Lifestyle.Lelum.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

Partnerka Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę
06.10.2023 22:26 "Chłopaki do wzięcia": partnerka Bandziorka wyszła od fryzjera. Ludzie przecierali oczy na jej widok!

Danusia bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu “Chłopaki do wzięcia”. Kobieta okazała się miłością życia Bandziorka, który przy niej całkowicie zmienił swoje nastawienie do otaczającej go rzeczywistości. Teraz uczestniczka reality show zmieniła się nie do poznania! Fani nie kryją zachwytu.

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się synkiem
03.10.2023 20:45 "Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie

Ryszard “Szczena” Dąbrowski jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz ulubieniec publiczności postanowił pochwalić się fanom swoim największym skarbem. 

Ile lat mają bohaterowie programu „Chłopaki do wzięcia”?, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
28.09.2023 08:28 ILE?! Ludzie z niedowierzaniem pytają… Wypłynęło, ile lat mają bohaterowie “Chłopaków do wzięcia”. Karina szokuje

Program „Chłopaki do wzięcia” od lat cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów, którzy starają się znaleźć swoją drugą połówkę. Wielu z nich zastanawia się, w jakim wieku są bohaterowie. Teraz wyszło to na jaw. 

Chłopaki do wzięcia
27.09.2023 18:09 Karina z "Chłopaków do wzięcia" w "Rolnik szuka żony"? To zdjęcie mówi samo za siebie, fani są zachwyceni

Karina Koch zyskała popularność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”, gdzie najpierw pojawiał się jej brat, Stefan. Kobieta jest jednak w sieci dosyć obrotna, dlatego szybko zyskała grono fanów w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, ma też pewien udział w innym, popularnym show.

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena mocno podupadł na zdrowiu, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
25.09.2023 17:36 "Chłopaki do wzięcia": Szczena brzmi jak inna osoba. Fani porażeni, widok gwiazdora wywołuje współczucie

Ryszard Dąbrowski zasłynął jako jeden z uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Wśród nich jak i w sieci jest lepiej znany pod pseudonimem Szczena. Mężczyzna wrócił jakiś czas temu do mediów społecznościowych po dłuższej nieobecności spowodowanej przebywaniem w zakładzie karnym.

Chłopaki do wzięcia
24.09.2023 14:52 Ile zarabiają bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" za udział w programie? Widzowie mogą się zdziwić

“Chłopaki do wzięcia” to niewątpliwie jeden z fenomenów telewizyjnych. Choć wiele osób nabija się z samego show i uczestników, to jest emitowane nieprzerwanie od ponad 10 lat, co oznacza, że cieszy się naprawdę dobrą oglądalnością. A jakimi zarobkami mogą poszczycić się bohaterowie?

Karina Koch
24.09.2023 11:12 Karina z "Chłopaków do wzięcia" we wstrząsającym wyznaniu, przeszła przez piekło

Karina to niezwykle sympatyczna uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia”. Dała się poznać jako zawsze pozytywna i uśmiechnięta siostra Stefana, której bardzo zależy na bliskich. Jak się jednak okazuje, nie zawsze taka była. Podzieliła się bowiem gorzką refleksją dotyczącą własnej przeszłości.

„Chłopaki do wzięcia” – jak mieszka Jaruś, fot. YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia
22.09.2023 20:22 Skromny widok. W takich warunkach mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"

Jarek Mergner dał się poznać jako jeden z „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna cieszy się dużą popularnością także w mediach społecznościowych, gdzie aktywnie zamieszcza filmiki dokumentujące jego codzienne życie. Jarusiowi udało się odnaleźć szczęście u boku Gosi. Jak mieszka para? 

Karina Koch
22.09.2023 12:05 Karina z "Chłopaków do wzięcia" TEGO nie zauważyła?! Na nagraniu widać zbyt wiele, fani od razu uderzyli z komentarzami

Karina to jedna z uczestniczek programu “Chłopaki do wzięcia”. Widzowie bardzo pasjonują się jej życiem uczuciowym i chcą wiedzieć na jego temat wszystko. Ta nagrała ostatnio wideo, w którym wyjaśniła swoją relację z Karolem, przy okazji ogłaszając bardzo ważną sprawę. Mimo to najwięcej uwagi i tak przyciągnął jej strój.

