Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Szczena z "Chłopaków do wzięcia" znika w oczach. Powód jest druzgocący
Michał Fitz
Michał Fitz 17.09.2023 10:38

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" znika w oczach. Powód jest druzgocący

Szczena
fot. kadr z programu "Dżentelmeni i wieśniacy"; konferencja MMA VIP

Ryszard Dąbrowski znany wszystkim lepiej jako Szczena z programów “Chłopaki do wzięcia” oraz “Dżentelmeni i wieśniacy” kilka miesięcy temu zaliczył wielki powrót do mediów po tym, jak pewien czas spędził w zakładzie karnym. Mężczyzna wyglądał jednak niezbyt dobrze i jak sam przyznał, zdrowie mu nie dopisuje.

"Chłopaki do wzięcia": Szczena wraca do świata mediów

Nie trzeba było długo czekać na powrót Szczeny do internetu, gdy ten wyszedł już z więzienia. Szybko założył nowe konto na TikToku, na które wrzuca prywatne materiały. Udało mu się także sprawnie nawiązać kolejną współpracę. Został bowiem zakontraktowany jako zawodnik do celebryckiej federacji MMA VIP.

Widzów wciąż bardzo interesuje powód jego pobytu w zakładzie karnym, ale mężczyzna nie chciał tego rozwijać. Sugerowano, że siedział za kradzież roweru mamy i sprostował jedynie, że pozbawienie wolności nie miało z tym związku.

Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie

"Chłopaki do wzięcia": Szczena zawalczy na gali MMA VIP

Już niedługo Szczena skrzyżuje rękawice z Mateuszem Kurzątkowskim. Panowie promowali już swoje starcie na konferencjach MMA VIP. Widzowie zauważyli na nich, że Ryszard mocno się zmienił. Szczególnie na drugiej wyglądał na wychudzonego.

Internet reaguje momentalnie, więc już pojawiły się w sieci spekulacje, że Dąbrowski znów nadużywa substancji psychoaktywnych i dlatego schudł. Sam postanowił te rewelacje sprostować w rozmowie z “TV Reklama”. Wszystko zrzucił na zdrowie.

"Chłopaki do wzięcia": Szczena jest chory

Szczena stanowczo zaprzeczył doniesieniom związanym z tym, że wygląda tak przez używki. Wyjaśnił, że jego prezencja i fakt, że wydawał się nieobecny, wynikają po prostu z choroby. Zdrowie w ostatnim czasie go nie oszczędzało. Przeszedł zapalenie płuc, które skutecznie uniemożliwiło mu nie tylko treningi, ale nawet podstawowe czynności, jak chociażby jedzenie.

Tak mnie męczył kaszel, że przez cztery dni nie mogłem papierosa zapalić i nie mogłem nic jeść. Dlatego tak schudłem i w ogóle. Po prostu wymęczony jestem tą chorobą.

Szczena po chorobie.JPG
Szczena po chorobie
fot. youtube.com/TVReklama

Źródło: Plotek

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów