Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Jaruś pokazał się z ukochaną, po chwili przekazał druzgocącą wiadomość
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.08.2023 13:41

"Chłopaki do wzięcia": Jaruś pokazał się z ukochaną, po chwili przekazał druzgocącą wiadomość

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" przekazał druzgocącą wiadomość
Jarek z "Chłopaków do wzięcia" przekazał druzgocącą wiadomość, fot. Facebook/Polsat Play

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” pokazał, jak spędza czas z ukochaną. Pod koniec wspólnych zakupów uczestnik reality show podzielił się z internautami smutną wiadomością.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, jak spędza czas z żoną

Nie da się ukryć, że Jarek Mergner jest jednym z najpopularniejszych uczestników kontrowersyjnego reality show “Chłopaki do wzięcia”. To właśnie tam mogliśmy oglądać, jak mężczyzna poznaje ukochaną Gosię i decyduje się stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Pomimo upływającego czasu i wielu negatywnych komentarzy internautów, zakochani wciąż są razem i nie narzekają na kryzys małżeński.

Teraz Jarek postanowił pokazać, jak spędza czas z małżonką. Gwiazdor wybrał się wraz z Gosią na zakupy na okoliczny targ, gdzie wspólnie mogli podziwiać biżuterię. Przy okazji para spotkała na swojej drodze paru fanów, którzy zamienili z nimi kilka słów. To skłoniło Jarka do smutnych refleksji o życiu.

Skandaliczne, co zaszło po ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Przykre, na widok panny młodej puściły hamulce internautom

"Chłopaki do wzięcia": Jarek szczerze o swoich fanach

Uczestnik głośnego reality show wyznał, że zawsze, gdy spotyka się z fanami, wie, że powinien zamienić z nimi kilka słów. Czasami pozwala sobie nawet na delikatne żarty czy krótkie pogawędki z telewidzami, którzy rozpoznają go na ulicy.

Jarek Mergner przyznał również, że często jest proszony o zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Dla gwiazdora nie jest to komfortowa sytuacja, ponieważ zalicza się do osób wstydliwych. Mimo wszystko czasami zgadza się zapozować.

Czasami do mnie tam podejdą, starsza kobieta, chce zdjęcie, bo chce na pamiątkę. Mówię, no mówię, nie zawsze chcę, ale czasami mnie próbują przekonać. Wiadomo, bo ja się tam trochę wstydzę, bo ja tam mówię, jak starsza kobieta podejdzie, ona powie mi, że chce zdjęcie, to za bardzo się wstydzę, bo mówię, że zaraz ludzie powiedzą, że pani chce się na nim wybić

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" szczerze o zaufaniu do drugiego człowieka

W dalszej części swojej wypowiedzi Jarek Mergner podzieilił się z internautami smutną prawdą na temat ludzi i tego, jaki jest jego stosunek do obcych. Okazało się, że uczestnik “Chłopaków do wzięcia” doświadczył wiele nieprzyjemnych sytuacji, przez które stracił zaufanie do drugiego człowieka.

Ja ludziom nie wierzę. Ludziom nie wierzę, bo ja tam w życiu się przekonałem, co oni potrafią zrobić.

W komentarzach pod filmikiem z wypowiedzią gwiazdora można znaleźć wiele pokrzepiających komentarzy fanów, którym żal tego, w jaki sposób Jarek został potraktowany w przeszłości. Wszyscy też cieszą się, że mężczyzna jest szczęśliwy z Gosią i potrafi jej zaufać.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik