Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polacy go pokochali, uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle. Ukrywano przyczynę zgonu, nieoficjalnie wypłynęła
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.08.2023 16:29

Polacy go pokochali, uczestnik "Chłopaków do wzięcia" zmarł nagle. Ukrywano przyczynę zgonu, nieoficjalnie wypłynęła

Stanisław "Chłopaki do wzięcia", świeczka
Wiadomo, jak zginął uczestnik "Chłopaków do wzięcia". Fot. facebook.com/chlopakidowziecia, Canva

“Chłopaki do wzięcia” to program, który wśród Polaków cieszy się dużą popularnością. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów już od niemal 11 lat. Niestety kilkoro z nich już nie ma wśród nas. Wiele ze śmierci przyszło niespodziewanie i przez długi czas nie było wiadomo, co je spowodowało. Niespodziewanie jednak nieoficjalnie ujawniono przyczynę zgonu bohatera, który cieszył się największą sympatią widzów “Chłopaków do wzięcia”. 

"Chłopaki do wzięcia": których uczestników już pośród nas nie ma?

“Chłopaki do wzięcia” to popularny polski serial dokumentalny, który już od niemal 11 lat co tydzień przyciąga rzesze widzów przed telewizory. Przez program przewinęło się wielu bohaterów ze wsi i małych miasteczek, którzy usiłowali znaleźć na antenie swoją drugą połówkę. Niektórym nie udało się osiągnąć zamierzonego celu, natomiast z jeszcze innymi widzowie musieli pożegnać się na zawsze.

Produkcja “Chłopaków do wzięcia” kilkukrotnie informowała widzów o odejściu bohaterów programu. Za każdym razem był to rozdzierający serce komunikat, pod którym fani zostawiali tysiące reakcji i słów ubolewania. W przeciągu ostatnich kilku lat zmarli m.in. Roman Paszkowski „Napoleon”, Wiesiek „Oficer” czy Stanisław, bardziej znany widzom jako pan Stasio — portal telemagazyn.pl powołując się na nieoficjalne doniesienia medialne właśnie ujawnił, co miało być przyczyną jego śmierci. 

Co się dzieje na grobie Patryka Perettiego? Utworzyły podwójny "mur", niespotykany widok

Śmierć pana Stanisława niespodziewanie uderzyła w widzów "Chłopaków do wzięcia"

Na barki produkcji “Chłopaków do wzięcia” niestety nie raz spadł przykry obowiązek o poinformowaniu widzów programu o śmierci bohaterów. Odejściem, które szczególnie ugodziło w fanów, był kres życia sympatycznego pana Stasia. Był on jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób z całej serii, a jego kultowe “zaproszenie na kawkie” do dziś jest wspominane z rozrzewnieniem. 

Pan Stasio zabłysnął dzięki swojemu wyjątkowemu poczuciu humoru, czym podbił serca widzów “Chłopaków do wzięcia”. Na łamach programu występował razem z synem Andrzejem. Mieszkali oni razem w miejscowości Krypy, gdzie często oddawali się swojemu ulubionemu zajęciu, czyli łowieniu ryb w pobliskim jeziorze. Właśnie mijają 4 lata odkąd produkcja “Chłopaków do wzięcia” poinformowała o odejściu pana Stanisława. Ujawniono jednak nowe informacje w tej sprawie.

"Chłopaki do wzięcia": Wiadomo, jaka była przyczyna śmierci pana Stanisława

19 sierpnia 2019 roku produkcja “Chłopaków do wzięcia” podała do wiadomości łamiącą informację. Dla fanów programu czas na chwilę się zatrzymał. Odszedł ich ulubiony bohater, pan Stasio.

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" - pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom – napisano w mediach społecznościowych.

Do tej pory nie było wiele wiadomo na temat okoliczności śmierci mężczyzny. Spekulacjom, które rozprzestrzenili jego wierni fani, nie było końca. Wszyscy zadawali sobie pytanie, co sprawiło, że pana Stasia tak szybko zabrakło. Nowymi informacjami w tej sprawie podzielił się portal Telemagazyn. Podano w nim, że według nieoficjalnych medialnych doniesień pan Stanisław miał przegrać walkę z nowotworem.

Źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik