Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tego nie wiedzieliście o Jarku z "Chłopaków do wzięcia". Właśnie się pochwalił, wspaniała nowina
Michał Fitz
Michał Fitz 11.07.2023 14:13

Tego nie wiedzieliście o Jarku z "Chłopaków do wzięcia". Właśnie się pochwalił, wspaniała nowina

Jarek Mergner
Youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia; Jarek pochwalił się swoją nową zabawką

Jarek Mergner to zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Ten już od dawna prowadzi kanał w serwisie Youtube, w ramach którego dzieli się z fanami swoimi zainteresowaniami. Właśnie opowiedział o nowej pasji.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek Mergner i jego pasja do muzyki

Jak się okazuje, Jarek jest melomanem. Mało tego, nie chce ograniczać się tylko do słuchania piosenek, ale zamierza sam je tworzyć. W zasadzie to miksować, ponieważ pochwalił się swoim nowym sprzętem — konsoletą dla DJ'a.

Już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenie jest dosyć profesjonalne i jak podkreśla sam Jarek, tanie nie było. Na nim zresztą nie poprzestał, bo zorganizował sobie także zestaw dwóch mikrofonów oraz interfejs. Ma więc tak naprawdę wszystko, by poprowadzić dyskotekę.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia": Jarek będzie nagrywał swoje postępy

Zanim jednak Jarek będzie mógł wejść ze swoją pasją na sale taneczne, musi się sporo nauczyć. W nagraniu przyznał, że nigdy nie używał takiego sprzętu, więc będzie potrzebował przynajmniej kilku dni, by go poustawiać i ogarnąć. Brak obycia wcale go jednak nie zniechęca.

Wręcz przeciwnie, Jarek jest szalenie podekscytowany, w związku z czym jest bardzo dobrej myśli. Zapowiedział, że nagra widzom kilka filmików ze swoich muzycznych postępów, ale to dopiero wtedy, gdy nauczy się podstaw. Biorąc jednak pod uwagę jego zapał, takie nagrania pojawią się pewnie już niedługo.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek i jego pasje

Jarek to zdecydowanie człowiek wielu pasji. Te, gdy stają się u niego przewodnie, przejmują cały kanał. Gdy więc Jarek najbardziej interesował się podróżami, publikował najwięcej nagrań z wycieczek małych i dużych.

Kilka miesięcy temu z kolei bardziej zainteresował się kulinariami, w związku z czym praktycznie codziennie publikował filmik ze swoich poczynań w kuchni. Można więc przypuszczać, że nagrań z działań muzycznych również będzie całe mnóstwo.

Jarek DJ 1.JPG
fot. youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia
Jarek DJ.JPG
fot. youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"