Szczena
17.09.2023 10:38 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" znika w oczach. Powód jest druzgocący

Ryszard Dąbrowski znany wszystkim lepiej jako Szczena z programów “Chłopaki do wzięcia” oraz “Dżentelmeni i wieśniacy” kilka miesięcy temu zaliczył wielki powrót do mediów po tym, jak pewien czas spędził w zakładzie karnym. Mężczyzna wyglądał jednak niezbyt dobrze i jak sam przyznał, zdrowie mu nie dopisuje.

 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia"
15.09.2023 11:41 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał druzgocący cios. Każdego zabolałyby takie słowa

Jarek Mergner to sympatyczny bohater znany widzom z programu “Chłopaki do wzięcia”. Na łamach show udało mu się znaleźć miłość, Gosię, z którą jakiś czas temu stanął na ślubnym kobiercu. Od tamtego czasu Jaruś co jakiś czas gości w odcinkach popularnego programu wraz z ukochaną. Swoją działalność rozszerzył jednak również na media społecznościowe. To właśnie tam, pod jednym ze swoich najnowszych filmików, usłyszał krzywdzące słowa.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" ma nową fryzurę
11.09.2023 12:15 Spojrzeliśmy na głowę Kariny z "Chłopaków do wzięcia" i nas zamurowało. CO tam się stało? "mocno widoczne"

Karina Koch jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd programu “Chłopaki do wzięcia”. Uczestniczka kontrowersyjnego reality show nieustannie zaskakuje nas swoimi metamorfozami. Tym razem postawiła na bardzo odważną fryzurę.

Chłopaki do wzięcia
10.09.2023 16:14 "Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Choć większość bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia” nie znalazła szczęścia w miłości, w show pojawiło się kilku uczestników, którym udało się nawet wziąć ślub. Tak było chociażby w przypadku Jarka i Roberta. Nie każdy z nich dotrzymał przysięgi.

Wszyscy gratulują Bandziorkowi z "Chłopaków do wzięcia"
08.09.2023 11:44 Radosne nowiny o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia". Najpierw związał się z piękną kobietą, teraz pogratulować mogą mu wszyscy

Program “Chłopaki do wzięcia” od lat zaskakuje nas nowymi przygodami dobrze znanych nam bohaterów. Jedną z osób, która jest z nami od samego początku show, jest Krzysztof, zwany Bandziorkiem. Niesamowite, jak wielką metamorfozę przeszedł mężczyzna. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia"
08.09.2023 08:29 Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor prosi o pomoc

Każdy, kto ogląda program “Chłopaki do wzięcia” doskonale zna Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego, który jest związany z show niemal od jego powstania. Teraz gwiazdor kontrowersyjnego reality show poprosił o pomoc. Chodzi o pewną bardzo ważną sprawę.

Chłopaki do wzięcia
01.09.2023 18:11 "Ja cię zniszczę". Szokujące wyznanie Kariny z "Chłopaków do wzięcia", sprawa może trafić do sądu!

Karina i Stefan to niesłychanie zgrane rodzeństwo i bohaterowie programu “Chłopaki do wzięcia”. Takim epitetem można ich było przynajmniej określić zanim w ich życiu pojawiła się niejaka Aldona, która wywróciła życie mężczyzny do góry nogami. Teraz sprawa może mieć finał w sądzie.

Ryszard "Szczena"
27.08.2023 13:09 FATALNE wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", w Holandii byli w szoku, gdy zobaczyli w jakim jest stanie

Udział w “Chłopakach do wzięcia” przyniósł Ryszardowi “Szczenie” Dąbrowskiemu ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety kariera mężczyzny nie potoczyła się w kierunku, który obstawiali fani. Media obiegły plotki o jego prywatnych problemach, głośno też było o jego pobycie w więzieniu. Teraz okazuje się, że na światło dzienne wyszły kolejne szokujące fakty o życiu Szczeny.

Stanisław "Chłopaki do wzięcia", świeczka
18.08.2023 16:29 Polacy go pokochali, uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle. Ukrywano przyczynę zgonu, nieoficjalnie wypłynęła

“Chłopaki do wzięcia” to program, który wśród Polaków cieszy się dużą popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów już od niemal 11 lat. Niestety kilkoro z nich już nie ma wśród nas. Wiele ze śmierci przyszło niespodziewanie i przez długi czas nie było wiadomo, co je spowodowało. Niespodziewanie jednak nieoficjalnie ujawniono przyczynę zgonu bohatera, który cieszył się największą sympatią widzów “Chłopaków do wzięcia”. 

