnie”, który w oryginale wykonuje Skolim. W opisie swoich wokalnych wyczynów zaznaczył, że jest to utwór tylko dla zakochanych. Widać było, że Jarek nie rzucił tych słów na wiatr, ponieważ niesamowicie wczuł się w piosenkę.

Niestety cover Jarka nie przypadł do gustu internautom. Wielu z nich posłało dosadne słowa krytyki w jego kierunku, jednak część komentarzy to jawny, niecenzuralny hejt. Mimo wszystko mamy nadzieję, że Jaruś nie weźmie go do siebie. Spośród tych wszystkich przykrych komentarzy przytaczamy kilka przykładowych, z którymi musi mierzyć się bohater “Chłopaków do wzięcia”:

  • Jezu, co on tam bełkocze, nie umiesz, nie śpiewaj, albo naucz się porządnie słów, katastrofa....
  • Jakby śpiewał na Titanicu, to góry lodowe topiłyby się w promieniu 20 mil morskich.
  • Wystraszyłem się na początku tego wycia.
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"