Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Złamał Karinie serce. Niedawno mówiła o miłości i szczęściu, teraz ujawnia, co ją spotkało
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.07.2023 12:13

"Chłopaki do wzięcia": Złamał Karinie serce. Niedawno mówiła o miłości i szczęściu, teraz ujawnia, co ją spotkało

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
Fot. Kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Karina z “Chłopaków do wzięcia” jest szczęśliwie zakochana. Opublikowała nawet zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie nowego partnera. Wygląda jednak na to, że związek Kariny nie ułożył się po jej myśli. Wybranek gwiazdy “Chłopaków do wzięcia” złamał jej serce w brutalny sposób…

Karina Koch związała się z mężczyzną spoza programu "Chłopaki do wzięcia"

Karina Koch jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu “Chłopaki do wzięcia”. Na łamach show wystąpiła razem z bratem Stefanem, który na jakiś czas znalazł szczęście u boku Aldony. Życie uczuciowe Kariny okazało się jednak nieco bardziej skomplikowane. Bohaterce udało się jednak związać z tajemniczym mężczyzną poza kamerami programu.

Zaledwie 3 miesiące temu Karina pochwaliła się na swoich social mediach zdjęciem z wybrankiem serca. Para wygadała na szczęśliwą i zakochaną. Bohaterka była na tyle pewna tej relacji, że zdecydowała się opowiedzieć o niej w “Chłopakach do wzięcia”. Niestety najnowszy odcinek show przyniósł fanom Kariny smutne informacje…

Co się dzieje z pieszym, który omal nie został potrącony w wypadku syna Sylwii Peretti?! Ciężko uwierzyć

"Chłopaki do wzięcia": Karina opowiedziała o smutnych kulisach swojej relacji

Wszystko wskazuje na to, że związek Kariny z “Chłopaków do wzięcia” nie przetrwał próby czasu. W najnowszym odcinku show bohaterka zdecydowała się wyjawić, co było przyczyną rozstania. Na jaw wyszły smutne informacje. Okazało się, że mężczyzna okazał się zupełnie inny, niż myślała o nim Karina. Zachował się wobec niej bardzo nie w porządku.

Ostatnio była taka sytuacja, że poznałam faceta, znamy się już chwilę, ale później… był nie fair wobec mnie i obgadywał mnie za plecami. Weszło to w internet i dowiedziałam się właśnie od obcych ludzi, że taka sytuacja miała miejsce i to mnie zraniło, bo myślałam, że znam tego faceta, że on taki nie jest, a jednak… – opowiadała bohaterka.

"Chłopaki do wzięcia": Karina wybaczyła mężczyźnie, który ją zranił?

W dalszej części odcinka Karina z “Chłopaków do wzięcia” dodała, że wybaczyła mężczyźnie, który ją zranił, rozpowszechniając za jej plecami prywatne informacje. Zaznaczyła jednak, że nie zamierza budować z nim dalszej przyszłości, natomiast może z nim zachować relacje koleżeńskie. Widać jednak, że nie przyszło jej to łatwo, a opowiadanie o całej sytuacji sprawia jej przykrość. 

Jestem bardzo szczera i często ludzie to wykorzystują przeciwko mnie. Pokazałam facetowi właśnie taka trochę prawdziwą część mnie i czuję się wykorzystana, że on to właśnie wykorzystał przeciwko mnie i zwyczajne to opublikował, mówił o tym. (…) Najbardziej mnie rani to, że kogoś poznaję, spędzamy razem ze sobą czas, myślę, że znam tę osobę, a później się okazuje, że jednak ta osoba mnie okłamywała… – wyznała Karina.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik