Lifestyle.Lelum.pl > Programy > FATALNE wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", w Holandii byli w szoku, gdy zobaczyli w jakim jest stanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.08.2023 13:09

FATALNE wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", w Holandii byli w szoku, gdy zobaczyli w jakim jest stanie

Ryszard "Szczena"
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Udział w “Chłopakach do wzięcia” przyniósł Ryszardowi “Szczenie” Dąbrowskiemu ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety kariera mężczyzny nie potoczyła się w kierunku, który obstawiali fani. Media obiegły plotki o jego prywatnych problemach, głośno też było o jego pobycie w więzieniu. Teraz okazuje się, że na światło dzienne wyszły kolejne szokujące fakty o życiu Szczeny.

Burzliwe życie Szczeny po zakończeniu udziału w "Chłopakach do wzięcia"

Przed udziałem w “Chłopakach do wzięcia” przed pochodzącym ze wsi Ryszardem “Szczeną” nie roztaczało się zbyt wiele perspektyw. Pojawienie się w show sprawiło, że nagle zyskał wielu fanów, a kultowa scena z jego udziałem, w której ukradł mamie rower, do dziś wspominana jest z rozbawieniem przez niejednego fana programu. 

Niestety życie Szczeny po odejściu z “Chłopaków do wzięcia” potoczyło się dość wyboiście. Mężczyzna kilka razy trafił do wzięcia, z czego jego najgłośniejszy (bo odbił się na jego karierze zawodnika MMA) powrót za kratki miał miejsce w 2021 roku. Jego wielki powrót na media społecznościowe po odsiedzeniu wyroku spotkał się z aprobatą wiernych fanów, którzy na nowo zaczęli obserwować działania idola. Niestety już wkrótce dotarły do nich przykre informacje dotyczące Szczeny.

Druzgocące, co przed śmiercią wyznał Andrzej Precigs. Fani przecierają oczy po tym, co się zdarzyło

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" wrócił do Polski

Po wyjściu z więzienia Szczena z “Chłopaków do wzięcia” postanowił opuścić Polskę. Mężczyzna wyjechał do Holandii, by tam rozpocząć nowy rozdział. Jak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, rozpoczął pracę w myjni samochodowej. Przez jakiś czas wydawało się, że w końcu ułożył sobie życie. Regularnie publikował w sieci, dzięki czemu fani mogli się dowiedzieć, że u jego boku wciąż trwa Joanna, którą widzowie również mogą kojarzyć z “Chłopaków do wzięcia”.

Niespodziewanie o Szczenie wyszły na jaw nowe, kontrowersyjne informacje. Jak wiadomo, postanowił on wrócić do Polski, ponieważ otrzymał propozycję walki na MMA VIP. Wiele jednak wskazuje na to, że nie jest to jedyny powód, dla którego zdecydował się przyjechać do kraju.

Przykre wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia"

Gale walk MMA są obecnie jednym z najprostszych i najpopularniejszych sposób, w jaki mogą pokazać się, ale również całkiem sporo zarobić, różne osoby ze świata show-biznesu. Nic dziwnego, że Szczena postanowił skorzystać z okazji i wziąć udział w walce. Okazuje się jednak, że sama chęć zaistnienia nie jest jedynym powodem, dlaczego się na nią zdecydował.

Portal “Telemagazyn” ujawnił o Szczenie nowe informacje. Mężczyzna ma borykać się z problemami zdrowotnymi, a także uzależnieniem od alkoholu, co w przeszłości nie raz przysporzyło mu kłopotów. Niestety wiele wskazuje na to, że przykry nałóg doprowadził do utraty przez niego pracy w Holandii.

Z naszych informacji wynika, iż były “Chłopak do wzięcia” przyjechał do pracy pod wpływem alkoholu i narkotyków! Szefostwo było w ogromnym szoku, gdy zobaczyli, w jakim stanie "Szczena" przyszedł do pracy. Z miejsca został zwolniony i musiał wrócić do Polski – podaje serwis.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów