Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Radosne nowiny o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia". Najpierw związał się z piękną kobietą, teraz pogratulować mogą mu wszyscy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.09.2023 11:44

Radosne nowiny o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia". Najpierw związał się z piękną kobietą, teraz pogratulować mogą mu wszyscy

Wszyscy gratulują Bandziorkowi z "Chłopaków do wzięcia"
Wszyscy gratulują Bandziorkowi z "Chłopaków do wzięcia", fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Program “Chłopaki do wzięcia” od lat zaskakuje nas nowymi przygodami dobrze znanych nam bohaterów. Jedną z osób, która jest z nami od samego początku show, jest Krzysztof, zwany Bandziorkiem. Niesamowite, jak wielką metamorfozę przeszedł mężczyzna. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Bandziorek od lat cieszy się sympatią fanów

Kultowe reality show spotykało się z wieloma skrajnymi komentarzami na temat swojej produkcji, czy uczestników. Nie zmienia to jednak faktu, że program gości na antenie już od kilku lat, a jego bohaterowie stali się prawdziwymi telewizyjnymi gwiazdami, których losy z zapartym tchem śledzą widzowie.

Jedną z największych gwiazd “Chłopaków do wzięcia”, która pojawia się w programie od 2012 roku, jest Krzysztof, występujący pod pseudonimem Bandziorek. Niewiarygodne, jak przez ponad 10 lat trwania show zmienił się ulubieniec telewidzów.

Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor prosi o pomoc

Bandziorek zmieniał się na oczach widzów "Chłopaków do wzięcia"

Każdy, kto z zapałem śledzi losy bohaterów kontrowersyjnego reality show doskonale wie, że z upływem lat Bandziorek przeżył ogromną zmianę swojego wizerunku i zachowania. Początkowo nieśmiały mężczyzna szybko się rozkręcił, gdy poznał swoją ukochaną Danusię.

Niedawno uczestnik “Chłopaków do wzięcia” przeprowadził się razem z nową partnerką na Mazury i tam poprosił ją o rękę. Od tej pory zakochani nie mogą narzekać na niepowodzenia - nie tylko są niesamowicie szczęśliwi, ale też zaczęli powoli planować swoje wielkie bajkowe wesele. 

To wydarzenie nakłoniło widzów do refleksji na temat tego, jak przez te wszystkie lata zmieniał się jeden z ich największych ulubieńców. Można być pod wrażeniem.

Niewiarygodne, jaką metamorfozę przeszedł Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia"

Każdy, kto oglądał pierwsze odcinki “Chłopaków do wzięcia” wie, jak wielką przemianę przeszedł popularny uczestnik. Zmęczony używkami Krzysztof początkowo wyglądał na o wiele bardziej zaniedbanego, a jego aparycja wydawała się delikatniejsza i słabsza.

Obecnie Bandziorek, który na dobre zrezygnował ze starych nałogów, cieszy się o wiele zdrowszym i promiennym wyglądem. Do tego dochodzi również zmiana fryzury, która działa na korzyść ulubieńca telewidzów. Swoje pięć groszy dołożyła również Danusia, która zadbała o styl ubierania i sposób, w jaki prezentuje się jej przyszły mąż. Jego przemiany teraz mogą pogratulować mu wszyscy fani!

Źródło: telemagazyn.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania