Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z "Chłopaków do wzięcia" w "Rolnik szuka żony"? To zdjęcie mówi samo za siebie, fani są zachwyceni
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2023 18:09

Karina z "Chłopaków do wzięcia" w "Rolnik szuka żony"? To zdjęcie mówi samo za siebie, fani są zachwyceni

Chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/KarinaiStefanKoch

Karina Koch zyskała popularność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”, gdzie najpierw pojawiał się jej brat, Stefan. Kobieta jest jednak w sieci dosyć obrotna, dlatego szybko zyskała grono fanów w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, ma też pewien udział w innym, popularnym show.

"Chłopaki do wzięcia": Co teraz robi Karina?

Śmiało można stwierdzić, że Karina próbuje swoich sił jako influencerka. Często organizuje transmisje na żywo, w trakcie których rozmawia ze swoimi fanami. W ostatnim czasie opowiadała im głównie o konflikcie z byłą już partnerką brata. Więcej można o tym poczytać pod tym linkiem.

Poza tym Karina dzieli się efektami swoich dwóch pasji. Jedną z nich jest joga, a drugą od niedawna fotomodeling. Pewna siebie uczestniczka show ostatnio wrzuca zdjęcia z coraz to odważniejszych sesji. O jednej z nich pisaliśmy tutaj.

"Chłopaki do wzięcia". Karina pokazała zdjęcie z przeszłości. Fani nie mogą uwierzyć, że tak wyglądała

"Chłopaki do wzięcia": Karina w innym programie?

Ostatnio Karina opublikowała w mediach społecznościowych kadr z programu “Rolnik szuka żony”, na którym widnieje piękny rysunek konia. Jak zaznaczyła kobieta, to ona jest jego autorką. Fani docenili jej kunszt w sekcji komentarzy.

  • Masz super talent.
  • Zdolniacha z Ciebie.
  • Bardzo ładnie.
  • Karinko, koń wyszedł ci świetnie.

Niestety ci, którzy nastawiali się na jakiś większy udział Kariny w show, muszą obejść się smakiem. Dzieło kobiety znalazło się w programie dlatego, że jednym z uczestników jest jej kolega, Karol. Ten został wybrany na podstawie listu przez Agę. Wiedząc, że ta jest miłośniczką koni, postanowił zaskoczyć ją uroczym upominkiem, z którym pomogła mu Karina. Została zresztą przez niego przedstawiona w odcinku jako “lokalny artysta”.

"Chłopaki do wzięcia": Karina musiała wyjaśnić relację z Karolem

Karol już od jakiegoś czasu regularnie pojawiał się w materiałach Kariny. Z tego względu jej fani zaczęli podejrzewać, że mężczyzna jest jej nowym życiowym partnerem. Obydwoje jednak przez pewien czas nie komentowali tych rewelacji.

Kilka dni temu nagrali filmik, o którym pisaliśmy tu. Przy tej okazji Karina wypromowała uczestnictwo swojego kolegi show. Wtedy też kilkukrotnie podkreśliła, że nie łączy ich nic poza koleżeństwem.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów