Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w pełnym makijażu. W takiej wersji widzimy Gosię po raz pierwszy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 15.07.2023 17:21

Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w pełnym makijażu. W takiej wersji widzimy Gosię po raz pierwszy

Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” w pełnym makijażu
Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” w pełnym makijażu, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Program „Chłopaki do wzięcia” cieszy się dużą popularnością. Do ulubieńców publiczności należy Jaruś, który od pewnego czasu jest związany z Gosią. Razem tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par programu. Jakiś czas temu żona Jarka zaprezentowała się w nowej odsłonie.

Związek Jarka z „Chłopaków do wzięcia”

Jaruś z „Chłopaków do wzięcia” przez lata szukał miłości, aż w końcu poznał Gosię. Para związała się, a w 2021 roku postanowili się pobrać. Od tego czasu mieszkają razem w mieszkaniu kobiety.

Przez dłuższy czas para nie pojawiała się w programie „Chłopaki do wzięcia”, ale w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu zaskoczyli widzów swoją obecnością. Wspólnie wybrali się do ulubionej pizzerii, gdzie świętowali 1. rocznicę swojego ślubu. Jaruś i Gosia wrócili jeszcze w najnowszym sezonie. 

Dziś w nocy doszło do tragedii. W wypadku zginął syn Sylwii Peretti, rozpaczliwe kulisy

Żona Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” z nowym wyglądem

Żona Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” postanowiła pójść w ślady męża i utrzymywać kontakt z fanami w mediach społecznościowych. Jarek chętnie bowiem dzieli się swoim życiem prywatnym, między innymi za pośrednictwem filmików na YouTubie, w których odsłania kulisy swojego codziennego życia. 

Jakiś czas temu żona Jarusia podzieliła się relacją na TikToku, w której zaprezentowała swój odmieniony wygląd. Od razu rzuca się on w oczy za sprawą mocnego makijażu. Całości stylizacji dopełnia złota biżuteria.

Co dziś z małżeństwem Jarusia i Gosi z „Chłopaków do wzięcia”?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na temat Jarusia z „Chłopaków do wzięcia” jego małżeństwo ma być w nienajlepszym stanie. Jak informuje portal „Telemagazyn”, powołując się na facebookową grupę „Chłopaki do wzięcia - Fani programu”, inny bohater programu miał zdradzić, że Jaruś rozstał się z Gosią. Mężczyzna podobno miał się już nawet wyprowadzić z mieszkania żony, wcześniej zdając swoje mieszkanie komunalne i obecnie ma mieszkać w Sulęcinie. 

Źródło: Telemagazyn

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów