Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z "Chłopaków do wzięcia" TEGO nie zauważyła?! Na nagraniu widać zbyt wiele, fani od razu uderzyli z komentarzami
Michał Fitz
Michał Fitz 22.09.2023 12:05

Karina z "Chłopaków do wzięcia" TEGO nie zauważyła?! Na nagraniu widać zbyt wiele, fani od razu uderzyli z komentarzami

Karina Koch
fot. facebook.com/KarinaiStefanKoch

Karina to jedna z uczestniczek programu “Chłopaki do wzięcia”. Widzowie bardzo pasjonują się jej życiem uczuciowym i chcą wiedzieć na jego temat wszystko. Ta nagrała ostatnio wideo, w którym wyjaśniła swoją relację z Karolem, przy okazji ogłaszając bardzo ważną sprawę. Mimo to najwięcej uwagi i tak przyciągnął jej strój.

"Chłopaki do wzięcia": Karina i Karol

Karina wykorzystała popularność, którą zyskała w programie “Chłopaki do wzięcia”, by rozkręcić swoją influencerską działalność w mediach społecznościowych. Praktycznie każdego dnia publikuje swoim fanom jakieś materiały z jej prywatnego życia.

Od jakiegoś czasu zaczął pojawiać się na nich niejaki Karol. Co zrozumiałe, fani od razu zaczęli podejrzewać, że to nowy partner Kariny. Ta postanowiła nagrać specjalne wideo, by wyjaśnić ich relację. Nie obyło się bez ważnego ogłoszenia.

Michał Wiśniewski ogłosił wieści i dzisiaj sieć zapłonęła. "Kolejny syn!", niesłychane z którą kobietą go ma

"Chłopaki do wzięcia": Karina o relacji z Karolem

Jak wyjaśniła bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia”, Karol to wbrew pozorom wcale nie jest jej partner. Kilka razy na nagraniu podkreśliła, że jest jej kolegą, a ona jego koleżanką, by nie było żadnych niedomówień. Przy okazji postanowiła go niejako zareklamować.

Okazuje się bowiem, że mężczyzna wystąpił w najnowszym sezonie programu “Rolnik szuka żony”, gdzie był jednym z kandydatów. Karina oczywiście nie zdradziła, czy ostatecznie został wybrany przez główną bohaterkę i zachęciła swoich fanów do oglądania.

"Chłopaki do wzięcia": Kreacja Kariny skradła show

Hitem całego nagrania nie okazała się jednak ani informacja o ich relacji, ani nawet uczestnictwo Karola w telewizyjnym programie. Show skradła kreacja Kariny. Ta wystąpiła bowiem w tak krótkiej spódnicy, że kończyła jej się ledwo za kroczem. Mało tego, cały filmik jest nagrany z poziomu ziemi, przez co stylizacja zakrywała jeszcze mniej. W niektórych momentach widać wręcz bieliznę Kariny. Nic więc dziwnego, że w komentarzach ludzie zachwycali się głównie jej nogami i zgrabną figurą.

  • Te nogi
  • Piękna, kusa spódniczka
  • Super wyglądasz Karinko
  • Bardzo ci ładnie Karinko w tym stroju
  • Ale sexi nogi
Karina spódniczka.JPG
facebook.com//KarinaiStefanKoch
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów