Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Kariną Koch z "Chłopaków do wzięcia"? Jej wygląd wszystkich zaskoczył
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.07.2023 19:54

Co się dzieje z Kariną Koch z "Chłopaków do wzięcia"? Jej wygląd wszystkich zaskoczył

Karina Koch
fot. Youtube/@Samie1251, Karina w pikantnej sesji zdjęciowej

Dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia” Karina Koch zyskała bardzo dużą rozpoznawalność. Świetnie ją teraz wykorzystuje i działa w mediach społecznościowych oraz na Youtubie. Niedawno wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej, a teraz przyszedł czas na… kolejną sesję. Jej efektami kobieta podzieliła się na swoim facebookowym profilu, a sekcja komentarzy została rozgrzana do czerwoności.

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" w odważnej sesji

Kilka dni temu Karana Koch zapozowała w nowej fryzurze i makijażu i raz po raz zmieniała stylizacje. Jedną z nich był komplet bielizny zwieńczony bluzką z prześwitującej siateczki. Dodatkowo miała czarne pończochy i szpilki.

Później z kolei założyła na siebie długą złotą suknię. Te kadry najmocniej rozgrzały jej fanów. Na tym gwiazda programu “Chłopaki do wzięcia” jednak nie poprzestała i niedługo później pojawiły się kolejne zdjęcia z jej udziałem.

Trzymając 2-letniego maluszka, wskoczył pod pociąg. Koszmarne kulisy tragedii obiegły sieć

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" pozuje w odważnym stroju

Są one nie mniej odważne od wcześniejszych. Karina Koch jest uśmiechnięta od ucha do ucha i ma pofalowane blond włosy. Nad swoją głową trzyma wiele pięknych czerwonych róż. Najważniejsze jest jednak to, co ma na sobie.

Gwiazda “Chłopaków do wzięcia” pozuje w różowym komplecie. Na górze ma top, a na dole legginsy. Na jej brzuchu wyeksponowany jest pokaźny tatuaż. W komentarzach fani szaleją na widok jej ulubionej postaci telewizyjnej.

Fani komentują zdjęcie Kariny Koch z "Chłopaków do wzięcia"

- Nie wiem, co powiedzieć. Wyglądasz obłędnie Karinko - pisze fan.

- Kopara mi opadła.... Cudnie, co tu więcej pisać - zauważa fanka.

- Jesteś jak milion dolarów - komplementuje Karinę Koch internautka.

To tylko kilka z morza ciepłych słów, jakie otrzymała gwiazda “Chłopaków do wzięcia”. Duża zasługa w tak ładnym wyglądzie kobiety jest też fotograf, którą jest Oliwia Mierz. W świetny sposób uchwyciła swoją modelkę, przez co nadała zdjęciem świetnego kolorytu.

 

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?