Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Spojrzeliśmy na głowę Kariny z "Chłopaków do wzięcia" i nas zamurowało. CO tam się stało? "mocno widoczne"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.09.2023 12:15

Spojrzeliśmy na głowę Kariny z "Chłopaków do wzięcia" i nas zamurowało. CO tam się stało? "mocno widoczne"

Karina z "Chłopaków do wzięcia" ma nową fryzurę
Karina z "Chłopaków do wzięcia" ma nową fryzurę, fot. YouTube/Karina i Stefan; Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzenstwo Koch

Karina Koch jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd programu “Chłopaki do wzięcia”. Uczestniczka kontrowersyjnego reality show nieustannie zaskakuje nas swoimi metamorfozami. Tym razem postawiła na bardzo odważną fryzurę.

"Chłopaki do wzięcia": Karina Koch po raz kolejny zaskoczyła fanów

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią fanów, którzy z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Reality show jest również bramą do kariery wielu uczestników, którzy krótko po debiucie na planie produkcji zaczynają rozkręcać swoje social media.

Idealnym przykładem jest tutaj rodzeństwo Koch - Stefan i Karina. Obydwoje bardzo aktywnie udzielają się w sieci i na bieżąco informują internautów o tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym. Tym razem Karina pochwaliła się zdjęciami z wycieczki do Opola, jednak fani zwrócili uwagę na coś innego niż tylko piękny krajobraz.

Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik

Karina z "Chłopaków do wzięcia" po raz kolejny zmieniła fryzurę

Każdy fan uczestniczki kontrowersyjnego reality show doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Karina Koch uwielbia zmiany i bardzo często decyduje się na takie w swoim wyglądzie. Już jakiś czas temu gwiazda “Chłopaków do wzięcia” zaskoczyła wszystkich swoim “ostrym cięciem”, kiedy to znacznie skróciła swoje loki.

To jednak wcale nie koniec jej wielkich metamorfoz. Siostra Stefana próbowała już wielu fryzur - krótszych i dłuższych. Co więcej, Karina zaryzykowała nawet i jakiś czas temu przefarbowała sobie włosy na blond. Teraz jednak przyszedł czas na kolejną zmianę. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zaprezentowała się w całkiem nowej fryzurze

Tym razem uczestniczka reality show poszła o krok dalej i postawiła na o wiele odważniejszą fryzurę. Karina Koch pokazała, jak odpoczywa na Górce Śmierci w Opolu, a fani natychmiast zwrócili uwagę na jej niecodzienne uczesanie. Mowa oczywiście o długości i kolorze jej włosów, które uległy znacznej metamorfozie.

Gwiazda “Chłopaków do wzięcia” zaprezentowała się w burzy brązowych loków, spośród których widać blond pasemka. Sama Karina jest zachwycona swoją nową odsłoną, a w komentarzach widać, że jej nowy wygląd również przypadł fanom do gustu.

No w pasemkach super

Karinko ślicznie wyglądasz, pozdrawiam serdecznie

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"