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” wrócił do nałogu?
14.08.2023 17:17 Przykre wieści o "Szczenie" z "Chłopaków do wzięcia". Smutna prawda wyszła na jaw

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna zasłynął jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów tego reality show, który dość często pakował się w kłopoty. 

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała, czego pragnie
11.08.2023 07:13 Przejęta Karina z "Chłopaków do wzięcia" potrzebuje JEDNEGO. Przekazała, czego tak naprawdę pragnie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Karina Koch jest jedną z najbardziej barwnych i jednocześnie popularnych bohaterek programu “Chłopaki do wzięcia”. Tym razem uczestniczka reality show postanowiła ujawnić internautom prawdę o swoim życiu i zdradziła, czego tak naprawdę pragnie.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" przekazał druzgocącą wiadomość
07.08.2023 13:41 "Chłopaki do wzięcia": Jaruś pokazał się z ukochaną, po chwili przekazał druzgocącą wiadomość

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” pokazał, jak spędza czas z ukochaną. Pod koniec wspólnych zakupów uczestnik reality show podzielił się z internautami smutną wiadomością.

Chłopaki do wzięcia
02.08.2023 07:25 "Chłopaki do wzięcia": "Nic nie zapowiadało katastrofy", szokujące kulisy rozstania Zuzi i Roberta

Widzowie programu “Chłopaki do wzięcia” byli już świadkami rozwoju wielu relacji uczestników z poznanymi kobietami. Niestety w niektórych przypadkach mogli też oglądać, jak te związki się rozpadały. Dobrym, a jednocześnie przykrym przykładem tej tezy jest to, co zaszło między Robertem a Zuzią.

Karina
28.07.2023 12:36 Karina z „Chłopaków do wzięcia” pochwaliła się jak robi szpagat. To niejedyne, co pokazała

Karina Koch to prawdopodobnie najpopularniejsza uczestniczka programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz show nie jest już jej jednak specjalnie potrzebne, bo rozkręca swoją karierę w mediach społecznościowych. Ostatnio za ich pośrednictwem pochwaliła się swoją figurą i gibkością. Fani byli zachwyceni.

Jacek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" przeszdł metamorfozę
26.07.2023 12:15 "Chłopaki do wzięcia": Najpierw żona, teraz Jarek Mergner przeszedł metamorfozę. TAK teraz wygląda, ale zmiana!

Jacek Mergner zaskoczył absolutnie wszystkich swoim odmienionym wyglądem. Gwiazdor programu “Chłopaki do wzięcia” poszedł w ślady żony i również zafundował sobie całkowitą przemianę wizerunku. Wygląda nie do poznania!

Karina z "Chłopaków do wzięcia" nie przypomina już samej siebie
25.07.2023 15:26 "Chłopaki do wzięcia": Nie poznaliśmy Kariny! To najlepsza metamorfoza, jaką mogła sobie zafundować. Wywołała zachwyt

Karina Koch od czasu swojego udziału w programie “Chłopaki do wzięcia” awansowała na jedną z największych gwiazd reality show w Polsce. Teraz ulubienica publiczności zafundowała sobie kolejną metamorfozę, która urzekła wszystkich internautów.

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
17.07.2023 12:13 "Chłopaki do wzięcia": Złamał Karinie serce. Niedawno mówiła o miłości i szczęściu, teraz ujawnia, co ją spotkało

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Karina z “Chłopaków do wzięcia” jest szczęśliwie zakochana. Opublikowała nawet zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie nowego partnera. Wygląda jednak na to, że związek Kariny nie ułożył się po jej myśli. Wybranek gwiazdy “Chłopaków do wzięcia” złamał jej serce w brutalny sposób…

Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” w pełnym makijażu
15.07.2023 17:21 Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w pełnym makijażu. W takiej wersji widzimy Gosię po raz pierwszy

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością. Do ulubieńców publiczności należy Jaruś, który od pewnego czasu jest związany z Gosią. Razem tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par programu. Jakiś czas temu żona Jarka zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Jarek z żoną
13.07.2023 09:56 Jarek i Gosia z "Chłopaków do wzięcia" nie są już sami. Mają problem z najmniejszym członkiem rodziny

Jarek i Gosia już od ponad roku tworzą szczęśliwe małżeństwo. Jak to jednak bywa w każdej takiej relacji, pojawiają się pewne kości niezgody. Okazuje się, że w przypadku bohatera “Chłopaków do wzięcia” i jego żony jest nim ich najmniejszy członek rodziny.