Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": "Nic nie zapowiadało katastrofy", szokujące kulisy rozstania Zuzi i Roberta
Michał Fitz
Michał Fitz 02.08.2023 07:25

"Chłopaki do wzięcia": "Nic nie zapowiadało katastrofy", szokujące kulisy rozstania Zuzi i Roberta

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"; Rozstanie Zuzi i Roberta

Widzowie programu “Chłopaki do wzięcia” byli już świadkami rozwoju wielu relacji uczestników z poznanymi kobietami. Niestety w niektórych przypadkach mogli też oglądać, jak te związki się rozpadały. Dobrym, a jednocześnie przykrym przykładem tej tezy jest to, co zaszło między Robertem a Zuzią.

"Chłopaki do wzięcia": Wspólne wakacje Roberta i Zuzi

Jeszcze niedawno nic nie wskazywało na to, że Robert i Zuzia mogą się poróżnić. Ci wyjechali na wspólne wakacje do Bułgarii, które wspaniale wspominali. Chwalili się też zrobionymi tam zdjęciami. Miłość aż biła po oczach z tych fotek.

W jednym z fragmentów programu Robert nawet dziękował swojej ukochanej za to, że namówiła go na wylot na wczasy, bo on w pierwszej chwili bał się latać. Mówił też, jak bardzo się kochają i jak lubią to okazywać, nawet w miejscach publicznych.

"Familiada": "nazwa ptaka, w której występuje "o z kreską?", Niesłychana wpadka, tak odpowiedział uczestnik

"Chłopaki do wzięcia" Bolesne rozstanie

W pewnym momencie Zuzia postanowiła jednak wyjechać do Niemiec za pieniędzmi, co rozwścieczyło Roberta. Ten poczuł się pozostawiony i długo rozpaczał. Organizował transmisje na żywo w mediach społecznościowych, w trakcie których zdarzało mu się nawet swoją małżonkę obrazić.

Zuzia była zdecydowanie spokojniejsza w swoich oświadczeniach i starała się całą sytuację normalnie wytłumaczyć, zarówno Robertowi, jak i widzom. Ten jednak był na nią po prostu wściekły i niewiele do niego dochodziło. Gorycz wciąż mu nie przeszła.

"Chłopaki do wzięcia": Robert o rozstaniu

W jednym z najnowszych odcinków pokazano, jak Robert sprząta dom z rzeczy Zuzi. Otwarcie opowiadał przy tym, że wciąż czuje się skrzywdzony. Podkreślał, że bardzo kochał swoją żonę i dlatego tak przeżywa. Jednocześnie starał sam siebie podnieść na duchu, twierdząc, że uda mu się znaleźć lepszą kobietę.

Strasznie mnie zraniła. Nigdy mnie kobieta nie zraniła tak, jak Zuzia. Nigdy jej tego nie wybaczę

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów