Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor prosi o pomoc
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.09.2023 08:29

Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia". Gwiazdor prosi o pomoc

Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia"
Smutna wiadomość o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Każdy, kto ogląda program “Chłopaki do wzięcia” doskonale zna Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego, który jest związany z show niemal od jego powstania. Teraz gwiazdor kontrowersyjnego reality show poprosił o pomoc. Chodzi o pewną bardzo ważną sprawę.

"Chłopaki do wzięcia": Szczena prosi o pomoc

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ryszard Dąbrowski jest jedną z najbarwniejszych i najbardziej charyzmatycznych postaci głośnego reality show “Chłopaki do wzięcia”. Już na samym początku swojej przygody z programem, Szczena zasłynął akcją z rowerem, która szybko stała się nieśmiertelnym hitem Internetu.

To był jednak dopiero początek najpopularniejszych scen z udziałem uczestnika. Niedługo później mężczyzna ogłosił światu swoją ukochaną, a media rozpisywały się na temat tego, jak traktuje on swoją partnerkę. Teraz w sieci pojawił się kolejny zaskakujący wpis mężczyzny.

Michał Adamczyk USUNIĘTY z wiadomości TVP. Dopuścił się haniebnego czynu, aż trudno uwierzyć

Ryszard "Szczena" Dąbrowski z "Chłopaków do wzięcia" niedawno trafił do aresztu

To jednak wcale nie koniec przygód charyzmatycznego uczestnika kontrowersyjnego reality show. Gdy wydawało się, że Szczena powoli wychodzi na prostą, a nowa miłość i pojawienie się ukochanego synka całkiem zmieniły jego podejście do życia, na jaw wyszła kolejne druzgocąca informacja.

Jak donosiły media, okazało się, że w domu Ryszarda i jego partnerki Joanny regularnie odbywają się libacje alkoholowe. Podczas jednej z takich imprez doszło do awantury, która zachęciła sąsiadów do zawiadomienia policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze aresztowali gwiazdora “Chłopaków do wzięcia”.

Od tej pory rodzice stracili prawo do opieki nad Marcelkiem, ale nie ustają w walce o odzyskanie dawnego życia. Niestety, w 2021 roku Szczena wylądował w więzieniu.

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" apeluje o pomoc

Teraz o Ryszardzie Dąbrowskim znowu zrobiło się w sieci głośno, a to wszystko z powodu jednego ze wpisów, który pojawił się w jego social mediach. W maju 2023 roku Szczena miał opuścić więzienie i rozpocząć swoje życie na nowo. Mężczyzna zdecydował się wówczas na wyjazd zarobkowy do Holandii.

Już wtedy media donosiły, że uczestnik “Chłopaków do wzięcia” wpadł w kolejne kłopoty - po przyjściu do pracy pod wpływem alkoholu i innych używek, mężczyzna miał zostać zwolniony dyscyplinarnie! Teraz wygląda na to, że to wcale nie koniec jego kłopotów finansowych.

Jak podaje portal telemagazyn.pl na swoim profilu na Facebooku Ryszard Dąbrowski pilnie zaapelował o pomoc. Szczena prosi… o 10 euro, które bardzo uratują mu życie!

Siema może wszyscy mnie za chu** uważają ale kto mi pożyczy 10 euro

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz