Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z „Chłopaków do wzięcia” pochwaliła się jak robi szpagat. To niejedyne, co pokazała
Michał Fitz
Michał Fitz 28.07.2023 12:36

Karina z „Chłopaków do wzięcia” pochwaliła się jak robi szpagat. To niejedyne, co pokazała

Karina
tikotk.com/samsamantabohlen; Karina popisuje się gibkością

Karina Koch to prawdopodobnie najpopularniejsza uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz show nie jest już jej jednak specjalnie potrzebne, bo rozkręca swoją karierę w mediach społecznościowych. Ostatnio za ich pośrednictwem pochwaliła się swoją figurą i gibkością. Fani byli zachwyceni.

"Chłopaki do wzięcia": Karina robi szpagat

Karina nagrywa najprzeróżniejsze materiały, zwykle pod wpływem chwili. Ostatnio na przykład postanowiła popisać się tym, jak jest rozciągnięta. Na TikToka wrzuciła więc krótkie nagranie, na którym zaprezentowała swój szpagat!

Trzeba przyznać, że ten wcale nie był udawany, a bohaterka “Chłopaków do wzięcia” faktycznie pokazała, co potrafi na podłodze niczym zawodowa gimnastyczka. Sport nie jest jej zresztą obcy, bo niedawno chwaliła się też tym, że umie się podciągać.

Kolejni prowadzący odchodzą po latach współpracy! TVN wydał oficjalny komunikat

"Chłopaki do wzięcia": Fani zachwyceni Kariną

Na filmiku Karina zaprezentowała nie tylko swoją gibkość, ale też zgrabną sylwetkę. Wystąpiła bowiem w krótkiej spódniczce w panterkę i topie do kompletu. W sekcji komentarzy aż zaroiło się od zachwytów nad jej ciałem.

  • Ślicznie wyglądasz a figura sztos
  • Piękna kobieta
  • Co jak co, ale urodę to masz
  • Karinko, coraz ładniejsza jesteś
  • Ładna, naturalna i pozytywna dziewczyna

"Chłopaki do wzięcia": Karina jest coraz pewniejsza siebie

Już sam fakt, że Karina tak chętnie występowała w programie “Chłopaki do wzięcia” u boku swojego brata Stefana, świadczy o tym, że jest odważna. Z czasem nabrała jeszcze więcej śmiałości. Teraz nie boi się nawet brać udziału w zmysłowych sesjach zdjęciowych.

Całkiem niedawno absolutnie zaskoczyła swoich fanów, gdy opublikowała zdjęcia w takim wydaniu. Trudno było ją rozpoznać, ale fani byli zgodni, że prezentowała się nieziemsko. Można się więc spodziewać kolejnych takich sesji w jej wykonaniu.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik