Lifestyle.Lelum.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

Karina z "Chłopaków do wzięcia" nie przypomina już samej siebie
25.07.2023 15:26 "Chłopaki do wzięcia": Nie poznaliśmy Kariny! To najlepsza metamorfoza, jaką mogła sobie zafundować. Wywołała zachwyt

Karina Koch od czasu swojego udziału w programie “Chłopaki do wzięcia” awansowała na jedną z największych gwiazd reality show w Polsce. Teraz ulubienica publiczności zafundowała sobie kolejną metamorfozę, która urzekła wszystkich internautów.

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
17.07.2023 12:13 "Chłopaki do wzięcia": Złamał Karinie serce. Niedawno mówiła o miłości i szczęściu, teraz ujawnia, co ją spotkało

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Karina z “Chłopaków do wzięcia” jest szczęśliwie zakochana. Opublikowała nawet zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie nowego partnera. Wygląda jednak na to, że związek Kariny nie ułożył się po jej myśli. Wybranek gwiazdy “Chłopaków do wzięcia” złamał jej serce w brutalny sposób…

Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” w pełnym makijażu
15.07.2023 17:21 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w pełnym makijażu. W takiej wersji widzimy Gosię po raz pierwszy

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością. Do ulubieńców publiczności należy Jaruś, który od pewnego czasu jest związany z Gosią. Razem tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par programu. Jakiś czas temu żona Jarka zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Jarek z żoną
13.07.2023 09:56 Jarek i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" nie są już sami. Mają problem z najmniejszym członkiem rodziny

Jarek i Gosia już od ponad roku tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jak to jednak bywa w każdej takiej relacji, pojawiają się pewne kości niezgody. Okazuje się, że w przypadku bohatera “Chłopaków do wzięcia” i jego żony jest nim ich najmniejszy członek rodziny.

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
12.07.2023 16:26 Karina z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę. Blond włosy do pasa to dopiero początek

Karina z “Chłopaków do wzięcia” ponownie zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Jakiś czas temu zmieniła fryzurę, a teraz zaszalała z kolorem. W najnowszej sesji zdjęciowej, którą opublikowała na swoich mediach społecznościowych, pokazała się ze strony, z której nie znaliśmy jej do tej pory.

Jarek Mergner
11.07.2023 14:13 Tego nie wiedzieliście o Jarku z "Chłopaków do wzięcia". Właśnie się pochwalił, wspaniała nowina

Jarek Mergner to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Ten już od dawna prowadzi kanał w serwisie Youtube, w ramach którego dzieli się z fanami swoimi zainteresowaniami. Właśnie opowiedział o nowej pasji.

Karina Koch
09.07.2023 19:54 Co się dzieje z Kariną Koch z "Chłopaków do wzięcia"? Jej wygląd wszystkich zaskoczył

Dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia” Karina Koch zyskała bardzo dużą rozpoznawalność. Świetnie ją teraz wykorzystuje i działa w mediach społecznościowych oraz na Youtubie. Niedawno wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej, a teraz przyszedł czas na… kolejną sesję. Jej efektami kobieta podzieliła się na swoim facebookowym profilu, a sekcja komentarzy została rozgrzana do czerwoności.

Andrzej "Chłopaki do wzięcia"
04.07.2023 19:12 Co się stało z Andrzejem z "Chłopaków do wzięcia"? Po rodzinnej tragedii zapadł się pod ziemię. Niepokojące doniesienia

“Chłopaki do wzięcia” to serial, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów. Jednym z najpopularniejszych bohaterów pierwszych sezonów był Andrzej. Mężczyzna w programie pojawił się wraz ze swoim ojcem, panem Stasiem. Obaj szukali partnerki dla siebie, a rady, których starszy mężczyzna udzielał swojemu synowi, zaskarbiły sympatię, oglądających ich losy. Niestety, doszło do tragedii. 

Tancerz z „Chłopaków do wzięcia” o kulisach rozstania z żoną
04.07.2023 17:21 "Chłopaki do wzięcia": Tancerz zdradził koszmarne kulisy rozstania. Z takim CZYMŚ musiał się mierzyć

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością, a jego fani z wyczekiwaniem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Jednym z nich jest Robert, znany lepiej jako Tancerz, który w ostatnich odcinkach ostatecznie rozstał się z żoną, Zuzanną. Mężczyzna nie zamierza już dłużej walczyć o związek i postanowił pozbyć się rzeczy żony z domu.

Jezus z Chłopaków do wzięcia przeszedł metamorfozę
02.07.2023 12:52 Długie paznokcie, kolorowe ubranie, ogromny zarost. Tak teraz wygląda Sokrates z „Chłopaków do wzięcia”

Sebastian z „Chłopaków do wzięcia” jest znany także jako Jezus. Wszystko za sprawą jego nietuzinkowego wyglądu. Mężczyzna jest miłośnikiem natury i życia w zgodzie z otaczającym środowiskiem, a ostatnio zaprezentował swój nowy wygląd. Czy teraz uda mu się znaleźć partnerkę, która będzie wraz z nim przeżywać przygody na łonie natury?

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
01.07.2023 21:09 "Chłopaki do wzięcia": Karina wzięła udział w sesji, na którą mało kto miałby odwagę. Właśnie pokazała efekt, aż zrobiło się gorąco

Karina Koch zasłynęła dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczna bohaterka podbiła serca widzów swoją wrażliwością. Perypetie jej oraz jej brata, Stefana, śledzili za pośrednictwem mediów społecznościowych wielu fanów. Karina niedawno zaskoczyła ich publikacją kadrów zza kulis odważnej, kobiecej sesji zdjęciowej.Jak Waszym zdaniem wypadła na zdjęciach?

Karina Koch
26.06.2023 21:08 Kolejna metamorfoza Kariny z "Chłopaków do wzięcia". Sama zastanawia się, czy sesja nie była zbyt mocna

Karina Koch zyskała popularność dzięki programowi “Chłopaki do wzięcia”, w którym występowała u boku swojego brata. Umiejętnie z niej korzysta, działając w mediach społecznościowych. Ostatnio przeszła metamorfozę, którą uwieczniła na wyzywającej sesji zdjęciowej.W krótkim nagraniu, które wrzuciła do sieci, opowiedziała o swoich wrażeniach. Czy w nowej odsłonie jest jej dobrze?

Karina z "Chłopaków do wzięcia"
25.06.2023 18:09 Karina z "Chłopaków do wzięcia" po metamorfozie. Fani są wstrząśnięci taką zmianą

Karina z “Chłopaków do wzięcia” po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Teraz bohaterka uwielbianego reality show zaprezentowała się w całkiem nowej fryzurze, w której w ogóle nie przypomina samej siebie.

Bandziorek
19.06.2023 12:12 "Chłopaki do wzięcia": zaskakujące wieści o Bandziorku. Pokazali, w jakich warunkach mieszka u ukochanej, niesłychany widok

Krzysztof, szerzej znany jako Bandziorek, to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Sam już jednak do wzięcia nie jest, bo od jakiegoś czasu układa sobie szczęśliwe życie u boku Danusi. Mieszkają w urokliwej okolicy.Bohater diametralnie zmienił się dla swojej ukochanej. Zdecydował się nawet na przeprowadzkę z dala od miasta.

Chłopaki do wzięcia
13.06.2023 18:17 Uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zatrzymany, podano szczegóły rozmowy z 12-latką. "Pytał, czy będzie mógł jej tak zrobić"

Fundacja ECPU przyczyniła się do kolejnego zatrzymania osoby pod zarzutem przestępstwa z artykułu 200 kodeksu karnego. Policja przy ich pomocy ujęła Arkadiusza z Radomia, który znany jest z występów w programie “Chłopaki do wzięcia”. Informację potwierdza rzeczniczka prasowa tamtejszej Komendy Miejskiej.45-latek pracuje jako ochroniarz. Mężczyzna w korespondencji z nieletnimi dziewczynkami podawał się za osobę w ich wieku i nakłaniał je do wysyłania intymnych zdjęć.

Jarek Mergner
13.06.2023 15:00 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, co kupił swojej żonie. Fanów zamurowało na widok podarku

Jarek Mergner, choć wciąż jest bohaterem “Chłopaków do wzięcia”, w praktyce do wzięcia już nie jest. Ponad rok temu związał się węzłem małżeńskim z Gosią. Jak widać, wciąż jest w niej zakochany po uszy, bo sprawia jej drobne, urocze prezenty.Jednym z nich pochwalił się na swoim kanale w serwisie YouTube. Taki mąż to prawdziwy skarb.

Stefan Koch
12.06.2023 10:19 To już koniec. Stefan z "Chłopaków do wzięcia" wydał nagłe oświadczenie, rozstaje się z Aldoną?

Stefan Koch to jeden z bardziej charakterystycznych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. W ostatnich miesiącach to właśnie jego wątek miłosny najbardziej interesował widzów. Wszystko za sprawą konfliktu między jego ukochaną i siostrą mężczyzny, Kariną. Teraz uczestnik wydał wymowne oświadczenie. To koniec.W mediach społecznościowych zorganizował transmisję live, w trakcie której opowiedział, co wydarzyło się w ostatnim czasie. Jak chce rozwiązać sytuację?

Karina Koch
09.06.2023 07:28 Karina z "Chłopaków do wzięcia" wbiła się w sukienkę. Jeden szczegół może zaskoczyć

Karina Koch to prawdopodobnie najpopularniejsza uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi fanami okruchami życia codziennego. Ostatnio zapozowała w szałowej kreacji.Niektórzy internauci po prostu ją komplementowali w komentarzach. Inni natomiast skupili się na samej sukience.

Jarek Mergner
08.06.2023 21:37 Nikt nie wiedział o tym zainteresowaniu Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Reakcje fanów są różne

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny mężczyzna nawet częściej niż w telewizji pojawia się na własnym kanale w serwisie YouTube. Ostatnio opowiedział na jego łamach o swojej pasji, o której mało kto mógł wiedzieć.Choć niektórzy internauci byli zaciekawieni tym, o czym mówi, spora część po prostu się z niego naśmiewała. To zresztą nie pierwszy raz.

Szczena
07.06.2023 16:39 Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek

Mimo iż występ w “Chłopakach do wzięcia” już dawno za nim, Ryszard "Szczena" Dąbrowski wciąż pojawia się na językach fanów programu. Chętnie śledzą oni media społecznościowe mężczyzny, w których ten regularnie dzieli się swoją codziennością.Najnowszy filmik opublikowany przez Szczenę na TikToku może zaniepokoić fanów. Bohater “Chłopaków” zaprezentował się na nim kompletnie odmieniony. Co mu się stało?

Jezus z Chłopaków do wzięcia
06.06.2023 21:27 Skandaliczne i oburzające, co zrobił "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia". W tv nie powinni tego pokazać

Program „Chłopaki do wzięcia” obfituje w charakterystycznych i nietuzinkowych bohaterów. Jednym z nich w ostatnich sezonach jest Sebastian, znany także jako „Jezus”. Od swojego pojawienia się w programie budzi wśród widzów skrajne emocje.Ostatni odcinek prawdopodobnie przelał jednak czarę goryczy. 

Henio i Marysia
02.06.2023 18:16 Henio z "Chłopaków do wzięcia" zdobył się na romantyczny gest, zasypał Marysię prezentami

Henio i Marysia poznali się w programie “Chłopaki do wzięcia” i od tamtej pory łącząca ich relacja rozkwita. Wzajemnie obdarowują się nie tylko uczuciem, ale także prezentami. Ostatnio mężczyzna zatęsknił za ukochaną, która była u córki i wykonał dla niej coś szczególnego.Henio nadał paczkę dla Marysi kurierem i była ona pokaźnych rozmiarów. Przesyłka była pokryta papierem ozdobnym, więc włożone w nią zostało sporo pracy.

Szczena
02.06.2023 18:09 Wszyscy się mylili? Po tylu latach przepiękna ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" ujawniła o ich związku zaskakujące informacje

Szczena to dobrze znany bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Zakończył już w nim udział, ale fani wciąż doskonale go pamiętają. Losy Ryszarda Dąbrowskiego nie są usłane różami. Ma on na swoim koncie odsiadkę w więzieniu, a wiele osób zarzucało mu bicie partnerki. Kobieta postanowiła się publicznie odnieść do tych informacji.Szczena wiele razy zaprzeczał tym informacjom, mówiąc, że nigdy nie podniósł ręki na Joannę. Argumentował, że zarzuty te powstały, ponieważ taka jest konwencja “Chłopaków do wzięcia”.

Chłopaki do wzięcia
02.06.2023 09:00 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" planuje wyprowadzkę, ma poważne plany na przyszłość. A co z Gosią?

Jarek Mergner długo szukał tej jedynej w programie “Chłopaki do wzięcia”. Wreszcie jednak trafił na właściwą dla siebie kobietę. Ponad rok temu wziął z Gosią ślub. Teraz opowiedział o swoich planach dotyczących wyprowadzki z dotychczasowego mieszkania. Co z jego żoną?W jednym z ostatnich odcinków mężczyzna skrupulatnie wytłumaczył, jak chciałby żyć w niedalekiej przyszłości.

Jarek Mergner
31.05.2023 16:29 Chłopaki do wzięcia. Zapytali go, czy jest szczęśliwy. Jarek rok po ślubie ujawnił, jak naprawdę wyglądają jego relacje z żoną

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Przez lata na oczach całej Polski mężczyzna szukał tej jedynej. Wreszcie udało mu się ją znaleźć pod postacią skromnej Gosi, z którą się ożenił. Jak im się żyje?W ostatnim odcinku mężczyzna podsumował decyzję o ożenku. Opowiedział też o swoich planach na przyszłość.

Stanley, Chłopaki do wzięcia
30.05.2023 21:05 Stanley z "Chłopaków do wzięcia" pokazał swój dom. Ale widoki, posiadłość robi piorunujące wrażenie

Nowy bohater “Chłopaków do wzięcia”, Stanisław, znany jako Stanley, jest dość kontrowersyjnym uczestnikiem programu. Widzowie byli sceptyczni względem jego wymagań do kobiet. Zwrócili również uwagę na nietypowe stwierdzenia dotyczące UFO. Nie można mu jednak odmówić talentu…Stanley własnoręcznie wyremontował dom, w którym mieszka. Na łamach “Chłopaków do wzięcia” pokazał swoją posiadłość. Robi niemałe wrażenie!

Ryszard „Szczena” Dąbrowski Chłopaki do wzięcia
30.05.2023 08:15 „Chłopaki do wzięcia”: Szczena wyjechał z Polski. Zdradził, czym teraz się zajmuje

Ryszard Dąbrowski, znany także jako „Szczena”, zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Prawdopodobnie jest jednym z najpopularniejszych bohaterów show, a na pewno najbardziej kontrowersyjnym. Mężczyzna niedawno opuścił zakład karny.Co dziś robi? 

Chłopaki do wzięcia UFO
25.05.2023 08:07 "Chłopaki do wzięcia". Uczestnik mocno popłynął? Mówi o UFO, widzowie zalewają komentarzami

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością, a fani chętnie śledzą losy jego barwnych bohaterów. Co pewien czas w show Polsatu pojawia się nowy uczestnik. Ostatnio na facebookowym profilu produkcji pokazano mężczyznę, który podzielił się z widzami zaskakującymi wnioskami. – Szukam kobiety, żeby się czasami coś odezwać, coś wspólnie porozmawiać, przytulić się – zaczął swoją wypowiedź.