Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Przejęta Karina z "Chłopaków do wzięcia" potrzebuje JEDNEGO. Przekazała, czego tak naprawdę pragnie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 11.08.2023 07:13

Przejęta Karina z "Chłopaków do wzięcia" potrzebuje JEDNEGO. Przekazała, czego tak naprawdę pragnie

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała, czego pragnie
Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała, czego pragnie, fot. facebook/Chłopaki do wzięcia

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Karina Koch jest jedną z najbardziej barwnych i jednocześnie popularnych bohaterek programu “Chłopaki do wzięcia”. Tym razem uczestniczka reality show postanowiła ujawnić internautom prawdę o swoim życiu i zdradziła, czego tak naprawdę pragnie.

"Chłopaki do wzięcia": Karina po raz kolejny zaskoczyła internautów

Gwiazda kontrowersyjnego reality show niejednokrotnie była na ustach internautów z powodu swoich zaskakujących metamorfoz oraz niespodziewanych wyznań. Karina Koch często szokowała fanów swoimi zmianami wizerunku lub partnerów, którzy kręcili się w jej towarzystwie.

Tym razem siostra Stefana postanowiła skupić się na nieco innym aspekcie swojego życia. W najnowszym nagraniu, jakie pojawiło się na oficjalnym Facebooku “Chłopaków do wzięcia” ujawniła prawdę na temat tego, co sprawia jej największą radość i przynosi ogromną satysfakcję. 

Druzgocące wieści od sąsiadów Sylwii Peretti. "Musiało się tak skończyć". Przerwali milczenie ws. WYPADKU

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" po raz pierwszy o swojej niecodziennej pasji

Teraz uczestniczka reality show zabrała internautów w nietypowe miejsce. Okazało się, że Karina Koch może pochwalić się naprawdę niespotykaną pasją, która towarzyszy jej już od najmłodszych lat młodości. Jak przyznała sama gwiazda, po raz pierwszy spróbowała swoich sił w tej dziedzinie, mając zaledwie 10 lat.

Zaczynałam, mając gdzieś 10, 12, 14 lat. Pierwsze to się zaczynało od rysunków. Widziałam, że rysunki mi gdzieś fajnie wychodzą. Później to rozwijałam

Mało kto mógłby się spodziewać, że gwiazda “Chłopaków do wzięcia” ma aż tak wielki zmysł artystyczny i zdolności manualne. I choć brzmi to, jakby Karina była amatorską rysowniczką, nic bardziej mylnego. Dziewczyna potrafi stworzyć o wiele większe cuda.

"Chłopaki do wzięcia": Karina zabrała widzów do swojej pracowni artystycznej

Okazało się, że gwiazda od małego interesuje się tworzeniem rzeźb z masy solnej oraz gipsu. Co więcej, Karina ma prawdziwy talent, a w swoje dzieła wkłada mnóstwo serca. W najnowszym wideo na Facebooku “Chłopaków do wzięcia” ujawniła, że jej wielka miłość do sztuki miała swój początek od Michaela Jacksona, którego dziewczyna za wszelką cenę chciała ulepić.

Uczestniczka kontrowersyjnego programu zdradziła też, że jej największym pragnieniem jest to, aby jej pasja stała się jej pracą zawodową i przynosiła jej nie tylko radość, ale też zarobek.

Chciałabym, aby kiedyś ta moja pasja stała się pracą, bo wtedy bym naprawdę miała pracę, którą kocham

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"