Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Najpierw żona, teraz Jarek Mergner przeszedł metamorfozę. TAK teraz wygląda, ale zmiana!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.07.2023 12:15

"Chłopaki do wzięcia": Najpierw żona, teraz Jarek Mergner przeszedł metamorfozę. TAK teraz wygląda, ale zmiana!

Jacek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" przeszdł metamorfozę
Jacek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" przeszdł metamorfozę, fot. YouTUbe/Jarek Mergner; TikTok/@medialnymaciek

Jacek Mergner zaskoczył absolutnie wszystkich swoim odmienionym wyglądem. Gwiazdor programu “Chłopaki do wzięcia” poszedł w ślady żony i również zafundował sobie całkowitą przemianę wizerunku. Wygląda nie do poznania!

Co teraz słychać u Jarka Mergnera z "Chłopaków do wzięcia"?

Wygląda na to, że ostatni okres należy do szczęśliwszych w życiu uczestnika reality show Polsatu. Jakiś czas temu media donosiły o kryzysie małżeńskim, jaki zapanował między Jarkiem Mergnerem, a jego żoną Gosią. Sam gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” nie skomentował wówczas tych doniesień.

Wygląda jednak na to, że zakochani mają się dobrze, a nawet wspólnie zadbali o swój wygląd, czym każde z nich pochwaliło się w swoich social mediach.

Rodziny Aleksandra, Michała i Marcina, którzy zginęli w wypadku z Patrykiem Perettim dostaną odszkodowanie? Głos zabrali eksperci

Jarek Mergner z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę

Bohater popularnego reality show przez lata był przywiązany do swojego wyglądu i raczej niechętnie decydował się na jakieś zmiany lub eksperymenty wizerunkowe. Teraz jednak Jacek Mergner zaskoczył internautów swoją wielką przemianą.

Wygląda na to, że uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia” postanowił wziąć przykład ze swojej żony Gosi i podobnie jak ona zadbać o swój wygląd. Od jakiegoś czasu Małgorzata jest aktywna na TikToku i to właśnie tam fani zauważyli, że kobieta zaczęła bardziej przykładać się do swojej stylizacji i makijażu. Co w takim razie zrobił Jaruś?

"Chłopaki do wzięcia": Jarek Mergner urzeka swoim nowym wyglądem

Teraz uczestnik kultowego reality show postanowił udać się do specjalisty, który zadbał o jego piękny wygląd. Jarek Mergner odwiedził barbera, który przyciął mu delikatnie brwi i zmienił fryzurę. Mężczyzna nie tylko wygląda o wiele lepiej, ale jego zaskakująca metamorfoza z pewnością odjęła mu kilka lat.

Efektami swojej zmiany bohater “Chłopaków do wzięcia” pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku. Wygląda na to, że sam Jarek nie kryje radości z tego, jak obecnie wygląda.

Zobacz zdjęcia:

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów